לימודי עיצוב פנים בפרוג

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
המקצוע בכלולתו הוא רחב וגדול ונותן אפשרויות שונות לתעסוקה כל אחד לפי נטיותיו ולפי הכשרתו ונסיונו...
כמו עיצוב בתים , חנויות ועסקים , עיצוב ציבורי , אדריכלות , רישוי , פיקוח , פיתוח שטח , יעצים למינהם , שרטוט והוראה תלת מימד וכו
מצד שני גם דורש מיומנויות רבות מעבר לחוש עיצובי כמו הבנה טכנית טובה , תפישה מרחבית ,יכולת ניהול , סבלנות לעבודה רציפה מול מחשב , ניידות , ראש אנליטי וחשבוני ,יכולת שיח ומשא ומתן מול אנשים ...וכו
לכן צריך לדעת למה נכנסים להתחבר לתחום ולמצא בו הנישות שטובים בהם יותר
לגבי לימודים בפרוג - ממה שראיתי אצל בוגרות פרוג הם יצאות מכוונות מטרה ממוקדות וומכוונות גבוה בעיקר לעיצוב כעצמאים עם הרבה בטחון :);)

ציפי טינקלרויט

בית פרקטי לחיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תרשו לי לשתף מנקודת מבט שונה:
אני מרכזת מסלול עיצוב פנים באחד מהסמינרים המובילים.
ויש לנו של בוגרות שכבר סיימו את הלימודים.
התקשרה אלי שבוע שעבר אדריכלית וביקשה שאתווך לה עובדת, אבל לא היה לי את מי! כולן עובדות!!!!
כמובן חוץ מכמה בנות שעד היום לא סיימו את הלימודים.....
המסקנה-
הבנות הטובות ש- "יש להן את זה" ומשקיעות- מצליחות מאד מאד בעבודה!!!
ומי שבאה רק להעביר כרטיס ולא משקיעה ואלפי תרוצים למה לא הגיעה מוכנה לשיעור וכו'- אין סיכוי שאמליץ עליה.
תודה!!!
נותנת קצת חשק אחרי כל התגובות!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה