דרוש מידע לידה בהדסה עין כרם

מצב
הנושא נעול.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מה לגבי הארוחות בהדסה עין כרם? מה ההכשרים?
טעים מאד מאד, מגוון וברמה גבוהה
לתקופה היתה עמדת פינוקים בכל ארוחה (פנקייק,טורטיות וכדו), אבל אולי הפסיקו את זה
אאל"ט הכל בד"ץ, חוץ מהבשרים. בכל ארוחה בשרית יש עוף בד"ץ והשאר (פרגיות/בקר וכדו') מצוין איזה הכשר.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אחד הדברים הטובים במחלקה עצמה,
שגם אם את לא בביות את יכולה לבקש שיעשו את החיסונים והבדיקות לתינוק אצלך בחדר איתך.
שימו לב- התינוקיה בעין כרם היא ללילות בלבד. במשך היום התינוק אצל האמא, ואם צריך להתקלח וכד' אפשר להפקיד אותו בתינוקיה רק לזמן קצר.
יש בארון בחדר של היולדת טיטולים ומגבונים, בגדים להחלפה...
הבדיקות וביקור רופא לתינוק נעשים מלכתחילה אצל האמא
כמובן שאפשר לבקש עזרה מהאחיות או מהתינוקיה בשעת הצורך, אבל זו הגישה.
יש כאלו שקשה להן שאין את השקט והתינוק איתן רוב היום, אז כדאי לדעת מראש (ובכל מקרה בתינוקייה בוכים המון, אז כבר עדיף שיבכה ליד האמא...)

יצחק וויס

משתמש רשום
'אל תחזיק טובה לעצמך'

ניתן לקבל יומיים בבית החלמה ליולדות ב'הדסה עין כרם' או ב'הדסה הר הצופים'
בהרשמה מראש דרך ארגון 'אהבה ואחדות' - סלונים
קו ההרשמה
079-9623510
ניתן לשמוע בקו זה את כל הפרטים וכן להירשם.

בשורות טובות !

אני נהנתי מאד מאד בשערי צדק בכל הלידות ומכל הבחינות גם מבחינת היחס וגם מבחינת המקצועיות..
סיפורים את שומעת בכל מקום צריך סיעתא דשמיא שיהיו שליחים טובים!!!
בכל מקרה נראה לי אין אפשרות לשכנע תכלס כל אחת איפה שמרגיש לה הכי נח זה הכי חשוב בלידה (כמובן אם אין סיבוכים ח"ו וכו....)

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני חושבת שזה מאוד אינדבדואלי
אישית ילדתי בהר הצופים ובעין כרם ואני יחזור רק להדסה עין כרם...,
מהרבה מאוד סיבות...
כשאישה מחליטה איפה ללדת היא צריכה מקום שתרגיש בנוח
פעם שאלתי רופאת נשים על הבתי חולים בירושלים והיא אמרה לי בירושלים כולם טובים...תבחרי מה שנח לך (חוץ מביקור חולים שאין מענה לסיבוכים ומכירה כאלו שהועברו באמצע הלידה לשערי צדק...)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה