דרוש מידע לומדים כיום או בעבר נהיגה בבני ברק \ תל אביב - שאלה אחת לי לשאול אתכם....

זהו שמי!

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ביציאה מאזור הטסטים לכביש הראשי הפנייה שמאלה לרחוב מבצע קדש (שהוא המשך של אבוחצירא) (מצ"ב תמונה)
מדובר בכביש שבו 2 נתיבים לפנייה שמאלה ונכנסים לכביש בו שלושה נתיבים, שע"פ חוק צריך לעמוד בנתיב הימיני (מבין השניים) ולפנות לנתיב האמצעי (מבין השלושה), ואז לאותת ולעבור לנתיב הימיני.

אך יש מורים\מורות שאומרים שמיד בפנייה לעשות קשת רחבה ולפנות לנתיב השלישי כדי שלא יצטרכו לעבור נתיב (הוראת שעה לצומת זו), ויש כעין סוג של הסכמה בין המורים לטסטרים,

אשמח לשמוע מה אתם למדתם, ומה אמרו לכם, ומה היה בשעת הטסט....

למידה.png

נופל וקם

משתמש מקצוען
למדתי שם, אבל לא נבחנתי על הכביש הזה.
לי אמרו להשלים את הפניה בנתיב שבו נסעתי ורק לאחמ"כ לפנות.

I can do it

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
UX UI
קוראים לזה תכנון נהיגה.
ולמדתי את זה כבר בשיעורים
בטסט עשיתי קשת רחבה והטסטר נגע לי בהגה
ואז כשהוא ראה שאני מתחילה לפנות בקשת רחבה הוא שוחרר ועברתי את הטסט
בכל מקרה לפני שאתם מתחילים את הטסט תוכלו לשאול את הטסטר מה הדין..

ישראל מיכאל

משתמש מקצוען
לשמאלי, להאיץ, להחליף להילוך שני, לאותת ולעבור לאמצעי, ואם ניתן גם לימני.
המורה שלי הוסיף לי שאם אני נתקע מאחורי אוטובוס שעומד בתחנה
לחכות לו כי זו תחנה בלי הרבה נוסעים, ולא לנסות לעקף ולהסתבך..
בהצלחה!!!

רחשי הלב

משתמש מקצוען
באף אחד מהשיעורים וגם לא בטסט לא פניתי שם שמאלה.
תמיד ימינה.

צ'יטה

משתמש פעיל
הגעתי לאמצעי, ובלי קשר- המורה אמר לי לחכות שניה לפני שאני עובר ימינה, כי אם הטסטר יהיה נחמד הוא ישאיר אותי בשמאל לקראת הפניה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה