עזרה לימודי ביטוח

נמר1981

משתמש רשום
שלום לכולם
אני מתעניינת בלימודי ביטוח
מה ההבדל בין לימודי ביטוח פנסיוני לבין ביטוחים אחרים, איזה סוגי קורסים מעניקים לך רישיון כסוכן ביטוח
איפה הכי טוב ללמוד
האם יש מופרד
כמה עולים הלימודים ומשך כמה זמן נמשכים
האם העבודה אחר כך לנשים היא יותר בק אופיס או שיש כאן נשים שהן סוכנות ביטוח בעצמן?
אני אשמל לשמוע כל מה שיש לכם להגיד בנושא אני בעלת תואר ראשון בחשבונאות לפי מה שראתי קצת ברשת יש פטור מחלק מהקורסים כמה משמעותי זה ?

נמר1981

משתמש רשום
כיום אני עוסקת בהנהלת חשבונות יש לי ילדים לחתן... מחפשת אפיק פרנסה משמעותי יותר
אז זה לא ענין של מה אני רוצה להיות אלא אני רוצה להרוויח יותר מ 10ש"ח בחודש וזאת נראית לי דרך טובה להשיג זאת האם אני צודקת?

כלבלב כחול

משתמש פעיל
אם את אוהבת מכירות- צודקת לגמרי ויש שם הרבה מאד כסף
אם את לא מתחברת למכירות אין הרבה היצע של תפקידים

כלבלב כחול

משתמש פעיל
אם את לא בעניין של מכירות או שימור אפשר ללכת לתפקידים אחרים שדורשים רישיון כמו בקרת רגולציה, עזרה לסוכן קטן או רפרנט עם רישיון,
אבל בכל הנ"ל המשכורת היא באזור 12 ואולי אחרי הרבה ניסיון קצת יותר וגם אין שפע של משרות, כך שלדעתי לא שווה את ההשקעה בלימודים,
את יכולה ללכת לתחום של תכנון פרישה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה