חו"ד לוגו למעצבת פירות ופרחים לבארים ומתנות

נחמי שלנגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איזה יופי!
השילוב של התפוח והפרח גאוני!

מצטרפת לדעתו של @יודלה לותר על החיתוכים הפנימיים
ולהשאיר את האלמנטים חלקים.
ולדעתי גם הרווח בחיתוך מיותר.

הפונטים שהוצעו לא מספיק עדכניים לי
הייתי הולכת על מודרני/אלגנטי קלאסי
אולי קוהרנטי? מטריצה? (-חדשים של פונטביט) היבו? אסיסטנט? (גוגל)

ומנסה את שורת הכיתוב בצבע שחור/ירוק כהה מאד/בורדו כהה

בהצלחה!!
זה מדהים!

Guy148

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לגבי ההפשטה
מה אתם אומרים על זה?
צפה בקובץ המצורף 568789

ולגבי הצבעים
גם לי מרגיש משהו "מת"
אשמח אם מישהו יעלה לכאן התאמה של 2 צבעים חיים שאוכל לנסות לדגום
בתודה מראש
לגבי הפונט,
מה אתם מתכוונים משהו יותר חדשני?
משהו כמו "פרגמטי" של פונטביט?

הרעיון מאד טוב, לשלב פרי ופרח באייקון אחד. אני מציע שכל שטח חופף שיש לך בלוגו תמחק אותו ותשאיר אותו לבן. על שורת המיצוב באנגלית לוותר. וגם על שני הקווים שלצידה.ולכתוב תיאור - "עיצוב בפירות" או מה שזה לא יהיה בעברית. לתת עוד קצת דגש על פרופורציה. לגבי הצבעים הקונטרסט שלך הוא הגיוני, עם זאת נסה לשלב צבעים "חבריים" ולא מנוגדים, ז"א אולי שני גווני ורוד, האחד עמוק השני מעט בהיר יותר. זה יתן לזה מראה מעט יותר נקי.
לגבי גופן לא הייתי נוטה לכיוון של גופנים פירותיים, כי הצבעים והשם גם ככה מסבירים זאת. חפש גופן יותר אלגנטי, עיצובי, שיפנה אל בעל האירוע.
ישר כח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה