דרוש מידע לייזר לעיניים-אסותא אופטיק או ד"ר לוינגר?.

סטודיו מנפיש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אמרו שנחכה עוד חודשיים לראות שזה לא מסתדר.
התור שלי עוד שבוע ובינתיים זה לא השתנה.

feldebbie

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
התוצאה בפועל,
נשאר צילינדר
וממינוס המספר (אמנם התקטן אבל) הפך לפלוס
וואו איזה באסה!!!!

אני מתחילה לחטוף רגליים קרות מההחלטה לעשות…

ספרינגית

משתמש מקצוען
איזה פרטים את רוצה?
ד"ר עמי הירש הוא אחד הרופאים במרפאה של ד"ר לןינגר.
אני לא הכרתי את המרפאה, ביררתי אצל מקורבים שלי שמאוד מבינים בתחום הרפואה איפה הכי כדאי לעבור ניתוח לייזר למספר מאוד גבוה של בעלי ואמרו לי לד"ר הירש. דרכו הכרתי את המרפאה של לןינגר.
אם רוצים שלוינגר עצמו ינתח יש תוספת על מחיר הניתוח אני חושבת של עוד 1000 שקל.
מאוד ממליצים! בעלי עבר את הניתוח המורכב יותר, מאוד מאוד לא פשוט מבחינת החלמה אבל זאת איכות חיים.
אפשר פירוט על ההחלמה? והאם זה שצריך את הניתוח המורכב יותר זה בד"כ בגלל המספר הגבוה או לא קשור?

לילה לבן

משתמש מקצוען
לכל מי שהמידע יועיל לו - בעלי כעת רוצה לעשות אבל הוא מפחד
והוא בירר אצל כל היועצים הרפואיים המוכרים (פירר, פישר, רגוביי, ערבליך) והתשובה של כולם פה אחד היה אצל לוינגר עצמו, חוץ מאחד מהם (לא זוכרת מי) שאמר שגם אצל אירית בכר זה בסדר
והעוזר של פירר אמר שבאופן כללי עדיף שלא לעשות סתם ליופי רק למי שיש סיבה כגון מס' גבוה וגם אז רק אצל לוינגר ובתנאי שזה הניתוח הפחות מורכב -ההחלמה הקשה יותר- (PRK) כי זה פחות התערבות בעין
והאם זה שצריך את הניתוח המורכב יותר זה בד"כ בגלל המספר הגבוה או לא קשור?
זה תלוי רק במבנה של העין - בבדיקת התאמה אומרים מה מתאים אם בכלל

mamina

משתמש רשום
עשיתי במרפאה של ד"ר לוינגר, אצל ד"ר גולן, רופא אקראי (כולם שם מעולים. השיבוץ הוא לפי ימי עבודה אלא אם רוצים לקחת מישהו ספציפי בתוספת תשלום)
ההחלמה האיטית
מרוצה מאוד!
הייתה לי מידה יחסית גבוהה פלוס צילינדר וירד לגמרי

mamina

משתמש רשום
לדעתי למי שאין סיבה מיוחדת חבל על התוספת ללוינגר. הניתוח עצמו לוקח בסך הכללי 7 דקות מרגע הכניסה לחדר ועד שיוצאים ממנו ובכל עין פחות מדקה
ובנוסף לזה לוינגר הוא רק מנתח בכל הבדיקות אחרי זה רופאים אחרים. מי שיש לו כסף מיותר - לבריאות.
מי שלא כל הרופאים במרפאה שם מנוסים וטובים והתהליך קצר ופשוט שאני לא רואה סיבה לקחת את לוינגר עצמו
לכל מי שהמידע יועיל לו - בעלי כעת רוצה לעשות אבל הוא מפחד
והוא בירר אצל כל היועצים הרפואיים המוכרים (פירר, פישר, רגוביי, ערבליך) והתשובה של כולם פה אחד היה אצל לוינגר עצמו, חוץ מאחד מהם (לא זוכרת מי) שאמר שגם אצל אירית בכר זה בסדר
והעוזר של פירר אמר שבאופן כללי עדיף שלא לעשות סתם ליופי רק למי שיש סיבה כגון מס' גבוה וגם אז רק אצל לוינגר ובתנאי שזה הניתוח הפחות מורכב -ההחלמה הקשה יותר- (PRK) כי זה פחות התערבות בעין

זה תלוי רק במבנה של העין - בבדיקת התאמה אומרים מה מתאים אם בכלל

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מה טווח המחירים של אירית בכר באסותא? (ללא ביטוח מיוחד)

ה' אחד ושמו אחד

משתמש פעיל
אני עשיתי אצל לוינגר עצמו ואחרי 3 אחים שלי עשו במרפאה אצל מנתחים אחרים,
וכולנו מאווווווד מרוצים ב"ה

אולי מעניין אותך גם...