דרוש מידע ליזנסק תש"פ

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני ובעלי וביתי התינוקת (9 חודשים) אמורים לטוס לליז'נסק הנחיתה בוורשא האם זה מסוכן?
חברת תעופה לוט אנא עיזרו לי בטרם עת אני עם ילדים קטנים בבית ואני לא יכולה להיות בבידוד יחד עם בעלי. אני צריכה לחלק אותם לגנים
עדיף לבטל את הטיסה או שמשרד הבריאות עוד לא נתן הנחיות מיוחדות
תודה ענקית ומחכה לתשובה!!!
החשש מקורונה הוא משני. כי הסכוי שתדבקו פה בארץ גם קיים.
אבל החשש שתכנסו לבידוד הוא כמעט ודאי, כבר מאתמול הם אומרים בפה מלא שהולכים להחמיר את הנהלים ולחייב בבידוד כל אזרח ששב ארצה. ענינים דיפלומטיים שטרם יושבו מונעים כרגע את ההכרזה אבל זה יכול לקרות כל רגע.
דבר נוסף, טיסות מתבטלות, וברגע שיוכרז שאין כניסת זרים מפולין קצב הביטולים יוגבר כך שיתכן שהטיסה שלכם תבוטל ותאלצו לחפש טיסה חילופית. לא נשמע כמו משהו נחמד עם תינוקת בארץ זרה.

נפתול

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
משרד הבריאות: ההחלטה התקבלה: כל מי שנכנס לישראל מכל יעד שהוא בחו"ל יתבקש להיכנס לבידוד ביתי ל14 יום, אך זה לא יחול רטרואקטיבית.

האלמוני

משתמש מקצוען
עיריית ליז’ענסק אוסרת את קיום ההילולא שבוע הבא

הילולת רבי אלימלך מליז’ענסק שתוכננה לשבוע הבא ליום היארצייט, לא תתקיים בציון הקדוש בליז’ענסק שבפולין, כך הודיעה עיריית ליז’ענסק בהודעה שהוציאה הערב (רביעי)

בהודעת העירייה נכתב כי נאסר לקיים אירוע המוני, וזאת בשל מגיפת הקורונה המתפשטת ברחבי העולם.

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עיריית ליז’ענסק אוסרת את קיום ההילולא שבוע הבא

הילולת רבי אלימלך מליז’ענסק שתוכננה לשבוע הבא ליום היארצייט, לא תתקיים בציון הקדוש בליז’ענסק שבפולין, כך הודיעה עיריית ליז’ענסק בהודעה שהוציאה הערב (רביעי)

בהודעת העירייה נכתב כי נאסר לקיים אירוע המוני, וזאת בשל מגיפת הקורונה המתפשטת ברחבי העולם.
אשמח למקור הדברים

גבעת המורה

משתמש פעיל
בגלל הקורונה: הציון בליז'ענסק נסגר; הטיסות יבוטלו
לראשונה מזה שנים רבות לא יורשו עמך בית ישראל לגשת לציונו של פועל הישועות רבי אלימלך מליזענסק זי"ע בפולין, לאחר שהעירייה סגרה את המתחם, עקב כך שכמה מתושבי העיירה אובחנו כחולים בנגיף הקורונה | צפי להפסד ולעגמת נפש לאלו שהזמינו טיסות
חדשות בעולם12.3.2020 | 07:30

ציונו של רבי אלימלך מליז'ענסק זי"ע צילום: באדיבות המצלם

אלפי ישראלים קנו מבעוד מועד כרטיסי טיסה להילולת הרה"ק רבי אלימלך מליז'ענסק זי"ע, שאמורה הייתה להתקיים בכ"א אדר בעיירה ליז'ענסק שבפולין. כעת מתברר כי הנסיעה בוטלה.

בהודעה שהוציאה עיריית ליז'ענסק נכתב, כי בשל מספר תושבים שאובחנו כחולי קורונה בעיירה, הם אינם מאפשרים לקיים את ההילולא המסורתית.

בשל כך, האלפים מהארץ ומחוצה לה שקנו מראש כרטיסים על מנת שיוכלו להשתתף בהילולא, עלולים להפסיד את כספם.

עם זאת, משרד הנסיעות 'פלדמן ישיעות בליז'ענסק' הודיע כי הם ישיבו את הכסף לרוכשי הכרטיסים דרכם.

בהודעה שפרסמו נכתב, כי "בהמשך להודעה של ראש העיר של ליזענסק על כך שהתגלה בעיר אדם אחד עם נגיף הקורונה, חל איסור של קיום טיסות למקום, כך שבצער רב אנחנו מודיעים על ביטול כל הטיסות לליזענסק השנה, אנחנו בימים הקרובים נחזיר לכל מי שכבר שילם על כרטיס הטיסה".

2ca4e3d56954fb6eb443.jpg

בחדרי חרדים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה