דרוש מידע לידה בשיבא, תל השומר התייעצות דחופה.

משהו אחר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שלום, אחותי צריכה ללדת ככל הנראה דווקא בתל השומר מסיבות רפואיות.
היא מאד חוששת משום שהיתה לה שם חוויה גרועה בעבר.
אשמח לשמוע ממישהי שהיתה שם לאחרונה (שלושה חודשים אחורה, חצי שנה אחורה)
מה לגבי אוכל, מה לגבי התינוקיה, מה לגבי הפרטיות. ומה לגבי מצב החדרים.
והאם כדאי לבקש דברים מיוחדים.
אשמח לשמוע רק על בית חולים זה ולא להתפזר לכל הנושא כי נפתחו פה אשכולות רבים בעבר וכמים שאין להם סוף.

מירי קרפט

בעלת סטודיו לפאות, שיער ואיפור.
מנוי פרימיום
שמעתי מכמה נשים שמאד נהנו ,אפילו יותר ...
רק תבדקו(אם זה רלוונטי בכלל לשינוי)מה בקשר לביות....

אי אפשר

משתמש מקצוען
אני ילדתי שם 4 לידות
נהניתי כל פעם
אמנם לא בתקופה האחרונה
אבל היחס שלהם מכבד יש אוכל עם כשרות מהודרת
השתדרגו בזה שיש שם אחת ליחסי ציבור לחרדיות היא מתסובבת בחדרים ועוזרת לכל פרט קטן

סימבה.

משתמש פעיל
אני ילדתי שם 5 לידות
ואני עכשיו לפני לידה
הייתי שם אתמול לבדיקה
ואני נהנתי שם מכל רגע
חדרי לידה חדשים
מחלקה חדשה
יחס שאין באף מקום
והכי כיף שלא צריך להתוכח אים של רופאה ולא רופא
מה שבמקום אחרי זה ממש סיפור

כף מלח

משתמש חדש
אני ילדתי שם 5 לידות
ואני עכשיו לפני לידה
הייתי שם אתמול לבדיקה
ואני נהנתי שם מכל רגע
חדרי לידה חדשים
מחלקה חדשה
יחס שאין באף מקום
והכי כיף שלא צריך להתוכח אים של רופאה ולא רופא
מה שבמקום אחרי זה ממש סיפור
אין על שיבא מקום כיף
ומתחשבים מאוד בחרדים

קופיריטרית

משתמש מקצוען
תודה!
במה השתדרגו?
המחלקות משופצות- מחלקה א' ממש חדשה ונעימה, האוכל מעולה עם משגיח צמוד טעים ובשפע, ואפשר לאכול הכל [בעבר לא ממש היה אפשר לאכול מבושל] יש מתאמת קשרי קהילה שקשובה מאד ורוצה להועיל במה שאפשר.
אותי השאירו עוד יום כשביקשתי...
ומעל הכל, המקצועיות, האחיות המדהימות במחלקה, חדרי לידה חדשים ונעימים. באמת זכורים לטוב.

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הייתי שם לפני חודשיים ומאוד הפריע לי ששמו אותי בחדר עם משהי שהיתה בביות מלא, הייתי אחרי ניתוח והתינוק שלה צרח כל הלילה!!!! פשוט לא ישנתי
זה לא הגיוני שלא עושים הפרדה 1. בין יולדות שיולדות רגיל לבין כאלה אחרי ניתוח 2. בין כאלה שרוצות ביות לכאלה שלא
לדעתי זה 2 דברים בסיסים מאוד שקיימים בבתי חולים בארץ (שהייתי בהם...) ולא קיימים שם
שביקשתי לעבור חדר היחס היה מאוד קר, והמחלקות היו מפוצצות כך שלא היה שייך לעבור , שבאתי שוב בטענות ענו לי " היית צריכה לדעת את זה מראש"
בהרגשה שלי, המקום הוא תחנת רכבת ולכן לא קיבלתי יחס אישי ותמיד רדפתי אחרי האחיות כדי לקבל משככי כאבים אחרי ניתוח, לא תמיד יכולתי לקום פיזית וזה היה נורא ואיום.
יש לציין שברוב בתי החולים בארץ כן יש פרוטוקול כאב, שזה אומר שכל כמה שעות מקבלים תרופות נגד כאבים
שם זה לא קיים.
אני יצאתי משם בהרגשה לא טובה, נכון שהאוכל טעים ומהדרין והתינוקיה בסדר (סבירה, כמו מקומות אחרים... הם כן נחתו עלי בשש בבוקר עם התינוק כל יום אפילו שהייתי אחרי ניתוח ולא יכולתי לטפל בו...)
המחלקה משופצת ויש מתאמת קשרי קהילה אבל יש דברים יותר חשובים ליולדת מאשר קרמיקות ומעדנים.
לטעמי

אולי מעניין אותך גם...