טיול בחו"ל לב טרוול / תור עולם / וובר טורס- מי עדיף? (מניסיון בלבד)

שוקי פלד

משתמש פעיל
הייתי השבת אצל וובר טורס בסן אנטון באוסטריה מלון יפהפה בסגנון עתיק {בוטיק} חדרים עם נופים מטורפים
המלון ממוקם בסמיכות להרים ונחל שזורם מעבר למלון {יש מפל מטורף במרחק כמה דק' הליכה}
רכבל במרחק כמה דק' הליכה וכו' וכו'
האוכל בשבת היה טעים מאוד ובשפע
על הקידוש בשבת בבוקר שום מילה שאכתוב לא תספיק לתאר את מה שהיה שם
{עוגות משקאות שייקים פירות קוגלים וכו' וכו'} הקידוש נערך בחצר המלון בעריכה מיוחדת במינה ובטעם מיוחד
זה רק חלק ממה שיש לי לספר.....

*טובית*

משתמש מקצוען
הייתי השבת אצל וובר טורס בסן אנטון באוסטריה מלון יפהפה בסגנון עתיק {בוטיק} חדרים עם נופים מטורפים
המלון ממוקם בסמיכות להרים ונחל שזורם מעבר למלון {יש מפל מטורף במרחק כמה דק' הליכה}
{עוגות משקאות שייקים פירות קוגלים וכו' וכו'} הקידוש נערך בחצר המלון בעריכה מיוחדת במינה ובטעם מיוחד
מתעניינת בקשר לטיולים עצמאיים בסביבה.
האם יש מה לעשות שם שבוע ללא רכב, או שחייבים להצטרף לטיולים מאורגנים שלהם?
תודה!

שוקי פלד

משתמש פעיל
א
מתעניינת בקשר לטיולים עצמאיים בסביבה.
האם יש מה לעשות שם שבוע ללא רכב, או שחייבים להצטרף לטיולים מאורגנים שלהם?
תודה!
אתם רוצים לשכור רכב לבד?
או רק רגלי?
במרחק הליכה יש נופים מיוחדים. הרים. מפלים. עיזים. פרות. כבשים. וכו' וגם רכבל במרחק של כמה דק' הליכה.

*טובית*

משתמש מקצוען
א

אתם רוצים לשכור רכב לבד?
או רק רגלי?
במרחק הליכה יש נופים מיוחדים. הרים. מפלים. עיזים. פרות. כבשים. וכו' וגם רכבל במרחק של כמה דק' הליכה.
בלי רשיון.
השאלה אם יש מספיק מה לעשות בסביבה.
או שיש רכבות ואוטובוסים שיכולים להביא אותנו ליעדים אטרקטיביים.

טמיר ונעלם

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ממש מזכיר לי את שרי טורס.

אשה כשרה

משתמש צעיר
מקפיצה, מישהו מתמצא אישית בקשר ל''וובר טורס''
הרמה והסגנון-מניסיון!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה