דרוש מידע לוגו באיכות נמוכה

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מצורף לוגו באיכות נמוכה, וזו האיכות הכי טובה שיש לעמותה.
יש דרך לשפר לאיכות טובה וברורה בכל גודל או שחייבים לבנות לוגו חדש?

עריכה: צרפתי את הקובץ
logo.png

נערך לאחרונה ב:

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מקפיצה, דחוף לי ממש!!!!

חני S

משתמש מקצוען
אם זה לאתר או לוגו בצד הדף ונשאר בגודלו המקורי -בסדר
אבל אם תרצו להדפיס בגדול -זה יצא מטושטש
לא ידוע לי על דרך מושלמת וטובה להדפסה בגדול דרך גרפיקה.

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כן, מדובר על הדפסה כשהלוגו מוגדל בוודאי שלא ישאר באיכות זו רק רציתי לדעת אם האופציה היחידה זה לבנות מחדש.
כנראה שאין ברירה.
יש למישהו דרך לכוון אותי לאלמנטים הנ''ל? ואולי יש אפשרות להעביר את האשכול לקהילת מעצבים גרפיים? @מרשמלו ?

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
גרפיקאים, אשמח לעזרתכם!
מחפשת את האלמנטים שמופיעים בלוגו. תוכלו להפנות אותי לאתר המתאים?

חני S

משתמש מקצוען
אני לא גרפקאית,
במבט שני נדמה לי שגרפיקאי יוכל לעבור על הסימון השחור שהוא המטושטש בקו שחור רגיל ומסביב לעיגול בצורה חדשה, אולי גם את ובכך לחדש אותו ללא אלמנטים חדשים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה