להגדיל סלון או פינת משחקים, מה עדיף?

סיפי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בהמשך לאשכולות המדרגות שפתחתי...
סופסוף יש לנו מדרגות יצוקות :)
יש לי אפשרות לצרף את השטח שנותר בחדר לטובת הסלון או לשבור את הקיר הקרוב למטבח ולעשות בו פינת משחקים/ספרים/פופים/עגלות וכו
היתרון שלו כחדר משחקים שהוא פתוח וקרוב למטבח כי בתכלס הילדים גוררים את המשחקים מכל הבית ובאים לשחק לידי

מה עדיף, סלון גדול ( ודי מבולגן, כי הילדים משחקים בתכלס בסלון) או פינת משחקים?
אם אני מצרפת את החלל לטובת הסלון אני שמה ספה אחרי גרם המדרגות הראשון ואז אני מפסידה אחסון נוח מתחת למדרגות. ובכלל מבחינת ניצול שטח אוכל לנצל יותר כשיהיה חדר משחקים
אבל נשמע לי הזוי לעשות חדר משחקים כשהסלון קטן
יש לציין שיש לי מרפסת שממשיכה מהסלון שאוכל בעתיד לצרף לסלון, אם כי חבל לי מאוד לוותר עליה.

אשמח לשמוע את דעתכן...

1606854350436.png

אדריכלות מזווית אחרת

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליצה לחשוב על העתיד שהילדים יגדלו וכמות המשחקים תקטן,
אם את מכירה את הילדים שלך ככאלו שבאים לשחק לידך, הם לא ישחקו בחדר משחקים.... במיוחד שהוא לא נראה מרווח .
תחשבי יותר על כיוון של אחסון נח למשחקים שתוכלו בקלות לסדר.
בהצלחה

styehoshua

משתמש מקצוען
חדר משחקים לא בכל בית עובד ואם אצלכם זה עובד אז זה לא חייב להיות במרכז הבית.
אני חושבת שכן כדאי לך להרחיב את הסלון ואולי ללעשות מתחת למדרגות סוג של מחסן.
אצלי זה אחרת כי שתי גרמי המדרגות צמודים ללא חלל אבל מתחת למדרגות יש לי דלת בחלק הגבוה ובתוכו:מזוודות, קישוטי סוכה, בריכה מקופלת, רדיאטו ומאוורר שחזרו מהישיבה, בגדים למסירה נאגרים עד למסירה כל הקופסת תיקשורת של המצמות והראוטר וכו' אני לא זוכרת מה עוד.
זה לא המחסן הכי מרווח ונוח אבל כל מה שאני רוצה במחסן בבית נימצא שם ודברים יותר מאובקים כמו סכך נימצאים בחוץ.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר לנצל את השטח תחת המדרגות לאחסון כל המשחקים,
כך דבר ראשון יהיה נוח להוציא ולהחזיר
ובאמת גודל הסלון כאן קטן וחבל...
למרות שחדר משחקים בכזה מיקום הוא די חלומי, עדיין חושבת שעדיפה הרחבת הסלון

סיפי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר לנצל את השטח תחת המדרגות לאחסון כל המשחקים,
כך דבר ראשון יהיה נוח להוציא ולהחזיר
ובאמת גודל הסלון כאן קטן וחבל...
למרות שחדר משחקים בכזה מיקום הוא די חלומי, עדיין חושבת שעדיפה הרחבת הסלון
העניין הוא שאם אני מצרפת את השטח לסלון, אני ממקמת אחרי המדרגות ספה ועשה בחלק המורחב פינת ישיבה
(או שיש לך הצעה אחרת איך לארגן את הסלון מבחינת ריהוט?)
ואז אין לי גישה לכל האחסון הזה למשחקים.
וגם נראה לי מתכון לבלגן אם המשחקים מאוחסנים בסלון, לא?!

הסיבה שחשבתי על חדר משחקים הוא שאם אני ארחיב את השטח הזה לסלון הוא יהיה כמי "טלאי" כזה. יש לי עמוד בזווית עם הקיר שמשיק למטבח שאותו אני לא יכולה להוריד...
פוחדת שאמנם תהיה הרחבה לסלון אבל סוג של אילוץ כזה.
אולי אני טועה?!
לעומת הרחבה של המרפסת בעתיד שתתן לי סלון מלבני ויפה.
(יש לי עוד מרפסת נוספת בבית. בפועל במרפסת הזו של הסלון הכי כיף להיות ולכן לא מאוד רוצה לסגור אותה)

בקיצור, המון שיקולים ואשמח ממש שתעזרו לי לתעדף...

חילזון

משתמש מקצוען
הרחבה לסלון היא אף פעם לא אילוץ. כל שטח הוא בונוס. אצלי הילדים סוחבים את כלללל המשחקים לסלון (סלון ומטבח מחוברים) כולל טושים דפים.. הכל. ויש לי חדר משחקים...קל וחומר בשבת שאז כל שטח נוסף זה מעולה שהילדים מסתובבים בו.

סיפי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הרחבה לסלון היא אף פעם לא אילוץ. כל שטח הוא בונוס. אצלי הילדים סוחבים את כלללל המשחקים לסלון (סלון ומטבח מחוברים) כולל טושים דפים.. הכל. ויש לי חדר משחקים...קל וחומר בשבת שאז כל שטח נוסף זה מעולה שהילדים מסתובבים בו.
חדר המשחקים שלך נמצא במרכז הבית או בקצה? כי אצלי הוא יכול להיות ממש כחלק מהמטבח. בתקווה שאולי בגלל זה הסלון שבכניסה לבית יוכל להשאר מסודר...

142

משתמש רשום
חושבת שיש מעלה גדולה בחדר משחקים,גם אם סוחבים את המשחקים לסלון,,,,
עגלות, בימבות פופים -מאוד נוח שיהיה להם מקום בבית ולא סתם בלאגן...
גם לסלון גדול יש מעלה שא"א להוריד מערכה...
בטוחה שאת יודעת מה יותר חשוב לבית שלך
אישית הייתי מעדיפה מקום למשחקים
אולי אפשר לשבור רק חלק מהקיר הצידי או את כולו ואז את מרויחה גם תוספת לסלון וגם מקום יותר פנימי למשחקים

חילזון

משתמש מקצוען
חדר המשחקים שלך נמצא במרכז הבית או בקצה? כי אצלי הוא יכול להיות ממש כחלק מהמטבח. בתקווה שאולי בגלל זה הסלון שבכניסה לבית יוכל להשאר מסודר...
הוא לא במרכז. אבל ברגע שהוא יהיה סגור ואת לא שם אלא במטבח זה לא משנה היכן הוא נמצא. הם צריכים את הטווח ראיה שלך. והבלגן מילא גם יגלוש החוצה.. ילדים...בסוף מסדרים הכל למקומו עד לפעם הבאה( שעה בערך;))

סיפי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הוא לא במרכז. אבל ברגע שהוא יהיה סגור ואת לא שם אלא במטבח זה לא משנה היכן הוא נמצא. הם צריכים את הטווח ראיה שלך. והבלגן מילא גם יגלוש החוצה.. ילדים...בסוף מסדרים הכל למקומו עד לפעם הבאה( שעה בערך;))
תראי בתוכנית שצרפתי למעלה, האזור יהיה ממש פתוח למטבח. אני מתכננת להוריד את הקיר בין המטבח לאזור המדרגות וליצור פינה שתהיה פתוחה למטבח.
מנסיונך עדיין ילדים יוציאו משם משחקים? כי אם בסוף הבלגן יעבור לסלון באמת עדיף כבר להגדיל את הסלון

סיפי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חושבת שיש מעלה גדולה בחדר משחקים,גם אם סוחבים את המשחקים לסלון,,,,
עגלות, בימבות פופים -מאוד נוח שיהיה להם מקום בבית ולא סתם בלאגן...
גם לסלון גדול יש מעלה שא"א להוריד מערכה...
בטוחה שאת יודעת מה יותר חשוב לבית שלך
אישית הייתי מעדיפה מקום למשחקים
אולי אפשר לשבור רק חלק מהקיר הצידי או את כולו ואז את מרויחה גם תוספת לסלון וגם מקום יותר פנימי למשחקים
באופן אישי גם מרגישה שאני רוצה מקום למשחקים רק לא מספיק סומכת על שיקול הדעת שלי ולכן מעלה את זה כאןהאם זה כ"כ הזוי לעשות את זה כשיש לי סלון קטן :(

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא ציינת מידות של השטח הזה.
אבל ממראה העין, הוא נראה קטן.
לא יהיה נח לשחק בשטח כזה קטן, ורק בגלל זה הילדים יצאו.
לאחסון, הוא מתאים, למשחק בתוכו, לא מספיק.

חילזון

משתמש מקצוען
תראי בתוכנית שצרפתי למעלה, האזור יהיה ממש פתוח למטבח. אני מתכננת להוריד את הקיר בין המטבח לאזור המדרגות וליצור פינה שתהיה פתוחה למטבח.
מנסיונך עדיין ילדים יוציאו משם משחקים? כי אם בסוף הבלגן יעבור לסלון באמת עדיף כבר להגדיל את הסלון
ילדים יוציאו כל עוד הדלת לא נעולה... כמובן שזה טוב שתהיה פינה לכל הבלגן אבל לא על חשבון מרחב בסלון. מהניסיון שלי בכלל רוב היום זה בסלון כמובן שיש משפחות שאצלם זה לא כך.

רותי וינברג

מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מבינה מאד את המקום של הרצון בחדר משחקים
זה דבר מדהים ומקסים
עדיין חושבת שמבקרה הנוכחי הגדלה של הסלון חשובה יותר, האזור הפנימי יוקצה למשחקים ע"י כך ששם הם יאוחסנו, שטיח נעים על הרצפה, אולי ספסל מרופד וכדו'
זה יגלוש החוצה יותר מאשר בחדר סגור אבל עדיין תרוויחי גם הגדלה של הסלון בתחושה ובשטח הפיזי וגם פינת משחקים יותר מרוכזת

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אם מאד חשוב לך שבמהלך השבוע הסלון יישאר מסודר ופנוי,
אולי תעשי מבדלת במקום הקיר שבין החדרון ההוא לסלון.
במשך השבוע היא סגורה, ואם מוציאים משחקים זה לכיוון המטבח/חדרים.
בשבת היא פתוחה, כל הזמן, השטח גדל ותחושת המרחב גדלה.
את הספה את יכולה לשים בקיר ממול, פינתית.

סיפי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
yuc
מבינה מאד את המקום של הרצון בחדר משחקים
זה דבר מדהים ומקסים
עדיין חושבת שמבקרה הנוכחי הגדלה של הסלון חשובה יותר, האזור הפנימי יוקצה למשחקים ע"י כך ששם הם יאוחסנו, שטיח נעים על הרצפה, אולי ספסל מרופד וכדו'
זה יגלוש החוצה יותר מאשר בחדר סגור אבל עדיין תרוויחי גם הגדלה של הסלון בתחושה ובשטח הפיזי וגם פינת משחקים יותר מרוכזת
טוב, אני משתכנעת...
אשמח שתעזרו לי להחליט על מיקום הריהוט בסלון האם בהוספה לשים פינת ספות או שולחן בצורה אופקית?

רותי וינברג

מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
yuc

טוב, אני משתכנעת...
אשמח שתעזרו לי להחליט על מיקום הריהוט בסלון האם בהוספה לשים פינת ספות או שולחן בצורה אופקית?
הייתי שמה את הספה על הקיר הארוך של הסלון מאוזן לקיר הדלת
ואת השולחן באזור העמוד שנותר ומשאירה את החלל הצמוד למדרגות פנוי למשחקים

רותי וינברג

מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בערך
שולחן יותר לכיוון הספה
הספה לא ארוכה כ"כ לרוב

נוצר לך פה חלל פתוח ומרווח יותר
תחושת ספייס מצויינת

ומה שאמרת על סגירת המרפסת- נניח שביום מן הימים תחליטו לסגור אותה- תמיד תוכלי לחלק חלקית מחדש את החלל עם קיר גבס/ מחיצה / ארון וכדו'

styehoshua

משתמש מקצוען
עוד לגבי חדר משחקים:
היה לי בדירה הקודמת יותר קטן משהו כמו 3.8X3 עם מבואת כניסה ושרותים ומקלחת שימש בד"כ למשחקים וכשצריך לאורחים, הוא היה בכניסה לבית ליד המטבח והסלון והמשרד ושיחקו בו ומאד הרבה הוציאו את המשחקים לסלון וזה ממש לא נורא כי זה מאד קרוב להחזיר אבל.... הבלגן בגלל שאף אחד לא ישן בחדר הזה פשוט עד סוף השבוע לא היה לו זמן שמסדרים אותו והוא היה מתבלגן ברמות ויותר מזה הילדים התרגלו לזה והיו אומרים לי אל תפרקי אל תגעי מחר נמשיך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה