עזרה לא למדתי עדיין אינדזיין ואני רוצה לעשות חוברת קטנה....

אליקבליק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בס"ד
שלום לכולם
עדיין לא למדתי אינד' אבל ביקשו ממני לעצב חוברת קטנה. אז חשבתי לנסות לעצב באילוס'. אני מבין שזה יקח יותר זמן וכו', אבל בכל זאת זה משתלם לי.
איך אני עושה את זה?
הרי אני רוצה שכשאני מעצב אני יוכל לעשות רקע מתמשך לעמוד 1 ו-2, אבל כשאני עושה (לדוג') עמוד אי 4 שעליו אני מעצב אז יוצא שעמוד 1 יעמוד ליד העמוד האחרון ולא ליד עמוד 2...
הבנתם?

אשמח לעזרה..

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בס"ד
שלום לכולם
עדיין לא למדתי אינד' אבל ביקשו ממני לעצב חוברת קטנה. אז חשבתי לנסות לעצב באילוס'. אני מבין שזה יקח יותר זמן וכו', אבל בכל זאת זה משתלם לי.
איך אני עושה את זה?
הרי אני רוצה שכשאני מעצב אני יוכל לעשות רקע מתמשך לעמוד 1 ו-2, אבל כשאני עושה (לדוג') עמוד אי 4 שעליו אני מעצב אז יוצא שעמוד 1 יעמוד ליד העמוד האחרון ולא ליד עמוד 2...
הבנתם?

אשמח לעזרה..
אילוס' לא מיועדת לעימוד
זה כמו שתתכננו עיצוב בית עם צייר

נערך לאחרונה ב:

Design Studio

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בס"ד
שלום לכולם
איך אני עושה את זה?
הבנתם?

אשמח לעזרה..
אם תרצו אוכל להעביר לך שיעור מקיף באינדיזיין מלמעלה המייל: 7655714 שטרודל קום

מושקי ברקו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
בס"ד
שלום לכולם
איך אני עושה את זה?
הבנתם?

אשמח לעזרה..

עשיתי פעם כזה דבר
ייצאתי בפידיאף כל עמוד בנפרד, לפי הסדר
והבית דפוס עימד אותם כחוברת
(באילוס עצמה העמדתי ארטבורדים אחד ליד השני כאילו היו spreads)
אפשר לבדוק מול בית הדפוס

לייבלה עיצוב שמדבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עשיתי פעם כזה דבר
ייצאתי בפידיאף כל עמוד בנפרד, לפי הסדר
והבית דפוס עימד אותם כחוברת
(באילוס עצמה העמדתי ארטבורדים אחד ליד השני כאילו היו spreads)
אפשר לבדוק מול בית הדפוס

בפידיאף אפשר לבד לעשות חוברת זה ממש פשוט
בהצלחה

ShBracha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
חוברת קטנה אפשר בהחלט
אולי קצת מאתגר ומסורבל
עד 12 עמודים, לא רואה מניעה

מוריופ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אם יש לך ידע בסיסי באינדי'
תבנה את העמודים באילוס' - יחידים כיחידים וכפולים כדאבלים (לדוג' יחידים A5 וכפולים A4 לרוחב)
ובסוף אתה יכול לעמד אותם באינדיזיין (רק להכניס אותם כעמודים סגורים לתוך האינדיזיין)
אם תרצה עזרה בעימוד בסוף תוכל לפנות בפרטי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה