דרוש מידע לימודי מקצוע CBT

מצב
הנושא נעול.

חיים מירושלים

משתמש פעיל
מעדות אישית לשתי קרובי משפחה שלי אחד בן 22, ועוד אחד בן 29 שהיו להם קשיים רגשיים עמוקים מאוד והתגלגלו בין מטפלים למינהים במשך כמה שנים ואני מתאפק מלפרסם כאן את השמות, מטפלים עם "תעודה", וחוץ ממה שהם השקיעו למעלה מעשר אלף שקל זה עזר להם מאוד מעט ולא נדבר על הזלזול שהרגישו אצל חלק מהמטפלים, עד שברוך השם מצאנו את שאהבה נפשנו הם הלכו לאחד בשם ריגר בבני ברק שלא למד כלום חוץ מהלימודים אצל צישינסקי, והם תמיד אומרים לי נולדנו מחדשששששששששש. תפסיקו להאמין לתעודות תתחילו להאמין לתוצאות תבררו ותבינו תטעמו ודעו, אני לא מעיד על כל התלמידים שלו אבל המובחרים שלו הם ליגה אחת מעל.........

egrolsini

משתמש מקצוען
התבלבלתי לגמרי... וכנראה לא רק אני.

יש מצב שמישהי מעלה כאן רשימה פשוטה אך ברורה מאוד
של כל הגופים המלמדים טיפול רגשי במגזר שלנו - ומה היקף הלמידה בכל מקום?

מסירה אחריות מראש:
אני לא מתיימרת לומר שיש כאן את כל הרשימה,
ומחשש שלא אדייק - אני נמנעת מלציין שעות והיקף למידה או פרטים נוספים.

רק דבר אחד חשוב להדגיש - שהפערים בין אחד לאחד הם גדולים!
וחשוב מאוד לבדוק טוב את הענף לפני שנכנסים אליו
(חובה להשוות כמות שעות למידה, היקף התוכן וסכום התשלום ביחס ללמידה).

אלו הם למיטב זכרוני:
  • אבי עזרי
  • ידיד נפש (וסרמן)
  • בית חם (נראה לי קשור לצביקה עידן. לא בטוחה)
  • בוייאר
  • צישינסקי (קיויתי)
  • זילבר
  • מלאך

יש עוד מישהו ששכחתי את שמו
ואולי עוד כמה שלא ראיתי..
בהצלחה רבה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה