חו"ד לוגו ליבואן רכב

>השראה<

מיתוג | אסטרטגיה | עיצוב, אפיון, וקידום אתרים
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
מאד דומה ללוגו של "Waisbord" ממוצרי החשמל וכן של איזה חברת יבוא מסין (אני לא זוכר כרגע את השם)
import-5c0081bbbce54.jpg

t.over

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מאד דומה ללוגו של "Waisbord" ממוצרי החשמל וכן של איזה חברת יבוא מסין (אני לא זוכר כרגע את השם)
מן הסתם, הלוגו יהיה דומה לעוד הרבה לוגואים שמורכבים מצמד האותיות mw (לא המצאתי כאן את הגלגל;)) ובכל זאת זה לא מדאיג אותי כל עוד התחומים שונים והצורה שאני יצרתי מענינית וזכירה מספיק.

>השראה<

מיתוג | אסטרטגיה | עיצוב, אפיון, וקידום אתרים
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
מן הסתם, הלוגו יהיה דומה לעוד הרבה לוגואים שמורכבים מצמד האותיות mw (לא המצאתי כאן את הגלגל;)) ובכל זאת זה לא מדאיג אותי כל עוד התחומים שונים והצורה שאני יצרתי מענינית וזכירה מספיק.

צודק.
בכל אופן זה יפהפה מיוחד מדויק וקולע.
תצליח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה