UX לא מצליח להשיג מידע ברור על הקורס בפרוג

brigazvi

משתמש חדש
(אני מקווה שזה המקום הנכון לשאול)

שלום, קוראים לי צבי ואני מעצב גרפי.
אני שוקל להתחיל ללמוד בקורס UX בפרוג, על מנת להשתלב אחר כך בשוק כשכיר.
יש לי הרבה שאלות ואני לא ממש מצליח לקבל תשובות עליהם מהמזכירות/ יועצות לימודים/ איך שלא קוראים לזה.
אשמח אם מישהו יוכל לספק לי קצת מידע.
אני מעצב כבר הרבה שנים לדפוס עם תוכנות שהם לא של אדובי (תוכנות חינמיות. Inkscape, Krita, Scribus.) ככה שאין לי את הידע בתוכנות (למעט פוטושופ שאיתה עבדתי בהתחלה בהתחלה, לפני שהקפדתי על לא להשתמש בתוכנות לא חוקיות). אבל לפי מה שהבנתי כיום השוק של הUX עבר לתוכנות אחרות כמו Sketch, figma וכו', אז אני לא יודע אם אני צריך בכלל ללמוד אותם. (תמיד יש גם את האופציה של ללמוד לבד מהר לפני הקורס, אני קצת אוטודידקט).
מכיוון שאני מעצב לדפוס גם לא למדתי תכנות אתרים (HTML, CSS, JavaScript, WordPress). לא ברור לי אם אני צריך לדעת את זה או שבשוק התפקיד הוא רק האפיון והמתכנתים מממשים את הרעיון של המאפיין.
למרות כל החסרים שאני מציין, עדיין יש לי המון נסיון בעיצוב עצמו, בטיפוגרפיה וכו'. השאלה אם זה מספיק לי בשביל הקורס.
אני אנסה לעשות סדר:
1. אני צריך לדעת אילוסטרייטור (ספציפית, בגרפיקה וקטורית יש לי נסיון) לפני שאני מתחיל את הקורס?
2. אני צריך לדעת תכנות אתרים לפני שאני מתחיל את הקורס?
3. לומדים בקורס תוכנות כמו Figma? (לא מוזכר בסילבוס)
4. מי המרצים בקורס? (באתר לא כתוב. בקורסים אחרים כן אבל בUX לא.)
5. האם הקורס הוא הכשרה מלאה לעבודה בשוק או שהוא סוג של העשרה למעצבי דיגיטל?
6. יש לי בכלל סיכוי למצוא עבודה בשוק אחרי הקורס הזה? הדיגיטל במגזר הדתי בחיתוליו, ואין לי מושג איך במגזר החילוני מתייחסים ל'בוגר פרוג'. אני יודע שהקורס יחסית חדש בפרוג, מה שעוד יותר מגדיל לי את החששות.
7. אני לא תושב ירושלים, ככה שירדה לי האופציה לקבל מילגה מהעירייה. האם יש סיכוי כלשהו לקבל מילגה מקמח/ הכוון תעסוקתי על אף היותי חרדי לאומי (לא עלינו).

ממש תודה על העזרה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה