עזרה לבבות אדומים למצנח בחתונה

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בשקיות של אלי אקפרס יש כ אלף לבבות
כן, ישבתי לספור:(
מוכרת ב 12 שקל למי שמעוניין
מגוון צבעים
במודיעין עילית.

חובה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בירושלים יש גם?
צריכה דחוף!!!

• תודה
Reactions: ABK

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עדיין רלוונטי?
כן
אני נותנת 2 שקיות חינם לחתונות קורונה
(כמות מספיקה למצנח למרות שזה נראה מעט)
בחתונה של אחותי אתמול האולם לא מאפשר קונפטי כי אין איך לנקות את זה מדשא (תבררי שאת יכולה לפני שאת טורחת להגיע, חבל)
ומזל טוב!

אפרת ברזלאי

משתמש פעיל
כן
בחתונה של אחותי אתמול האולם לא מאפשר קונפטי כי אין איך לנקות את זה מדשא (תבררי שאת יכולה לפני שאת טורחת להגיע, חבל)
ומזל טוב!
הי, יש לך מצב להעלות קישור??
אודה לך מאוד אם כן, תודה

קרם נווגט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כן
ומזל טוב!
איך אפשר לתקשר איתך?

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נשאר לי כמות קטנה
אני נותנת לחתונות בלבד
לא למטרות אחרות..

רבקה@

משתמש פעיל
בלת"ק...
רק רוצה לבקש: אם אתם לא מוצאים את הלבבות הגדולים, אל!!!!!! תשתמשו!!!!! בנצנצים!!!!!!! או בכל קונפקטי אחר.... זה לא מוסיף שום יופי, הורס את כל השיער של הכלה ושל האחיות החבוקות במרכז המצנח, ויכול להוביל לדברים יותר מבאסים-כמו כלה שאני מכירה שחדר לה נצנץ לתוך העין בין האישון לעדשה והריסים המודבקות....:( ההמשך היה עגום ולא נחמד בכלל.
קצת התחשבות בכלה!!!!! זה גם לא מוסיף שום יופי. אם לא מוצאים את הלבות שהם יותר גדולים ולא מזיקים- פשוט לוותר על הרעיון המסורתי.

גמד

משתמש מקצוען
בלת"ק...
רק רוצה לבקש: אם אתם לא מוצאים את הלבבות הגדולים, אל!!!!!! תשתמשו!!!!! בנצנצים!!!!!!! או בכל קונפקטי אחר.... זה לא מוסיף שום יופי, הורס את כל השיער של הכלה ושל האחיות החבוקות במרכז המצנח, ויכול להוביל לדברים יותר מבאסים-כמו כלה שאני מכירה שחדר לה נצנץ לתוך העין בין האישון לעדשה והריסים המודבקות....:( ההמשך היה עגום ולא נחמד בכלל.
קצת התחשבות בכלה!!!!! זה גם לא מוסיף שום יופי. אם לא מוצאים את הלבות שהם יותר גדולים ולא מזיקים- פשוט לוותר על הרעיון המסורתי.
גם הלבבות האדומים הגדולים מנייר, אוי מה שהם עושים...
המראה מדהים.
אבל בחתונה של אחותי מצאו את הדקטוך אדום לחלוטין וגם בשמלת כלה היו כמה כתמים.
היה צריך לעבוד עליו קשה ממש שיחזור להיות לבן.
זה ממש מוריד צבע .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה