התייעצות לגבי סמינר החדש וסמינר הישן בירושלים מה ההבדלים

מצב
הנושא נעול.

חמוש

משתמש צעיר
אין.
השנה הייתה קבוצה אחת בהנדסאים שלמדה תכנית קצת שונה, והיה את זה גם בישן (והייתה רק קבוצה אחת כזו כי זו תכנית שמוגבלת במספר התלמידות)
אני מכירה את הקבוצה לא דברתי עליה, חוץ מזה יש עוד 2 קבוצות, א'1 וא'2,
לא נשמע לך דוחה?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

דבוצ'קה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מדברת מידיעה.
מסלול הנדסאים בחדש מוציא בנות עם ידע נרחב ומעמיק פי כמה מאשר בישן, והבנתי שיש עוד מסלולים כאלו.
זה נכון מאד,
ראשי צוותים מעדיפים (בד"כ) בנות בוגרות החדש,
מידיעה אישית!!!

brachi :)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ומי בשתיהן לא.
הרוב בשניהם לא, ספק אם ירושלמיות בכלל.
למדתי באחד מהסמינרים הנ"ל (נחשו איזה..), ולא היטיבו להגדיר את ההבדלים.
וחבל.

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר לקרוא את התגובות ולדעת לפיהן מי למדה בחדש, מי בישן ומי בשתיהן לא.
דוקא חייבת להעיד שאחת מהמגיבות שכתבה שבחדש הרמה גבוהה יותר - היא חברתי ולמדה בישן
היא ענתה תשובה ענינית מנסיון
קבלו את זה...

(אני בוגרת הישן)

תמנונה

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני לא יודעת מה הולך היום בחדש ובישן, אבל בזמני - מה שכתבו ממש לא תקף.

איך אפשר לקחת 10 כיתות, עזבו 10 ניקח 5 כיתות ניטרליות (למרות שגם בחסידיות יש ספרדיות ויש חסידיות כלליות ויש ויש ויש) ולהגיד 'סוג שמרן, ירושלמי, חליפה ארוכה'? זה ממש מגוחך.

כנ"ל החדש - לדעתי מה שהיה פעם ה'מודרניות' של החדש עברו למעלות. ובחדש נשארו בנות אברכים, סטייל מאד מאד מסויים, לא הייתי קוראת לזה 'פתיחות'. (שוב: בתקופה שאני למדתי. אולי דברים השתנו במקצת)

ובכל כיתה יש את הקבוצה הפתוחה יותר והפתוחה פחות. כמו בכל אוכלוסיה בריאה והטרוגנית.

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
את מוזמת לעשות את זה
אין לי עניין.
זה בעיני לא מספיק אמין ואינפורמטיבי ללכת לסמינר ע"פ המלצות ברשת, במיוחד שההמלצות בד"כ אינטרסנטיות.
וזה גם קטנוני בעיני שכל אחת "משויצה" על היכן שהיא למדה ועוד לומר שמהחדש יוצאות "חתיכיות". חבל שלא למדתי שם כדי לצאת חתיכה.

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני לא יודעת מה הולך היום בחדש ובישן, אבל בזמני - מה שכתבו ממש לא תקף.

איך אפשר לקחת 10 כיתות, עזבו 10 ניקח 5 כיתות ניטרליות (למרות שגם בחסידיות יש ספרדיות ויש חסידיות כלליות ויש ויש ויש) ולהגיד 'סוג שמרן, ירושלמי, חליפה ארוכה'? זה ממש מגוחך.

כנ"ל החדש - לדעתי מה שהיה פעם ה'מודרניות' של החדש עברו למעלות. ובחדש נשארו בנות אברכים, סטייל מאד מאד מסויים, לא הייתי קוראת לזה 'פתיחות'. (שוב: בתקופה שאני למדתי. אולי דברים השתנו במקצת)

ובכל כיתה יש את הקבוצה הפתוחה יותר והפתוחה פחות. כמו בכל אוכלוסיה בריאה והטרוגנית.

זה תקף ועוד איך. היטבת להגדיר!!

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
מסכימה עם כמעט הכל אבל... החדשניקיות יותר פטריוטיות?! ממש לא לאומת הישן שהפטריוטיות שלהן מוגזמת ברמות

חמוש

משתמש צעיר
אין לי עניין.
זה בעיני לא מספיק אמין ואינפורמטיבי ללכת לסמינר ע"פ המלצות ברשת, במיוחד שההמלצות בד"כ אינטרסנטיות.
וזה גם קטנוני בעיני שכל אחת "משויצה" על היכן שהיא למדה ועוד לומר שמהחדש יוצאות "חתיכיות". חבל שלא למדתי שם כדי לצאת חתיכה.

חחזק!!

עסק

משתמש פעיל
מכירה את החדש עכשיו עכשיו ו - - -
הסמינר מאד השתנה בכמה שנים האחרונות.
אני יכולה לומר בבירור ב 100% שבחדש ירד הסטייל והמותגים כמעט לגמרי!!!
ז"א בכיתות הנמוכות יש פיקוח שאין תיקי מותגים וכו', מה שבאמת מוריד לחץ חברתי וכו'....
ההוכחה לכך, שהסתכלתי לדוגמא על כמה בנות מהחדש עונדות צמיד פנדורה וכמה מסמינר אחר, ולא להשוות..... בחדש באמת באמת ירד הסטייל.
חוץ מזה, בקשר לסנוביות -
אז כשאני הייתי בכיתה ח' אמא שלי אמרה אני לא שולחת לחדש כי הם סנוביות, ואח"כ ראתה מה יש בסמינר אחר שאלין היא רצתה שאני אלך וראתה שיוצאות משם בנות שנפתחו יותר מידי אז היא אמרה עדיף לי בת סנובית מאשר מודרנית ושלחה אותי, לחדש...
היום אני לא סנובית ולא מודרנית;)
ובאמת בחדש הבנות מאד מאד איכותיות, התוכניות והתוכן מאד מאד ברמה.
(טוב, מה אני אעשה שאני חדשניקית.....)

אם מחפשים יחס אישי - בהחלט פחות מתאים החדש.... (יש יותר קשר עם מורות מי שרוצה החל מכיתה י"ב...)

לא מכירה את הישן כ"כ, הבנתי שיש שם את כל הסגנונות ממש. וגם מקום מאד מוצלח!!!

בהצלחה רבה רבה!!

חמוש

משתמש צעיר
אין לי עניין.

ואגב אני לומדת בישן(כמו שראית כנראה;)) וביני לבין פטריוטיות יש מרחק גדול מאודד, ולעוד רבות כמוני, (יש את הפטריוטיות, זה מאוד סגנון מסויים של בנות לפעמים מגיע לכיתות)

חמוש

משתמש צעיר
בקשר לסטייל, אני לא יודעת כמה זה ירד בחדש, אני יודעת שהישן מפוצץ וממשיך להתפוצץ בלי סוף בכל החוצניקיות שמביאות איתן את כללללל המותגים הקיימים...
ואגב השואלת(אם לא התייאשת ועדיין עוקבת אחרי התשובות ) אם זה חשוב לך, קחי את זה לצומת ליבך,ולאו דוקא בגלל המותגים, בכללי, הסגנון וכ"ו...
הכיתה שלי עם הרבה חוצניקיות (דוקא לא בסינון של סטייל), אבל בט' י' ,זה הפריעה לי...

דגל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בישן ובחדש יש את כלללללללללל הסגנונות ואני מכירה חדשניקית אחת שהתחתנה עם תפרוחניק אז יאלה תפסיקו.............

חמוש

משתמש צעיר
בישן ובחדש יש את כלללללללללל הסגנונות ואני מכירה חדשניקית אחת שהתחתנה עם תפרוחניק אז יאלה תפסיקו.............
אני מסכימה בהחלט, אבל יש גם בהחלט סגנון של החדש ושל הישן, (גם בבאלז יש את כל הסגנונות...)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה