לחבר מדפסת עם WIFI למחשב נייד - מה הדרך הזולה ביותר?

• פותח הנושא rutt
  • פורסם בתאריך

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
יש לי מדפסת עם וייפי שאני זקוקה לחבר למחשב נייד עם רשת אלחוטית. הבעיה שהמדפסת אינה כוללת חיבור ישיר לוייפי, אלא דרך ראוטר.
השאלה שלי מה המכשיר הזול ביותר שיוכל "לשדך" בין המדפסת למחשב?
[הבנתי שמדובר בראוטר, אבל ממש אין לי מושג איזה ומה, יש ים של מוצרים].
אשמח גם לקבל קישור.
תודה
השאלה שלך לא כ"כ מובנת אם עדיין לא הסתדרת תכתבי את דגם המדפסת

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• אין.jpg
    אין.jpg
    KB 6.8 · צפיות: 21

RachelMe

משתמש מקצוען
@ctrl-p קונטרול פי או מי שיודע, מחשב שחסום עם אאוטנט אבל יש בו נטסטיק מייל בלבד של נטפרי, נחשב כמחשב עם wifi לצורך המדפסת האלחוטית? תודה.
עוד שאלה, אני מעונינת לקנות מדפסת של זירוקס (b215)' חשבתי אולי בכלל יש שם wifi direct שמייתר בכלל את הצורך ב-wifi במחשב, מישהו יודע משהו על זה? תודה רבה.

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
@ctrl-p קונטרול פי או מי שיודע, מחשב שחסום עם אאוטנט אבל יש בו נטסטיק מייל בלבד של נטפרי, נחשב כמחשב עם wifi לצורך המדפסת האלחוטית? תודה.
עוד שאלה, אני מעונינת לקנות מדפסת של זירוקס (b215)' חשבתי אולי בכלל יש שם wifi direct שמייתר בכלל את הצורך ב-wifi במחשב, מישהו יודע משהו על זה? תודה רבה.
אם יש לך רק מייל לא תוכל לחבר מדפסת עם וויפי!!!

RAME

משתמש מקצוען
מי יכול לעזור לי?
המחשב לא מצליח להתחבר לוויפי של המדפסת מה שעד כה עבד מצוין!
מדפסת hp deskjet3830 series
וכל פעם שאני לוחצת על הוויפי של המחשב בשם: "דירקט 29 hp דסקגט 3830 סריאס" ע"מ להתחבר, רושם לי הגלישה נסגר
אשמח ממש לעזרה
חייבת להדפיס כמה דברים דחוףף!

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
מי יכול לעזור לי?
המחשב לא מצליח להתחבר לוויפי של המדפסת מה שעד כה עבד מצוין!
מדפסת hp deskjet3830 series
וכל פעם שאני לוחצת על הוויפי של המחשב בשם: "דירקט 29 hp דסקגט 3830 סריאס" ע"מ להתחבר, רושם לי הגלישה נסגר
אשמח ממש לעזרה
חייבת להדפיס כמה דברים דחוףף!
תכנסי בהגדרות הוסף מדפסת, עד שהוא ימצא אותה ויתקין אותה, תופעה מוכרת של HP

RAME

משתמש מקצוען
תודה אכן הסרתי והתקנתי מחדש ומדפיס לי אין מילים!!!!

מה מוזר שכשאני מנסה להתחבר עם הוויפי זה כותב הגלישה נסגרה
מה שרשום בשם הוויפי של המדפסת שנמצא על המחשב "מאובטח" אך כשאני מנסה להתחבר סוגר את ה גלישה לא ברור למה

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
תודה אכן הסרתי והתקנתי מחדש ומדפיס לי אין מילים!!!!

מה מוזר שכשאני מנסה להתחבר עם הוויפי זה כותב הגלישה נסגרה
מה שרשום בשם הוויפי של המדפסת שנמצא על המחשב "מאובטח" אך כשאני מנסה להתחבר סוגר את ה גלישה לא ברור למה
מחברים את המדפסת למחשב.
לא את המחשב למדפסת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה