כללי לוגו בבישול...

שרה חיון

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לוגו לחנות כובעים(מגבעות).
מה אתם אומרים על הכיוון? איך לשדרג ולשפר?

תודה מראש

קבצים מצורפים

• לוגו1.jpg
    KB 621.9 · צפיות: 8

אסתר10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יפה מאוד!
מה שהפריע לי זה סוג הפונט.../ הריווח בין האותיות...

yosil

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ריק.
אין פה כלום חוץ מחצי כובע והקלדת מילה. חמוד הרעיון של ה'ק' שמשתלב עם ה'קנייטש' של הכובע אבל... לוגו זה קצת יותר מזה.
תתיישבי על שולחן בלי מחשב, עם דפים, אחד שורות ואחד ציור. על השורות תכתבי במילים כל פריט ויזואלי שמתחבר לך הראש עם כובע. [קנייטש, שוליים, מברשת, חתן, קבצן, ליצן, סרט, ועוד].
בדף הריק בלי השורות - תנסי לשלב בין הטקסט של הלוגו לויזואלים השונים וכמובן לא לשכוח שלכל ויזואל יש מילויוני אפשרויות לצייר, זוויות וכו'.
בהצלחה!

שרה חיון

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י yosil;1199326:
ריק.
אין פה כלום חוץ מחצי כובע והקלדת מילה. חמוד הרעיון של ה'ק' שמשתלב עם ה'קנייטש' של הכובע אבל... לוגו זה קצת יותר מזה.
תתיישבי על שולחן בלי מחשב, עם דפים, אחד שורות ואחד ציור. על השורות תכתבי במילים כל פריט ויזואלי שמתחבר לך הראש עם כובע. [קנייטש, שוליים, מברשת, חתן, קבצן, ליצן, סרט, ועוד].
בדף הריק בלי השורות - תנסי לשלב בין הטקסט של הלוגו לויזואלים השונים וכמובן לא לשכוח שלכל ויזואל יש מילויוני אפשרויות לצייר, זוויות וכו'.
בהצלחה!

דבר ראשון תודה על התגובה.
שנית, לא מדובר בחצי מגבעת והקלדת מילה... ממש לא! אפשר לומר צריך שיפור, רעיון לא טוב... אבל קדמה לזה עבודה וסיעור מוחות, ישיבה עם דפים,בחירת פונט מתאים, לצייר מגבעת בצורה מופשטת,הדגשת הקנייטש, חיבור עם הק' וכו..
כתבתי בפירוש "לוגו בבישול" כי הוא אכן לטעמי עדיין לא מושלם, אבל סתם מגבעת והקלדה של מילה זה לא

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
נכתב ע"י yosil;1199326:
ריק.
אין פה כלום חוץ מחצי כובע והקלדת מילה.

לא אהבתי

atara m

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הכובע צריך להיות יותר גדול... ביחס לגודל האותיות...
הפונט לא משו' בכלל... והריווח בין האותיות...- גם לא משו....

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
לדעתי האותיות צריכות להיות עבות ולא דקות.

מרימית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מדי ריק,
ויש רוח גדול בן האותיות,
הפונט לא משהו

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אהבתי את הרעיון, בצוע שובב וחמוד
הייתי משנה פונט למשהו יותר עשיר וכן הפריע לי הצללית האפורה בכובע.
בגדול זה יפה רק צריך קצת העשרה ובשר.
איך? לא עולה לי כרגע.
פול הצלחות!!

yosil

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
סליחה אם מאן דהוא נפגע מהערתי. הסתמכתי על 'כללי הפורום' ששם נעוץ שחור ע"ג לבן - ואני מצטט:
"העלית עבודה לחוו"ד תהיה מוכן לקבל את הביקורת כמו שהיא גם אם באותו רגע זה נראה לך פוגע מדי או אישי מדי, נסה להבין ש-99% מהביקורות כאן בפורום, נאמרים ע"י המשתתפים לאחר שנים של עבודה בתחום. אם גם אחרי שניסית להרגע היא עדיין פוגעת מדי, תמיד אפשר לפנות למנהל הפורום שיבדוק ויחליט"
במילים פשוטות - הערתי כדי לעזור ולא כדי לפגוע. באם לפני כל תשובה לשאלות של קולגות למיניהם אתחיל לחשוב האם זה עלול אולי להתפרש אחרת ולהתחיל להוסיף או לגרוע מילים, לדייק באותיות וכו' - זה יוריד את התגובות בפורום הן בכמות והן באיכות, בכמות - כי לקבל על הראש בגלל תגובה עניינית בלבד (הרי אנחנו רוצים לקבל דעה ממישהו 'זר', שלא ירגיש לא נעים 'להעמיד אותנו על המקום') זה לא הכיף הכי גדול שקיים ולכן יחשבו 3 פעמים לפני שמגיבים, ובאיכות - אם גבר החלטתי להגיב - המחשבה נתונה היאך וכיצד להתנסח נכון אתנית - במקום לשבח על הטוב ולהעיר על הדורש תיקון.
ושוב- אני מתנצל באם מישהו נפגע מתגובתי. -

שבלונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הכיוון יפה, הפונט מיושן

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י yosil;1199785:
סליחה אם מאן דהוא נפגע מהערתי. הסתמכתי על 'כללי הפורום' ששם נעוץ שחור ע"ג לבן - ואני מצטט:
"העלית עבודה לחוו"ד תהיה מוכן לקבל את הביקורת כמו שהיא גם אם באותו רגע זה נראה לך פוגע מדי או אישי מדי, נסה להבין ש-99% מהביקורות כאן בפורום, נאמרים ע"י המשתתפים לאחר שנים של עבודה בתחום. אם גם אחרי שניסית להרגע היא עדיין פוגעת מדי, תמיד אפשר לפנות למנהל הפורום שיבדוק ויחליט"
במילים פשוטות - הערתי כדי לעזור ולא כדי לפגוע. באם לפני כל תשובה לשאלות של קולגות למיניהם אתחיל לחשוב האם זה עלול אולי להתפרש אחרת ולהתחיל להוסיף או לגרוע מילים, לדייק באותיות וכו' - זה יוריד את התגובות בפורום הן בכמות והן באיכות, בכמות - כי לקבל על הראש בגלל תגובה עניינית בלבד (הרי אנחנו רוצים לקבל דעה ממישהו 'זר', שלא ירגיש לא נעים 'להעמיד אותנו על המקום') זה לא הכיף הכי גדול שקיים ולכן יחשבו 3 פעמים לפני שמגיבים, ובאיכות - אם גבר החלטתי להגיב - המחשבה נתונה היאך וכיצד להתנסח נכון אתנית - במקום לשבח על הטוב ולהעיר על הדורש תיקון.
ושוב- אני מתנצל באם מישהו נפגע מתגובתי. -

בלי לפגוע כמובן באף אחד!
אני חושבת שתשובתך הייתה עניינית ולא פוגעת
אין שום פגיעה בתשובה שהיא לעניין מקצועי בלבד.

ולאחרונה אני שמה לב בפורום שניקים מעלים לוגיים ועבודות שבהחלט ראויים לביקורת אבל יש הרבה ניקים שמתוך "רצון טוב" או לאדעת למה נותנים כמה עמודים של הודעות לא ענייניות ולא נכונות!

אז אנא כדי שהפורום יהיה באמת מקצועי מאתגר ומלמד אל תפגעו וקחו את הביקורת כעניין בונה ומלמד הרי לכל אחד מאיתנו יש מה ללמוד מהאחרים כאן בפורום, וכמובן גם הביקרות שתעלה בצורה מכובדת ולא פוגענית ומזלזלת.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
כל אחד שמעלה כאן עבודה לאתר לצורך חו"ד
מעוניין בביקורת בונה שתשדרג את עבודתו (לא כך?).
רק אולי ראוי,
שלפני שאומרים את הביקורת (הצודקת, הענינית והמקצועית כמובן)
אפשר להוסיף מילה טובה!
הרעיון חדשני, התמונה יחודית ומביעה את הרעיון, הפונט מתאים, וכו',
רק שלדעתי כדאי להוסיף, לשנות, להגדיל, להוסיף, וכו' וכו' וכו'.
ביקורת שנאמרת בצורה כזאת, יש לה סכוי רב להתקבל בתודה.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
יש ביקורת בונה ויש ביקורת הורסת.
לכתוב למי שהעלה עבודה שבודאי ישב עליה יותר מ- 5 דקות
שזה רק הקלדה ותו לא זה זלזול. זה לא בונה אלא הורס.
כל הערה עניינית אחרת היא בונה.
ואני באמת לא חושבת שצריך להתלקק עם מחמאות חסרות טעם או פירגונים שלא במקום כמו שכתבו מעלי שקצת רווחים כאן בפורום.
אבל יש קווים אדומים.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
ולעצם הענין-
לוגו לחנות כובעי גברים צריך להיות יציב. חזק. עוצמתי.
לא רך ונשי.
יש לבחור פונט פחות עדין ויותר משדר עוצמה, והקנייטש שיצרת יכול לשמש אותך אבל במיקום ובויריאציה יותר דומיננטית.
כמו כנגטיב של אייקון גדול מעל הכיתוב וכדו'
בהצלחה!

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י שרה חסידה;1200626:
כל אחד שמעלה כאן עבודה לאתר לצורך חו"ד
מעוניין בביקורת בונה שתשדרג את עבודתו (לא כך?).
רק אולי ראוי,
שלפני שאומרים את הביקורת (הצודקת, הענינית והמקצועית כמובן)
אפשר להוסיף מילה טובה!
הרעיון חדשני, התמונה יחודית ומביעה את הרעיון, הפונט מתאים, וכו',
רק שלדעתי כדאי להוסיף, לשנות, להגדיל, להוסיף, וכו' וכו' וכו'.
ביקורת שנאמרת בצורה כזאת, יש לה סכוי רב להתקבל בתודה.

עוד דבר שאני חייבת לציין
שתקחו בחשבון, שבהרבה מהמקרים, גם הלקוח רואה את התגובות..
אז אם לדעתכם הלוגו ממש לא לעניין או לא מוצלח, אל תכתבו את זה במפורש ע"ג הפורום
אלא באישי
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה