לא מצליחה לחפש ולהחליף שבירת שורה | דוגמא בפנים

• פותח הנושא GRN
  • פורסם בתאריך

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני רוצה להחליף את כל השבירת שורה בטאב. אני מחפשת שבירת שורה כך: ^l, אבל וורד לא מוצא.

דוגמא מהטקסט:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"><meta name="ProgId" content="Word.Document"><meta name="Generator" content="Microsoft Word 11"><meta name="Originator" content="Microsoft Word 11"><link rel="File-List" href="file:///E:%5CDOCUME%7E1%5CADMINI%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:AutoHyphenation/> <w:punctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <w:DontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:OronMF; panose-1:5 0 0 0 0 0 0 0 0 0; mso-font-charset:177; mso-generic-font-family:auto; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:6145 0 0 0 32 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; text-align:right; mso-pagination:widow-orphan; direction:rtl; unicode-bidi:embed; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} p.1, li.1, div.1 {mso-style-name:"סגנון פסקה 1"; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; text-align:right; line-height:120%; mso-pagination:widow-orphan; mso-hyphenate:none; tab-stops:right dotted 120.0pt; mso-layout-grid-align:none; text-autospace:none; direction:rtl; unicode-bidi:embed; font-size:12.0pt; font-family:OronMF; mso-ascii-font-family:OronMF; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-hansi-font-family:"Times New Roman"; color:black;} /* Page Definitions */ @page {mso-footnote-numbering-restart:each-section;} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:72.0pt 90.0pt 72.0pt 90.0pt; mso-header-margin:36.0pt; mso-footer-margin:36.0pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"טבלה רגילה"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]--> אביעזר משה וחיה
ליפסקי 38/34 0773005374<o:p></o:p>

מה זה יכול להיות?

רון דומם

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני באמת לא יודע למה זה לא עובד כמו שצריך (לפי העזרה). גם אני ניסיתי וזה לא עובד.

אבל אפשר לעבוד בדרך הארוכה והקלה:

כאשר פותחים את חלונית החיפוש וההחלפה ישנה אפשרות (למטה מימין) של "עוד". כאשר לוחצים, החלון מתרחב, ולמטה (האמצעי) ישנו כפתור "מיוחד". שם ניתן לבחור באפשרות "מעבר שורה ידני". כאשר עושים בדרך הזאת משמום מה הוא כן מצליח להחליף וכו'.

בהצלחה!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ניסית על הדוגמא שהבאתי? כי ניסיתי כך ולא הצלחתי

רון דומם

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כנראה שלא הבנתי מה הבעיה.

שוב: אתה מנסה להחליף "מעבר גלישת טקסט" (דהיינו שבירת שורה...), או שאתה מנסה להחליף "אנטר" שזה סיפור אחר.

(האפשרות שידוע לי שוורד נותן זה רק על מעבר שורה ידני דהיינו מעבר גלישת טקסט ולא על אנטר).

הסימן המתאים לזה הוא ^p

והוא נקרא (בתיבה שציינתי בהערה הקודמת) סימון פיסקא.

רק בשביל בפעם הבאה... תשתדל להבהיר בדיוק מה אתה צריך (לדוגמא ניתן לכתוב "אני צריך להחליף את כל המעברי שורה במסמך (ENTER)". וכד'.

בהצלחה.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
כוונתי לשבירת שורה, דהיינו: לא אנטר ולא שבירת שורה אוטומטית של פסקה, אלא שהטקסט הורד לשורה מתחת על ידי שיפט+אנטר. השורה הבאה אינה מזוהה כפסקה חדשה.

אני מקוה שהפעם הסברתי את עצמי היטב :) ותודה על העזרה הנאמנה!

רון דומם

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כאשר הטקסט יורד שורה על ידי שיפט בתוספת אנטר, זה נקרא מעבר גלישת טקסט, והפיתרון הוא כמו שכתבתי לעיל. (בתגובה הראשונה).

ניסיתי במחשב שלי וזה עובד בדרך הארוכה (החלפה/עוד/מיוחד/מעבר שורה ידני).

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
באורח פלא הפעם זה כן הצליח!!

תודה רבה עזרת לי מאוד מאוד!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה