עזרה לב לאחים - מתחברים למהפכה

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
הבן החמוד שלי היה חייב לתרום משלו.
היו לו 24 ש"ח והוא העביר ללב לאחים.
אחרי שיצא מהבית סידרתי את החדר בצורה יסודית ואני רואה בפינה שכוחה שטר של 20 ש"ח.
השטר הזה אבד לילד לפני כמעט חודש......

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כחלק מהמפעל הגדול הזה, גם אני פניתי לכל החברות ושלחתי משהו אישי ממני במייל
מצרפת גם כאן... אשמח אם תקדישו 2 דקות לקרוא:

חברות יקרות ואהובות!
אני פונה אליכן עכשיו, ימים ספורים לפני ראש השנה - לכל אחת ואחת, באופן אישי.
ב"ה אני זוכה לעבוד בארגון 'לב לאחים' שפועל בכל הארץ לקירוב וחיזוק יהודים מכל הסוגים. כל הפעילים, העובדים והעובדות עושים עבודת קודש ממש, בתחושה עצומה של שליחות, ובלי לקבל משכורות במשך חודשים רבים מחוסר תקציב (המשכורת האחרונה שקיבלנו היתה של חודש 12 וגם זה הגיע רק לאחרונה, בקיץ...).
הספקתי עד היום להכיר מקרוב הרבה ארגונים גדולים שעושים ופועלים המון, ומזכים את הרבים - זה קיים בציבור שלנו בלי סוף, ב"ה, מי כעמך ישראל...!
אבל אני חושבת שארגון לב לאחים הוא שונה מכל האחרים:
בכל ארגון אחר שאני מכירה יש מחלקות שמיועדות במיוחד לגיוס תרומות. יש כאלה שמשקיעים במקביל גם בעשיה ברוכה וגם מפעילים מערכת קבועה ומשומנת של גיוס תרומות, ויש גם, לצערנו, ארגונים שמשקיעים בעיקר בגיוס תרומות ופחות בעשיה...
בלב לאחים המצב שונה. עם כל מאות הסניפים ואלפי הפעילים שפרושים בכל רחבי הארץ - כולם ללא יוצא מן הכלל, עוסקים בשליחות ובעשיה שאין להם סוף, במשך כל השנה ובכל שעות היממה.
רק מדי פעם יש קמפיינים ופרסומות לתרומות, ויש גם תורמים קבועים שמהווים איזשהו בסיס קטן - אבל זה מספיק בקושי לחלק קטן מכל ההוצאות.
הארגון נמצא עכשיו במצב כלכלי קריטי!
למרות שהביקוש לפעילות רק הולך וגובר מיום ליום, נאלצים לצמצם עוד ועוד בתקציבים.
אני רואה כאן מדי יום איך מחפשים מאיזה כיוונים אפשר עוד לחסוך ובאיזה מחלקה אפשר לקצץ, וכמובן, שכאחת מתוך הצוות אני מרגישה כמו כולם גם בכיס, את משכורות המינימום שמתעכבות במשך תקופות ארוכות...
ארגון לב לאחים הוא הארגון הגדול היחיד שאין לו אפילו אתר אינטרנט (כן, היום ב-2018...) על פי הוראת הרב שטיינמן זצ"ל שליווה את הארגון מקרוב במשך כל חייו.
עקב המצב הקשה נערכים בלב לאחים השבוע, בימים שלישי ורביעי כ"ד-כ"ה באלול, לגיוס כספים המוני.
כל תרומה שאתם תתרמו, חד פעמית, קבועה או בתשלומים - תכפיל את עצמה מיידית ע"י נדיבים - כך שהזכות שלכם תהיה כפולה!
לתרומות בהעברה בנקאית, צ'ק או מזומן אפשר ליצור איתי קשר במספר: 050-4116807
לתרומות באשראי - הכי קל ומומלץ - להיכנס לקישור הזה (מאובטח כמובן):
https://www.causematch.com/he/projects/lev-leachim-mishol/
ניתן לראות כאן גם את השמות של כל מי שתרם וגם איך התרומה מכפילה את עצמה באופן מיידי.
ניתן לשלוח לי שמות לברכה לגדולי הדור. וכן יש לארגון אישור 46 למס הכנסה.

ועוד משהו אחרון:
אני יודעת שבימים האלו במיוחד יש לכולן הוצאות שלא נגמרות, ויש גם בקשות לתרומות מהמון ארגונים וכל אחת רוצה לתרום ולהוסיף זכויות, אבל אי אפשר לתרום לכולם...
אז למי שכבר מבולבלת ולא יודעת מה עדיף, אני רק רוצה להזכיר שהזכות הכי גדולה שיכולה להיות היא שותפות בקירוב יהודים לאביהם שבשמים.
נכון, יש ארגונים שעוזרים לחולים, שמצילים אנשים ומשפחות, שדואגים לילדים רעבים וגם כאלו שמצילים חיים, ולכולם יש זכויות גדולות!
אבל מה שחשוב לדעתי מהכל זה הצלה של הנשמה, כל ילד שחוזר לאבא, כל מצווה שהוא יזכה לקיים, וכל הדורות שיצאו ממנו וימשיכו הלאה בדרך הזו בעז"ה - הכל יהיה בזכותכם ובעזרתכם!
אז אני ממליצה לכל אחת ואחת לא לפספס את ההזדמנות המיוחדת הזו, עכשיו בערב ראש השנה, לתרום אפילו משהו קטן, וגם לשתף את המכתב הזה הלאה ולזכות עוד אחרים.

אני רוצה בהזדמנות הזו לאחל לכולכן מכל הלב שנה טובה ומתוקה!
שנה של בשורות טובות, שפע ברכות וישועות, אושר ועושר, בריאות איתנה והצלחה ברוחניות ובגשמיות!
שכל הבקשות והמשאלות יתמלאו לטובה בקרוב!
ושנזכה להרבות בזכויות ולקרב את המשיח במהרה בימינו אמן!

nati480

צוות הנהלה
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
5,200,000!!!
מיליון אחד נוסף מעם ישראל, הנדיבים מכפילים ומגיעים ליעד!

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
https://www.causematch.com/he/projects/lev-leachim/
אני נהנית לעשות חיפוש תורמים ולגלות אנשים מוכרים שנתנו, ונותנים!
אשריכם ישראל! אתם צדיקים!
בעלי במוקד מתקשר ומתרים.. הוא ב"ה הגיע כבר מעל 9000 ש"ח
מחברים/משפחה ותלמידים מהשיעורים ברמלה-לוד
אז מה הזוי?
זה אמיתי!

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
מ-ר-ג-ש!!!!!!!
מתקרבים ליעד
יש עוד מישהו שלא תרם?
בבקשה, הרימו תרומה אפילו קטנה
כל שקל מכפיל את עצמו
₪5,832,216 נתרם מתוך יעד שֶׁל ₪7,200,000

• תודה
Reactions: mgv

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עברנו את ה 600,000

6,009,099 נתרם מתוך יעד שֶׁל ₪7,200,000

לא נמשיך???

קבצים מצורפים

• upload_2018-9-5_17-11-58.png
    upload_2018-9-5_17-11-58.png
    KB 470.7 · צפיות: 32

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
₪6,122,060 נתרם מתוך יעד שֶׁל ₪7,200,000
מאמינים?????????????????????.
מתקרבים לייעד!!!!
מסכן מי שלא יוכל לומר שהיה שותף להצלחה הזו
אל תגידו מחר פן יהיה מאוחר

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
תודה, צדיקות, שעוררתן אותי לתרום למגבית הקדושה הזו.

אמי שתחי' קשורה לאחת ממדרשיות שלהבת של 'לב לאחים', והיות שכך, מדי פעם היו מתארחות אצלה נערות מן המדרשיות. אחת האורחות היתה סטודנטית לפסיכולוגיה, נערה מוכשרת ביותר. היא נהגה להתארח אצלנו כשהיא לבושה במכנסיים ובשרוולים קצרים.

לא אשכח איך נבוכנו, כל בנות המשפחה, כשהתנדבה להשליך את האשפה במוצאי החג הראשון של פסח, בו התארחה אצלנו. לא ההתנדבות גרמה לנו לגמגם את ה'תודה, אל תטרחי, לא צריך, ניקח בעצמנו', אדרבה, חששנו מן החתולים בשעת ליל מאוחרת ובכלל לרדת עכשיו עם אשפתון ענק שתי קומות... אלא שנערתנו היתה לבושה בחולצת פיג'מה ובמכנסי שרוואל והתפדחנו שיפגשו אותה ויבינו שהיא האורחת שלנו (: היא קלטה את מבוכתנו והפטירה בקלילות: אה, שטויות, עזבו, אני לא גרה בבני ברק, אני לא דתית בכלל. לי מותר ללבוש מכנסיים.

היום אותה אחת היא אשת אברך יקר שביקרים! אם לארבעה ילדים כ"י. והכל בזכות 'לב לאחים'.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
₪6,122,060 נתרם מתוך יעד שֶׁל ₪7,200,000
מאמינים?????????????????????.
מתקרבים לייעד!!!!
מסכן מי שלא יוכל לומר שהיה שותף להצלחה הזו
אל תגידו מחר פן יהיה מאוחר
פשוט מדהים איך בתוך 25 דקות קפצנו בעוד יותר מ 100,000
גאה להיות חלק מהעם הזה.

₪6,223,988 נתרם מתוך יעד שֶׁל ₪7,200,000

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה