לא נותן לעשות שיחזור

דודוד

משתמש רשום
מותקן במחשב שלי גם ויסטה וגם XP .
לפני יומיים ניסיתי להתקין מדפסת PDF (או שתקנתי בטעות תוכנה אחרת). ומאז אני לא מצליח להפעיל את הוויסטה בכלל. (יש לי שם קבצים שמשום מה עולים לי רק בוויסטה וכן תוכנות שמותקנות שם)
ניסיתי דרך ה-XP לעשות שיחזור אך השיחזור לא מצליח. הוא כותב לי לאחר הפעלת המחשב מחדש שהשיחזור לא הצליח.

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ודרך מצב בוטח להכנס לויסטה ולעשות שיחזור ניסית?

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לנסות עם דיסק ההתקנה לעשות ריפר לווינדוס.

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש לך אולי תוכנה של שיחזור ריג'סטרי שהתקנת בעבר או שאין לך.
ואגב למה אתה קורא נתקע? תשלח תמונה אולי זה יעזור למי שמבין שיראה את התמונה איפה הוא נתקע.

או שהייתי מציע אולי לבטל את התוכנות שעולות ברקע (ובמיוחד את המדפסת) ע"י סי קלינר בXP

דודוד

משתמש רשום
לא יודע מה זה תוכנה של שיחזור ריג'וסטרי.
נתקע הרבה לפני השלב שאפשר לעשות צילום מסך. ממש בתחילת ההפעלה של המחשב. רואים רק את העכבר על רקע שחור וזהו.
ובהפעלה במצב בטוח יש שלב שיש על פני כל המסך שורות כתובות, ב-XP אחרי כמה דקות הוא ממשיך הלאה. ובויסטה הוא נתקע שם.

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ומה עם או מה שהצעתי אולי לבטל את התוכנות שעולות ברקע (ובמיוחד את המדפסת הנ"ל) ע"י תוכנת סי קלינר (להתקין ב בXP )

דודוד

משתמש רשום
מה זה סי קלינר ? (ומאיפה אתה יודע מה שעולה לי ברקע ?)

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הנה אני יביא לך קישור לתוכנה

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כדאי לך להפעיל את התוכנה וללחוץ על ניקוי - שים לב שהוא מוחק גם את הסל מיחזור או שתבטל את ה V מהסל מיחזור.

עכשיו תעבור לרישום, סרוק אחר סוגיות ואז הוא סורק את המחשב ואז תלחץ על תקן הכל (עדיף לשמור)

ועכשיו תעבור לכלים / אתחול / תחת חלונות תשאיר רק את האנטי וירוס ואת העכבר (מחשב נייד) פריטים שכתוב עליהם מייקרוסופט.
כל השאר תעשה השבת - במיוחד אדובי / מדפסת וכו.
אח"כ תעבור בכרטסת לכל הדפדפנים ותסמן הכל ותעשה השבת.
השאר לא כ"כ נחוץ

בהצלחה! - כמובן לא בטוח שיעזור , אבל אולי .... תנסה מה יש לך להפסיד?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
שיחזור של XP לא יעזור כלום לויסטה.
אתה צריך לעשות תיקון איתחול לויסטה.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
לוקחים דיסק התקנה של מערכת הפעלה, במהלך ההתקנה יש אופציה לתיקון.

דודוד

משתמש רשום
אין לי דיסק התקנה. (יש לי את המחשב כבר 5-6 שנים. וגם כשקניתי לא אני התקנתי את הויסטה)

יש למישהו פתרון אחר ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  51  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה