לונה-פארק? (מוקדש ליעקב1)

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תמונה מפעימה!!!
חתוך טיפה למעלה.
ותפסיק לרדת על יעקב,
ביג דיל,
אז הוא לא מכיר את לונדון....;)

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י איציק'ל;391432:
תמונה מפעימה!!!
חתוך טיפה למעלה.
ותפסיק לרדת על יעקב,
ביג דיל,
אז הוא לא מכיר את לונדון....;)

חבל לי גם על החתוך. כבר כשצילמתי ראיתי את זה.

ה'ברוך' היה שלא היתה חניה חוקית באזור וחניתי בחניה אסורה, ובלונדון כמו בלונדון תוך שתי דקות הגיע פקח וסילק אותי כך שנאלצתי לקפל את החצובה ולהעתיר לפני מעלת כבוד הפקח שיוותר לי ולא יקנוס אותי...

לפגוע ביעקב?! ח"ו הכל בהומור! במידה ואני טועה, אשנה את הכותרת ל'לילות לונדון (X)':)

יעקב1

משתמש פעיל
בס"ד

לא פגעת.

הערות:

שני המבנים מצד ימין ושמאל מיותרים. למרות שאם תעלה את הפריים קצת אולי תצטרך לוותר על משולש מעניין שנוצר בכך שהיסוד של הגלגל מתחיל מבין שני עצים.

כמובן שצריך יותר שמים מעל הגלגל.

ושוב, שים לב. צילמת בלילה שהשמים עם עננים מקלבים גוון ורוד כמו של הגלגל. תאר לעצמך שעת שקיעה, גוון כחלחל עמוק מאחורי הגלגל.

בהצלחה.

DDFF

משתמש פעיל
נכתב ע"י יעקב1;391453:
בס"ד
שני המבנים מצד ימין ושמאל מיותרים.
על איזה מבנים אתה מדבר?

ושוב, שים לב. צילמת בלילה שהשמים עם עננים ..
לתפוס את אנגליה בלי עננים = גשם בתמוז בתל אביב.
...

יעקב1

משתמש פעיל
נכתב ע"י DDFF;391473:

1. ריבועים כתומים משתי הצדדים.
2. הרעיון לא למצוא את שמי אנגליה ללא עננים אלא לצלם בשעת השקיעה (או טרום זריחה, תלוי בכיוון) כשהשמים כחולים (ואפילו שיש עננים)
הבעיה פה שבגלל העננים וזה לילה אז אתה מקבל אור וורד נוסף חוץ מהגלגל מה שיוצר לדעתי עומס מידי של וורוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  44  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה