דרוש מידע לימודי סיעוד- התייעצות לגבי מקום לימודים

אילוש

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
הי
אני חושבת על לימודי סיעוד ומעוניינת להתייעץ לגבי מקום הלימודים.
אני מירושלים ומתלבטת בין מכון לב למבחר, אשמח לשמוע מכאלה שעשו את המסלול המלא איפה כדאי ללמוד.
הפלוס במבחר שזה רק 4 שנים ולא צריך פסיכומטרי לעומת מכון לב שהלימודים שם 4 שנים+מכינה וצריך פסיכומטרי, המינוס העיקרי זה הנסיעות כל יום...אפשרי לצלוח את זה? מה הייתן מייעצות?
ואולי כדאי בכלל להשלים שנה וחצי לתואר ראשון ואז לעשות הסבה בשערי צדק?

אשמח לשמוע גם לגבי המשכורת- לכמה אפשר להגיע בשנים הראשונות?

e b p

משתמש מקצוען
הנסיעות מעייפות ומקשות ממש.
גם ההתנסויות ברובם לא בירושלים ככה שמכון טל זה שיקול.
אבל חרדי באמת זה רק מבחר.
גם במבחר זה לא רק 4 שנים צריך בגרויות או מכינה (גם תעודת הוראה עוזרת)
אם את בחורה הייתי אומרת לך ללכת לאופק. שהיום כבר לא צריך שם פסיכומטרי וזה כמעט חרדי.
מכון טל לא מקבלים חרדיות ממש והם ממליצים ללכת למבחר. (גם לא כדאי לך להיות איתם 4 שנים...)

אילוש

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
יש לי תעודת הוראה כך שככל הנראה לא אצטרך מכינה. השאלה אם זה מציאותי לנסוע כל יום למבחר (מבירור שעשיתי איתם הבנתי שיש הרבה נשים שמגיעות מירושלים)
ואני נשואה כך שאופק לא בא בחשבון.

הלימודים עצמם קשים? אפשרי לעשות את זה עם ילדים קטנים?
ולגבי העבודה עצמה- שעות המשמרות נוחות בבית עם ילדים?

e b p

משתמש מקצוען
יש לי תעודת הוראה כך שככל הנראה לא אצטרך מכינה. השאלה אם זה מציאותי לנסוע כל יום למבחר (מבירור שעשיתי איתם הבנתי שיש הרבה נשים שמגיעות מירושלים)

יש הרבה בנות שבאות מירושלים. אבל זה קשה ומעייף ולוקח שעות וגוזל המון המון זמן!!
אני מירושלים.
ה' אוהב אותי שלמדתי את הלימודים הכי עמוסים בקורונה ככה ששנה פלוס היינו בזום.
אבל גם ההתנסויות אח''כ הם במרכז והנסיעות בשעות עוד יותר מוקדמות...

הלימודים קשים והרבה עושות את זה עם ילדים. זה אפשרי זה הגיוני אם זה מה שאת רוצה לעשות תלכי על זה אבל זה קשה.
המשמרות- ידועות מראש... שבתות לילות ערבים חגים ועוד.. יש כאלה שזה מתאים להם ויש כאלה שלא תלוי בבית בבעל ובמחלקה.

יש לימודי סיעוד בבי"ס של שערי צדק
זה דתי בקושי. מכון טל יותר טוב אם כבר.

מרים מרים

משתמש חדש
אז איזה עוד אפשרויות של הסבה יש באזור ירושלים?
מישהי עשתה הסבה בשערי צדק ויודעת להגיד מה בדיוק המצב שם מבחינה דתית/ מעורב וכו'?

e b p

משתמש מקצוען
אז איזה עוד אפשרויות של הסבה יש באזור ירושלים?
מישהי עשתה הסבה בשערי צדק ויודעת להגיד מה בדיוק המצב שם מבחינה דתית/ מעורב וכו'?
הסבה אין עוד באזור ירושלים.
אולי להדסה יש אבל זה עוד יותר מעורב.
שערי צדק כאילו דתי אבל יש שם הכל!

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

יש נשואות גם באופק
גם ככה מלא מתחתנות ויולדות באמצע אז אין לך מה לפסול את אופק בגלל שאת נשואה, אא"כ לא נוח לך להיות בהתחלה הנשואה היחידה, לי זה לא נראה משמעותי לעומת הכאב ראש של הנסיעות, זה נורא מבחינתי
לגבי שבת וחג - לא היו לי אף פעם התנסויות בשבת וחג וזה גם אסור עקרונית. גם מצד המנחות הקליניות זה ברור מאליו שאת לא מגיעה בשבת. חול המועד כן יכול להיות שיהיה, אבל לא מוכרח שבדיוק יפול אז. לילות כן ולי זה היה דווקא מאוד נוח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה