דרוש מידע לא נמאס כבר? חוסרים בסופרים בערבי חגים

מצב
הנושא נעול.

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
בלת"ק

בכל הסופרים זה ככה.
עם ישראל גדש בהמוניו את המרכולים וריקן את המדפים כהוגן.
המצב כבר יצא משליטה (ציטוט של מנהל הסופר)
ממש לא נכון,זה רק ביש וממש לא רק לפני החגים

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני לא יודעת מה קורה שם כיום
אבל בעלי היה מנהל ביש עד לפני כשנתיים
(ניהל כמה סניפים במשך כשש שנים, בכולם היה לו קשר עם הלקוחות, והכיר אותם ברמה אישית של איזה סוג דגים גברת x צורכת ואיזה שתיה וכמה ,משפחת y נוהגת לקנות, יכולה להעיד שהשקיע את נשמתו שיהיה הכי טוב שרק אפשר לרווחת הלקוחות)
אז אני קצת מכירה מה קורה שם מבפנים ,
ערב חגים , לא שייך לנהל מקום במקסימום כי יש חוסרים, חוסרים אי אפשר להמציא,
הסיבה שאושר עד למשל, כן מצליחה יותר להחזיק מחלקות מלאות זה בגלל ההבדל בסדרנים, אושר עד מחזיקה סדרני חוץ, שזה אומר סדרנים מטעם החברה, למשל סדרן מטעם אוסם שדואג למוצרי אוסם במחלקה, מקבל משכורת מאוסם והאינטרס שלו שיקנו אוסם, לכן הוא יעשה הכל שהמחלקה שלו תהיה מלאה ותראה טוב, לעומת הסדרנים של יש שהן עובדים של יש ואחראים על מחלקה שלמה לפי קטוגריה.
החוסרים לא נובעים מזלזלול , אלא ממצב השוק.
לגבי העגלות, זה קצת מקומם לקרוא את התלונות, כי הציבור, מזלזל בעגלות בצורה מחפירה ומבישה, אנשים לוקחים עגלות הביתה ומשאירים שם, לפחות פעמים בשבוע צריכים לקיים איסוף עגלות מרחבי העיר( אחרת לא יהיו עגלות, לקחת עגלה מחוץ לתחום הסופר זה גזל ), חלק גדול נאסף במצב תקול, לבוא ולהאשים את הרשת , זה קצת מקומם(אפילו שאין לי קשר לרשת כיום, רק יודעת מה קורה מבפנים )
לגבי הלכלוך וההזנחה, שוב לא מכירה מה קורה כיום, בזמנים שהיינו חלק, היה על זה ביקורת שבועית וביקורות פתע, שהיו מכריחים את המנהלים להחזיק סניף עם נראות טובה

החרמות על החברות זה בהחלט קטע מעצבן שיש שם, אבל זה הטקטיקה שבה הם בחרו לעבוד עם הספקים
אני לא באה להצדיק זלזול, אלא רק להאיר שלכל מטבע יש צד שני , אחרי הכל זה רשת עם אינטרס להרוויח שתודעת מאד שתודעת שרות ורווחת הצרכנים זה קלף שיביא להם לקוחות

נערך לאחרונה ב:

צחית

משתמש מקצוען
מה אתם רוצים כבר? מדברים פה על עיירות שכווווולם קונים את אותם דברים בכמויות גדולות האותו זמן וכל משפחה זה 8-9 נפשות וכולם באים לסופר.לא פלא שהסופר נראה כג'ונגל ולמה יש הרגשה שמגיע שנות רעב ח''ו והכל ריק.פשוט כולם קונים אותם דברים וזה פשוט לא מספיק
אז אם היו מתחשבים בלקוחות היו עושים סופר יותר גדול
ומזמינים סחורה בכמות כפולה
כמו כל הרשתות שנמצאים באזורים לא של חרדים

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אז אם היו מתחשבים בלקוחות היו עושים סופר יותר גדול
ומזמינים סחורה בכמות כפולה
כמו כל הרשתות שנמצאים באזורים לא של חרדים
בואי אגלה לך בתור אחת שבבעלותה סופר קטן, הדבר שהכי מענין אותנו, שיהיה כח קניה ,
וזה קורה כתוצאה של לקוח מרוצה שמוצא בקלות את מה שהוא צריך ויש לו חווית קניה חיובית, אממה , מה אני יכולה לעשות עם הזמנתי סחורה מתנובה וחצי הזמנה לא הגיע כי יש חוסרים, באופן ישיר אני דפקתי את הלקוח שלי וזלזלתי בו...תבינו, בעלי עסקים רוצים להרוויח, התחרות גדולה ,המצב לא פשוט , הן מבחינת מחירים, והצע, יש המון חוסרים, שהלקוח לא מודע אליהם ומתפרשים אצלו כזלזול, דבר אחרון שבעל עסק רוצה לקוח לא מרוצה,לא תמיד הכל בידיים שלו

קוויק

משתמש מקצוען
בלת"ק

בכל הסופרים זה ככה.
עם ישראל גדש בהמוניו את המרכולים וריקן את המדפים כהוגן.
המצב כבר יצא משליטה (ציטוט של מנהל הסופר)
מה אתם רוצים כבר? מדברים פה על עיירות שכווווולם קונים את אותם דברים בכמויות גדולות האותו זמן וכל משפחה זה 8-9 נפשות וכולם באים לסופר.לא פלא שהסופר נראה כג'ונגל ולמה יש הרגשה שמגיע שנות רעב ח''ו והכל ריק.פשוט כולם קונים אותם דברים וזה פשוט לא מספיק

ממש לא מדויק, זה לא בעיה שהתחילה שבוע לפני החגים, זה מגמה של תקופה ארוכהה

צחית

משתמש מקצוען
בואי אגלה לך בתור אחת שבבעלותה סופר קטן, הדבר שהכי מענין אותנו, שיהיה כח קניה ,
וזה קורה כתוצאה של לקוח מרוצה שמוצא בקלות את מה שהוא צריך ויש לו חווית קניה חיובית, אממה , מה אני יכולה לעשות עם הזמנתי סחורה מתנובה וחצי הזמנה לא הגיע כי יש חוסרים, באופן ישיר אני דפקתי את הלקוח שלי וזלזלתי בו...תבינו, בעלי עסקים רוצים להרוויח, התחרות גדולה ,המצב לא פשוט , הן מבחינת מחירים, והצע, יש המון חוסרים, שהלקוח לא מודע אליהם ומתפרשים אצלו כזלזול, דבר אחרון שבעל עסק רוצה לקוח לא מרוצה,לא תמיד הכל בידיים שלו
נו אז אני מחכה לסוד של העסקים באזורים אחרים
שכן בכל אופן מצליחים לדאוג ללקוחות שלהם
והסיבה שבציבור החרדי אין מספיק תחרות אין יוחננוף
ולא רמי לוי וכו' ולכן מתנהגים לציבור כשבוי

קוויק

משתמש מקצוען
לא הבנתי כלפי מי הטענה.
שילמת כסף כדי להיכנס לשם?
לא נח לכם, תעברו לרשת אחרת.
לא אומרת את זה מניתוק,
כשלא טוב לנו אנחנו עוברים למקום שטוב בו.
נכון, עוברים
אבל שמשהו נח לך מתחיל לחרוק, ואת צריכה לוותר על הנוחות שהתרגלת וללכת רחוק, יקר וכו'
אז זכותך לבוא בשאלות,
במיוחד שזה לא שכל אחד יכול עכשיו לבוא ולהקים משהו ליד, הם קבלו היתרים וכו' לרווחת התושבים, העיריה כשמאפשרת לעשות סופר, היא משקללת את זה באחוזי השטחים לסופרים, לטובת התושבים.
אז בהחלט אם הם לא מספקים את הסחורה והצורך, יש מקום לתיקון, ויש לנו זכות כלשהיא גם להצר על כך.

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נו אז אני מחכה לסוד של העסקים באזורים אחרים
שכן בכל אופן מצליחים לדאוג ללקוחות שלהם
והסיבה שבציבור החרדי אין מספיק תחרות אין יוחננוף
ולא רמי לוי וכו' ולכן מתנהגים לציבור כשבוי
יש תחרות יפה מאד בציבור החרדי
אממה , הוא הרבה יותר מוגבל, כשרויות שמיטה ועוד פרמטרים שמשפיעים על מחיר ואפילו על מלאי
לציבור החרדי למשל, אין קטיף וחליבה בשבת
זה מוביל לצמצום וממילא על המחיר

נערך לאחרונה ב:

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
גם לי זה מרגיש טריק שיווקי שכולנו נעבור לקנות את המותג שלהם.
אין לי משהו נגד המותג, יש לי משהו נגד זה שאני מחפשת בסופר מוצרים מכמה חברות ומגוון ענק וכרגע זה רק הולך ומצטמצם.

חכו עוד מעט גם יהיה להם מרכך כביסה ודורדארנט של יש , כולנו נריח אותו הדבר.

תכלס במודיעין עילית המצב גם על הפנים, הרשתות האחרות לא יותר טובות :(
וזהו, סובלים בשקט.
זה בדיוק מה שאמרתי קודם
זה טריק שיווקי פשוט
ואם המחירים של החברות הנל ירדו
הם יגידו "מסקר שערכנו
הציבור כבר אוהב את המוצרים של יש"

צחית

משתמש מקצוען
יש תחרות יפה מאד, לציבור החרדי
אממה , הוא הרבה יותר מוגבל, כשרויות שמיטה ועוד פרמטרים שמשפיעים על מחיר ואפילו על מלאי
לציבור החרדי למשל, אין קטיף וחליבה בשבת
זה מוביל לצמצום וממילא על המחיר
בקיצור מה שאת כותבת שאין תחרות ואת מסבירה
למה בגלל כשרויות וכו'
ושמעתי שיש גופים שמונעים ממתחרים להיכנס
אחרת למה רשתות גדולות לא מנסות לפתוח בציבור החרדי

אושרי כהן

משתמש פעיל
בבית שמש היה פעם סופר שהיה ממש מוזנח ומבולגן וכששאלתי את הקופאי בחביבות למה המקום נראה ככה הוא אמר לי שהחרדים אוהבים לקנות במקום מוזנח ולא מסודר ומנצנץ, זה נותן להם תחושה שהמחירים זולים.
די הופתעתי אבל כנראה שיש במחשבה הזו היגיון מסוים שכביכול אם אין הרבה עובדים והכל מונח על המשטחים והרצפה מלוכלכת זה משום שרוצים לחסוך בכח אדם "וממילא" לחסוך ללקוחות...

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
בקיצור מה שאת כותבת שאין תחרות ואת מסבירה
למה בגלל כשרויות וכו'
ושמעתי שיש גופים שמונעים ממתחרים להיכנס
אחרת למה רשתות גדולות לא מנסות לפתוח בציבור החרדי
יש תחרות !
בכל האזורים שאני מכירה יש בכל רחוב לפחות שתי סופרים
תחרות טובה ללקוחות לא לעסקים, ברור שהרשתות מנסות למנוע אותה , לא מכירה עסק שיזמין לעצמו מתחרים

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כמעט בכל רחוב יש משהו שמוכר תלושים ליש או לאושר עד ב5 אחוז הנחה
לכל הסניפים של יש או רק ליש חסד?
הסיבה שאושר עד למשל, כן מצליחה יותר להחזיק מחלקות מלאות זה בגלל ההבדל בסדרנים, אושר עד מחזיקה סדרני חוץ, שזה אומר סדרנים מטעם החברה, למשל סדרן מטעם אוסם שדואג למוצרי אוסם במחלקה, מקבל משכורת מאוסם והאינטרס שלו שיקנו אוסם, לכן הוא יעשה הכל שהמחלקה שלו תהיה מלאה ותראה טוב, לעומת בסדרנים של יש שהן עובדים של יש ואחראים על מחלקה שלמה לפי קטוגריה.
אם זה אמיתי, זה פשוט גאוני!!!

צחית

משתמש מקצוען
יש תחרות !
בכל האזורים שאני מכירה יש בכל רחוב לפחות שתי סופרים
תחרות טובה ללקוחות לא לעסקים, ברור שהרשתות מנסות למנוע אותה , לא מכירה עסק שיזמין לעצמו מתחרים
יש לא להזמין ויש לאסור באיומים כאלה ואחרים
על עסק מתחרה לפתוח

אנה 433

משתמש פעיל
רוצים לשמוע סוד?
אני גרה בחיפה, ושם "יש בשכונה" (שזה סניף של יש חסד) באזור חילוני נקי, מסודר ממוזג ואף פעם לא חסר שום דבר.
תשאלו למה?
כי תמיד לחרדים יהיה יותר גרוע!
בלי הגזמות בכלל
אבל מה שכן טיפה יותר יקר שם
אבל עדיין לא יקר

צחית

משתמש מקצוען
רוצים לשמוע סוד?
אני גרה בחיפה, ושם "יש בשכונה" (שזה סניף של יש חסד) באזור חילוני נקי, מסודר ממוזג ואף פעם לא חסר שום דבר.
תשאלו למה?
בלי הגזמות בכלל
אבל עדיין לא יקר
לא צריך ליסוע עד חיפה
אפשר לראות ביש חסד רגיל בבארות יצחק
ולא לאמין שזה אותו רשת של בני ברק

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
רוצים לשמוע סוד?
תשאלו למה?
בלי הגזמות בכלל
אבל עדיין לא יקר
יותר יקר מיש בשכונות החרדיות?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה