מידע שימושי לוח ספירת הגומר

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא כ"כ קשור לנושא אבל סתם נזכרתי בכמה משפטים שקשורים לחתונה:D

1. למה מובילים את החתן והכלה לחופה? כי בדרך שאדם רוצה לילך מוליכים אותו.:p

2. הנישואין הם כמו זק"א בהתחלה משי זהב, אחרי כן פיצוץ, ולבסוף אתה אוסף חלקים.:)

3. כשמתחתנים- העולם עומד על שלושה דברים: על התורה של הבעל, על העבודה של האשה, ועל הגמילות חסדים של ההורים. ;)

4. מי שיש לה כלה טובה- הרויחה בת ומי שלא- הפסידה בן. :mad::mad:

עין כחולה

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י סטודנטית;564056:

כפפות חד פעמיות
שוקולד אצבעות
כפפות חורף
כפפה לבישול
ספוג בצורת כפפה
קרם ידים
מקצץ
משייף
ציטו'ס כאפה
פלסטרים
וכו'

שכחתי לציין שביום האחרון כדאי להביא שקית יפה ריקה/ קופסא ריקה ולרשום השארנו לך את האחרון לטבעת... מעכשיו הוא יחזיק לך

דניאל נ

משתמש מקצוען
מדוע קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף ??
ההורים נקרעים בחובות והילדים יוצאים ברכוש גדול

lizi

משתמש צעיר
דחווווף!!
אני צריכה 10 טיפים לחיים מאושרים!!!!!!!!!
תודה!!

א

איצה מאייר

אורח
המשך קטן למה שנכתב.
א.למה יש נוהגים לאחר החתונה להתחיל להניח תפילין דר"ת?
ככדי ללמוד שיש עוד דעה.
ב.בחור:הוא מלך וזה מתבטא באמא תשלחי לי תכבסי לי תכיני לי אבא תקנה לי תשלם לי וכו'
בחור מאורס:הוא כבר תחת ההגדרה של "דומה למלך"
לאחר השבע ברכות: הוא נהפך להיות מלוה מלכה.

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מוכר אבל מאוד נכון - אל תחפש את הדרך אל האושר, חפש את האושר שבדרך!

CBS

משתמש חדש
יש למישהו רעיון ללוח ספירת הגומר?(עיצובים...)
ל40 יום- לחתונה.

נערך לאחרונה ב:

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תעשי חיפוש היה כאן מלא אשכולות בנושא

צנוברית

משתמש פעיל
היה 2 רעיונות מגניבים שעשינו לקראת חתונה
1 עושים באילוסטריטור{אם את יודע\ת להשתמש ..}או מכרים.... } לוח עם תמונה של החתן והכלה מהארוסים או החתונה באמצע
והרקע הוא לוח של דמקה וכותבים בעוד... ימים זה כבר לא משחק-
את בלבן והוא בשחור.
משהו בסגנון...
2.לקחנו בלונים שחורים כמספר הימים עד החתונה וכתבנו שלט בתוך החושך מסתררת קרן אור{אקטואלי פוסט קורונה}
בכל יום עד החתונה תפוצצי בלון אחד לבחירתך נראה איזה אור תוציאי...
בתוך כל אחד מהבלונים השחורים{חושך }היה משהו מתוק ונחמד {אור}לחלוקה קולקטיבית משפחתית...
בהצצלחה
נשמח לראות תוצאה מוגמרת לכל רעיון ולו שיבחר.

מרנדרת

משתמש מקצוען
חבילה של שלוקים במארז יפה
כתוב כל יום והשלוק שלו.
על כל שלוק רשום תאריך מהיום עד החתונה
על השלוק האחרון עם התאריך של החתונה (אפשר לקשט אותו וכדומה)
כותבים את זה כבר תשברו לשניים :)

• תודה
Reactions: E7

E7

משתמש פעיל
היי, יש למישהו רעיון מסוג אחר? יותר בסטייל...
לא פלקטים ועניינים. מחומרים נפסדים:)

זוהר05

משתמש פעיל
מישהו העלה פה שבוע שעבר ספירה לאחור ממוחשבת(מחייב גישה לאינטרנט)
מעדכנים שם חתן ושם כלה ותאריך החתונה אפשר לשלוח את הקישור בתור סוג של הזמנה לחתונה

סמילי

משתמש מקצוען
ספירות גומר שעשיתי לחברות:
1. קונים סוכריות על מקל כי גדולות שיש משיגים מלא שאריות בדים ושמים לכל סוכריה מטפחת אחרת תוקעים בקלקר וליד שמים את התאריך וכמה ימים נשאר (כדי שיהיה ספירה..) וכותבים- לשים מטפחת כדי לקחת 30 יום ספרתי לך ואז תשימי ת'מטפחת שלך...

2. עושים במחשב מלבנים שיש בתוכם תאריך וכמה זמן נשאר ואיזה עיצוב שרוצים ועושים את זה בטורים- אחד מתחת השני , מדפיסים- עדיף ב A3 ותופרים בין הריבועים עשים מקלקר כמו מכונה של קח מספר והמתן בתור אפשר לשים בהתחלה סכים ח"פ וכל יום היא תולשת את היום

3. לוח שחמט שהמלכה מתקדמת למלך וכותבים - בעוד... ימים הוא בשחורואת בלבן הוא המלך ואת המלכה

4. כביש שבסופו רכב של חתן (תחפשי בגוגל) ורכב של הכלה מתקדם כל יום, אפשר לעשות על הפסים הלבנים של הכביש את התאריך וכמה ימים נשאר וכותבים- אוטוטו את איתו

5. שמים כוס עם סוכריות ועל כל סוכרית מודבק מדבקה עם מספר אחר וכל יום היא יכולה לאכול סוכריה אחת וכתוב כשהכל יגמר הכוס תשבר

6. ראיתי פה פעם רעיון- לא יודעת איך בדיוק לעצב- מכונת כביסה וכותבים- 30 סיבובים ואת יוצאת לבנה..

7. עוד רעיון שראיתי פה- פרפרים וכותבים עוד.. ואת עפה מפה

8. מצו"ב תמונה של רעיון חמוד שעשיתי אם מעניין אותך את הכל תכתבי לי nzlznyq בגימייל

9. לא ספירת הגומר אבל חמוד ממש- כתבתי לבד פעם ונאבד אבל לא מסובך בכלל- כותבים רשימה של פשלות ושמים פתרון לדוג אם פתאום יכבה החשמל ואז מודבק גפרור אם השמלה תתלכך שמים מגבון וכו ובסוף כותבים ואם יש עוד בעיה אני כאן בשבילך... חושבים על כל מיני פדיחות ואז מחפשיםזוג שיכול להיות חרוזים

מקווה שהועלתי ושהובנתי :)
מלא בהצלחה ומזל טוב!!!
‏‏לכידה.JPG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה