כללי לא מצליחה להקטין ולהגדיל אובייקטים באילוסטרייטור

ruchma

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אודה לעזרתכם, זה תוקע אותי לגמרי..
אני פתאום לא מצליחה להקטין ולהגדיל אובייקטים באילוסטרייטור, ע"י קיצורי דרך במקלדת.
כלומר- עם כלי הסקייל שהארגז הכלים אני יכולה לעבוד, אך בצורה הפשוטה - עם העכבר והמקלדת - זה לא נותן לי. פשוט אין לי פתאום את הסימנים התוחמים את האובייקט, שאיתם ניתן להקטין ולהגדיל. (לבחור את האובייקט ולהזיז ממקום למקום אני כן יכולה)
מישהו נתקל בזה פעם?
יש מושג קלוש איך מחזירים את המצב לקדמותו?
תודה רבה רבה לעוזרים, זה ממש חשוב לי...

מצרפת תמונה - צילום מהמסך שלי - דוגמא לאובייקט שאני בוחרת ואין לו מסביב קו תוחם עם קודקודים. אולי יעזור להבין.

קבצים מצורפים

• אילוסטרייטור.PNG
    אילוסטרייטור.PNG
    KB 234.6 · צפיות: 68

123PNINI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אודה לעזרתכם, זה תוקע אותי לגמרי..
אני פתאום לא מצליחה להקטין ולהגדיל אובייקטים באילוסטרייטור, ע"י קיצורי דרך במקלדת.
כלומר- עם כלי הסקייל שהארגז הכלים אני יכולה לעבוד, אך בצורה הפשוטה - עם העכבר והמקלדת - זה לא נותן לי. פשוט אין לי פתאום את הסימנים התוחמים את האובייקט, שאיתם ניתן להקטין ולהגדיל. (לבחור את האובייקט ולהזיז ממקום למקום אני כן יכולה)
מישהו נתקל בזה פעם?
יש מושג קלוש איך מחזירים את המצב לקדמותו?
תודה רבה רבה לעוזרים, זה ממש חשוב לי...

מצרפת תמונה - צילום מהמסך שלי - דוגמא לאובייקט שאני בוחרת ואין לו מסביב קו תוחם עם קודקודים. אולי יעזור להבין.

תנסי כונטרול H

גלעד82

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה