דרוש מידע לימודי משחק רציניים

דבורי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
ניתן להגיע לשם בתחבורה ציבורית?

מאיזה אזור היא הגיעה? כי הבנתי שזה במקום לא כ"כ מרכזי (יישוב?)

leaha

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
פסיפס הוא מקום מאוד רציני אבל מתמקד רק בתיאטרון פחות במשחק מול המצלמה.
אנסמבל- האוירה מאוד נחמדה בעקרון זה נקרא מקצועי ובת שחש לה את הכישורים בהחלט יכולה להתפתח.
יד בנימין בעיני רמה פחות אבל אולי השתכלל מאז שראיתי.
ולגבי שילוב בשוק העבודה. זה שוק תחרותי יש הרבה קופצים. החזקות מצליחות ומבוקשות (פרמטר מאוד משמעותי- מראה חיצוני) הבינוניות- מאמינה שאילו שמעקשות ועובדות כל הזמן בשיווק עצמי, גם משתלבות.
אני מנויה בקבוצת אאמניות ובהחלט רואה המון ביקוש לשחקניות.
מה גם שאפשר לעשות כסף מחוגי דרמחול ומלימוד משחק.

דבורי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
דווקא יד בנימין - ממה שאני ביררתי - נשמע הכי מקצועי. זה לימודי בוקר ולא שעות בודדות אפשר לשלב את זה עם לימודי תסריט וכו', התלמידים שם באמת גם מצליחים להשתלב בעולם הבמה..

רק שלגבי אווירה חרדית אני לא יודעת מה האווירה שם, צריכה לבדוק יותר לעומק...

בחיפוש

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
דווקא יד בנימין - ממה שאני ביררתי - נשמע הכי מקצועי. זה לימודי בוקר ולא שעות בודדות אפשר לשלב את זה עם לימודי תסריט וכו', התלמידים שם באמת גם מצליחים להשתלב בעולם הבמה..

זה לא הסניף ולא החדש.... אל תצפי.
אבל המקום חרדי - חרדל"י וכפי שציינתי שהשנה יש כיתה שכולם חרדיות (גם זה עניין של הגדרה.. יהיו שיאמרו שסמארטפון/רשיון/לק/אני לא יודע מה עוד וחרדית זה תרתי דסתרי).

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
זה לא הסניף ולא החדש.... אל תצפי.
אבל המקום חרדי - חרדל"י וכפי שציינתי שהשנה יש כיתה שכולם חרדיות (גם זה עניין של הגדרה.. יהיו שיאמרו שסמארטפון/רשיון/לק/אני לא יודע מה עוד וחרדית זה תרתי דסתרי).​
איך הלימודים שם מבחינה מקצועית?​

בחיפוש

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
איך הלימודים שם מבחינה מקצועית?​

דבורי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
(פרמטר מאוד משמעותי- מראה חיצוני) הבינוניות- מאמינה שאילו שמעקשות ועובדות כל הזמן בשיווק עצמי, גם משתלבות.
לגבי המראה החיצוני - אני גם באה מהתחום, וחייבת לומר שכפי מה שאני ראיתי ככל שהסרט מקצועי יותר מייחסים יותר חשיבות לדבר האמיתי שזה המשחק עצמו ופחות למראה החיצוני. דווקא בסרטים היותר קטנים ופחות מקצועיים מייחסים חשיבות למראה החיצוני ופחות למקצועיות (אגב, לא סותר שאפשר גם וגם...)
אני עצמי מנהלת מיזם בשם יוצאות לאור וברור לי שהקריטריונים שלי לבחירת השחקניות יהיה מקצועיות ומשחק כנה ואמיתי, כזה שמגיע באמת מבפנים...

-משתמש

משתמש צעיר
בתור אחת שלמדה כמה שנים משחק
אשמח לקבל, אם יש למשהי פרטים של מפיקות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה