דרוש מידע לימודי קופרייטינג, יש ביקוש?

חני כהן :)

משתמש מקצוען
אשמח לדעת האם מדובר בלימודים רציניים ממש או שאפשר לשלב את זה במקביל לקורס בחשבונאות וביחד עם עבודה

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
תודה אשמח לדעת גם איך זה מבחינת מטלות. אני ממש מתלבטת אם לשלב את זה עם הלימודים והעבודה
אם זה בקטנה אני אכניס את זה עכשיו, אבל אם זה לימודים רציניים, אולי כדאי לדחות את העניין...
ביננו?
קורס נחמד, כייפי, 3 שעות של הנאה (אם שאר התלמידים מוכשרים כמוך..)

מטלות? שיעורי בית? עבודות?
אולי לנקות את הכיתה אחרי הקורס, ולבדוק באתר של משרד התחבורה שאין שינוי בתחב"צ בשבוע הבא בקווים המגיעים למכללה...

משתמש מקצוען
ביננו?
קורס נחמד, כייפי, 3 שעות של הנאה (אם שאר התלמידים מוכשרים כמוך..)
לפי המידע הזה אני יכולה לקחת גם את הקורס הזה ללא חשש שיהיה לי עמוס מדי...?
שואלת כי אמרו לי שזה לימודים רציניים ויש מטלות וכו וכו'...

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לפי המידע הזה אני יכולה לקחת גם את הקורס הזה ללא חשש שיהיה לי עמוס מדי...?
שואלת כי אמרו לי שזה לימודים רציניים ויש מטלות וכו וכו'...
כנראה שהם יודעים לעשות שיווק ופרסום טוב..

פרוגפרוגנדה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
איך אני אדע אם קופרייטינג מתאים לי?
קראתי כמה טורים שלך ואת כותבת מאד טוב
אבל סגנון הכתיבה הוא יותר אומנותי ופחות מוכר את יותר כתבת או סופרת
מאשר קופירייטריות אני מאמינה שעם יד על הלב הרבה קופיריטריות כאן מודות שהם לא יכולות להוציא טורים ברמה שלך קופירייטר זה אחד ששוצף וקוצף מילים או שמשכנעות או שמקדמות בגוגל וכו' וכו' אני לא בטוחה שיש לך את זה וגם אם כן זה בזבוז שתתקעי בקופירייטינג במקום בכתיבה ממש של ספר או טורים חמודים בעיתון כלשהו

משתמש מקצוען
מאשר קופירייטריות אני מאמינה שעם יד על הלב הרבה קופיריטריות כאן מודות שהם לא יכולות להוציא טורים ברמה שלך קופירייטר זה אחד ששוצף וקוצף מילים או שמשכנעות או שמקדמות בגוגל וכו' וכו' אני לא בטוחה שיש לך את זה וגם אם כן זה בזבוז שתתקעי בקופירייטינג במקום בכתיבה ממש של ספר או טורים חמודים בעיתון כלשהו
תודה
מעניין מה שאת אומרת...

יש איזה מבחן התאמה או משהו? ממש אשמח אם כן. לא הייתי רוצה ללמוד משהו שפחות מתאים לי מאחר ובעבר כבר למדתי משהו שכלל לא התאים לי... והרבה אמרו לי שקופרייטינג יכול להתאים לי.

לגבי הכתיבה - למדתי גם קורס בכתיבה ועוסקת בזה מהצד... אבל לדעתי זה לא סותר, ז"א אפשר גם וגם.

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
קודם כל
זה ממש לא סותר, 2 התחומים..
מי שיודע לכתוב טוב ולשחק עם המילים נכון
יודע לעשות עם זה מטעמים לכל דבר.

דבר שני
מעניין אותי
לדעתך, סופר/כותב טורים מרוויח יותר מקופירייטר??

פרוגפרוגנדה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה ממש לא סותר, 2 התחומים..
לדעתך, סופר/כותב טורים מרוויח יותר מקופירייטר??
זה לא סותר אך לא בהכרח קשור קופירייטר זה אחד שיודע לפרסם וכמו המשפט הידוע למכור קרח לאסקימואי
@חני כהן :) יודעת לשחק עם מילים ולעשות מטעמים אבל לא בהכרח יודעת לשווק
ולגבי סופרת יש שמרוויחות הרבה ויש פחות

שמחה קופי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מצטרף ל- @בכיוון הנכון
בקופי אפשר להגיע לרווחים גבוהים ממש.

לדעתי יש ערך מוסף לקופירייטר שטוב בכתיבה אומנותית
מהנסיון שלי, כשמשלבים את חוקי הקופי יחד עם סיפורת אומנותית מגיעים לתוצאות פנטסטיות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה