להטעין מחשב נייד?

ספיידרמן

משתמש מקצוען
בריא יותר למחשב נייד להיות בהטענה כל הזמן,
או עד 100 אחוז ולנתק בדומה לפלאפון?

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
ככה הסבירו לי אחרי שהסוללה שלי הזקינה וכמעט מתה
היום אני עובד מחובר לחשמל בגלל זה
מה שאני יודעת שזה לא מומלץ, אלא אם כן אתם משתמשים בתוכנות כבדות ורוצים שהמחשב ירוץ מהר אז זה בהחלט נותן פוש.

איש כתום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

ספיידרמן

משתמש מקצוען
אני לא משתמשת בתוכנות כבדות בכלל,
אבל לאחרונה שמעתי שזה מזיר למחשב כשהוא לא בטעינה.
וזה תמוה...בשביל מה זה מחשב נייד?

איש כתום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני לא משתמשת בתוכנות כבדות בכלל,
אבל לאחרונה שמעתי שזה מזיר למחשב כשהוא לא בטעינה.
וזה תמוה...בשביל מה זה מחשב נייד?
גם לי נשמע קצת מוזר.........
אבל בכל זאת:

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לא מומלץ להשאיר מחובר כל הזמן
יש מחולקת הפוסקים בעניין, אבל לפי מה שאני יודע מומלץ לשמור על הסוללה בין 20% ל80% של טעינה
יש מחשבים שאפשר להגביל את הטעינה לאחוז מסויים ואז כשהמחשב פועל ומשתמשים אפשר להשאיר מחובר

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בהרבה מהחברות של המחשבים ניידים יש תוכנה במגיעה מראש או שאפשר להוריד מהאתר של החברה של המחשב,
שמנהלת את המצב של ההטענת בטריה, יש שמה מצב מחובר למחשב תמיד שדואג לשמור על הבטריה בצורה ההכי טובה שמתאימה לזה.
נראה לי שזה נותן להיטען רק עד 80%.
בכל מקרה זה ברור שהמחשב עובד יותר מהיר במיוחד בתוכנות של גרפיקה כשהוא מחובר לחשמל.
יש שמה לפעמים גם עוד אפשרויות כמו טעינה מהירה ועוד.

ספיידרמן

משתמש מקצוען
הרבה מהחברות של המחשבים ניידים יש תוכנה במגיעה מראש או שאפשר להוריד מהאתר של החברה של המחשב,
שמנהלת את המצב של ההטענת בטריה, יש שמה מצב מחובר למחשב תמיד שדואג לשמור על הבטריה בצורה ההכי טובה שמתאימה לזה.
נראה לי שזה נותן להיטען רק עד 80%.
איך מורידים את התוכנה?
ואז אין בעיה להשאיר את המחשב כל הזמן בהטענה?
זה לא מזיק לבטריה?

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הנה מידע על התוכנה שיש לASUS
יש להם מצב של אורך חיים מקיסמלי ששומר את הבטרייה בטעינה של 60-58 אחוז טעינה, הם אומרים שזה הכי אידיאלי למחשבים שמחוברים תמיד לחשמל ושומר על הבטרייה הכי טוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה