שיתוף לא ידעתי שיש עוד כמה תוכנות לעיצוב ספרים

מצב
הנושא נעול.

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מישהו מכיר חלק מהתכונות? האם הם תומכות בעברית? הערות שוליים מתקדמות? והאם זה תומך בשני טורים בלי להיתקע?

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
עם תג ואינדיזיין אתה לא נהנה, אתה רוצה להשתגע עם אחרות???

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עם תג ואינדיזיין אתה לא נהנה, אתה רוצה להשתגע עם אחרות???
היא גופא, אולי יש חבל הצלה ולא אצטרך לחפש מקצוע אחר.
ולהנות מעימוד לא מכיר חיה כזאת.
אולי מהתוצאה והכסף.

נערך לאחרונה ב:

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עוד לא ראיתי שדנו פה בנושא, אז הנה: לפני כשבועיים פתאום שמתי לב שתוכנת פריימייקר של אדובי תומך עברית. הם הוציאו גרסה חדשה ב-2015.

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

מכון באר שלמה

הוצאה לאור שונה. מאוד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
@סופריא - הוצאה לאור @שלימות

אני לא מבין למה רלוונטי וויכוח על מעמדים אחרים.
@סופריא - הוצאה לאור אתם נהנים מעבודתכם,
ב"ה תודו לה' על כל רגע של עבודה מהנה ומכניסה.

@שלימות אתה כותב ש
ולהנות מעימוד לא מכיר חיה כזאת.
ה' יעזור שתמצא עבודה קלה ומכניסה יותר,
לי לא היה מוטיבציה לקום בבוקר אם הייתי יודע שאני הולך לעסוק במקצוע שאין לי סיפוק ממנו.

ב"ה כנראה אתם אנשים יותר עמידים ממני,
אך אני משער שבכל זאת אם אינכם נהנים ומסופקים את עבודתכם ועושים אותה אך ורק בשביל כסף,
אז אתם קמים בבוקר עם פחות חשק וחיוך.

מה אומר לכם? לא נותר אלא להשתתף בצערכם!

נערך לאחרונה ב:

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שונאים את עבודתכם
לא מסופק זה לא שונא, דייקו בלשוני בבקשה.
לא נותר אלא להשתתף בצערכם!
אם אין סיפוק מהעבודה היא לא נהפכת לעינוי שכבר צריכים להשתתף בצערנו.
יש הרבה אנשים בעולם אולי הרוב שלא נהנים מעבודתם, אבל מאידך גם לא סובלים.
אצלי אישית העבודה היא לא מרגשת ומספקת, אבל גם לא מצערת ומענה, בדיוק כמו ללבוש נעלים.
וכמו שאין אדם שנהנה מללבוש נעלים, כך אין אדם שנהנה מעצם עבודת העימוד, וזה לא נתון לוויכוח בכלל.
אף מעמד לא נהנה מעצם התהליך אתה יכול למצוא כאן בפורום מאות תלונות של מעמדים לחוצים שבורים וחסרי אונים מהתמודדות ובאגים שיש בתוכנות או מחוסר ידע או מלחץ של לקוחות וכו'.
ואם באמת עצם עבודת העימוד הייתה מספקת ומהנה אנשים היו מעמדים להנהתם ספרים ללא שום תכלית, וכמו שלא תמצא אנשים שלובשים נעלים כל היום (אפילו לא בבית משוגעים), כך לא תמצא מעמדים כאלה.
אנחנו מסופקים מהתוצאה והיא זאת שנותנת לנו כח להמשיך לעבוד.

אני מברך אותך ואת כולם שנזכה להיות מחוברים ומסופקים בכל מעשה ידינו תמיד בעזרת ה'.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מכון באר שלמה

הוצאה לאור שונה. מאוד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
לא מסופק זה לא שונא, דייקו בלשוני בבקשה.
סליחה, צודק, ערכתי לאינכם מסופקים ונהנים.
אם אין סיפוק מהעבודה היא אלא נהפכת לעינוי שכבר צריכים להשתתף בצערנו.
יש הרבה אנשים בעולם אולי הרוב שלא נהנים מעבודתם, אבל מאידך גם לא סובלים.
אצלי אישית העבודה היא לא מרגשת ומספקת, אבל גם לא מצערת ומענה, בדיוק כמו ללבוש נעלים.
אני חושב שלא הייתי שורד בעבודה שאני לא מסופק ונהנה ממנה.
עיקר העיסוק שלי הוא אמנם בעריכה תורנית, ואילו את העימוד עובד עושה,
אך ב"ה העריכה מרגשת ומספקת אותי.
אף מעמד לא נהנה מעצם התהליך אתה יכול למצוא כאן בפורום מאות תלונות של מעמדים לחוצים שבורים וחסרי אונים מהתמודדות ובאגים שיש בתוכנות או מחוסר ידע או מלחץ של לקוחות וכו'.
ואם באמת עצם עבודת העימוד הייתה מספקת ומהנה אנשים היו מעמדים להנהתם ספרים ללא שום תכלית, וכמו שלא תמצא אנשים שלובשים נעלים כל היום (אפילו לא בבית משוגעים), כך לא תמצא מעמדים כאלה.
טוב, בזה אתה טועה מניסיון אישי.

לצערי אני עדיין לא מספיק מקצועי בתוכנות תג ואינדיזיין (אני עדיין בקורס של ר' שמואל ברגר) ואת העימוד של הספרים שמזמינים במכון אני שולח לעובד.
אך אולי יפתיע אותך, מדי פעם כשיש פחות עומס אני יושב המון על תג ונהנה לעמד (לא ללקוחות, מה שנקרא למגירה), לוקח טקסטים שערכתי ומעמד אותם (בלי לשלוח ללקוח, העובד מעמד עבורו) כי אני נהנה לראות את נפלאות התוכנה.
כמו"כ כששאין עומס במשרד אני אוהב לשבת עם המעמדים ולראות את תהליך היצירה של העימוד, הוא מדהים בעיני.
באינדי' אני לא מתמצא, אך אני לא חושב שהיא פחות מדהימה אלא הרבה יותר, ואני בדרך (אחרי פסח אי"ה) ללמוד אותה, ולהתנסות בה בשביל הכיף.

אני מברך אותך ואת כולם שנזכה להיות מחוברים ומסופקים בכל מעשה ידינו תמיד בעזרת ה'.
אמן! תודה רבה.

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לצערי אני עדיין לא מספיק מקצועי בתוכנות תג ואינדיזיין (אני עדיין בקורס של ר' שמואל ברגר)
אתה באורות של ההתחלה, תתפלל שזה ישאר איתך כל החיים.
אני אישית משתדל לא להביע דעות בתחום שאין לי ניסיון בו.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אל תייאש אותו סתם, זה שאתה לא נהנה לא אומר שכולם כך
כשאני למדתי בפרוג מתוך כ20 חברים שלמדו איתי אז, רק אחד אמר לי שלא מסתדר עם תוכנת תג והקודים שלה
כל השאר מאד נהנו ואני יודע על לפחות 4 שעובדים בה כיום ונהנים
@דג מלוח @אדרת @מאיר מימון ו @בן אנוש (השאר אני לא יודע אם הם בפורום ולא שמרתי איתם על קשר)

מכון באר שלמה

הוצאה לאור שונה. מאוד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אכן, אתה צודק, כמעמד אני די מתחיל.

אך ב"ה כבר מעל שנה אני מעסיק מעמד,
הסיבה שנרשמתי לקורס בפרוג לא היה רק בשביל לעמד בתשלום,
אלא בעיקר ע"מ להבין את התוכנות שמשכו אותי.

בכל מקרה המעמד שאני מעסיק כבר 8 שנים בתחום ונהנה מאוד מהעבודה עצמה,
ב"ה יש לו סיפוק והנאה מעצם העבודה וכמובן מהעבודה.

(הייתי מתייג אותו להעיד,
אך למרות שהוא בוגר פרוג,
בהוראת רבותיו הוא נמנה משימוש בפורום).

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שאתה לא נהנה
כל השאר מאד נהנו ואני יודע על לפחות 4 שעובדים בה כיום ונהנים
אם אנשים היו נהנים לעמד ללא תכלית היו יושבים ימים שלמים לחינם כי יש להם עונג מזה, מה שלא קורה ולא יקרה לעולם.
אני חושב שמי שאוהב לקדד טקסטים של וורד, ולהתמודד עם כותרות טקסטים יתומים ואלמנות, הוא לא מן הישוב.
ההנאה היא יכולה להיות מהתוצאה ולא מהדרך לתוצאה.

ש. ברגר

מרצה בקורס עימוד פרוג
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
ציטוט מהגמרא, אפשר להשחיל?
ואמר רב זוטרא בר טוביה אמר רב מאי דכתיב (קהלת ג, יא) את הכל עשה יפה בעתו מלמד שכל אחד ואחד יפה לו הקב"ה אומנתו בפניו, עיינו במפרשים שהרחיבו על כך.
אין ספק שאם מישהו לא נהנה ממה שהוא עושה זה צריך להדליק נורה אדומה שמחייבת אותו לבדוק אולי זו לא האומנות שלי, (אם היא לא יפה בעיני).
ולחפש עד שימצא את הדבר שבעצם הוא יהיה מוכן לעשות אף בחינם מרוב שהוא מחובר אליה.
ושם יזרום לו הס"ד והשפע בקלות.
גם החובת הלבבות מאריך בכיון הזה.
אז בהצלחה במסע הגילוי העצמי!
בש"ט

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אם אנשים היו נהנים לעמד ללא תכלית היו יושבים ימים שלמים לחינם כי יש להם עונג מזה, מה שלא קורה ולא יקרה לעולם.
זה לא יקרה כי יש להם משפחה לפרנס, אבל בלי זה - זה היה קורה ועוד איך !
וחוץ מזה, אף אחד לא מעמד ללא תכלית. מעמדים להרבות הפצת תורה בישראל בכלים נאים ועל הדרך גם מתפרנסים

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
וחוץ מזה, אף אחד לא מעמד ללא תכלית.
ברור כי זה משמעמם, ואין בזה שום סיפוק, כמו ללבוש נעלים כל היום וכו', והוא הדין לקודד וורד כל היום או לבדוק יתומים ואלמנות בתג כל היום וכו'. מי שנהנה מזה אשריו...
אבל ישנם מקצועות שאנשים עושים גם כשאין בהם תכלית, כי יש בזה התקדמות לפיסגה מסויימת.
בעימוד ספרים אין התקדמות לשום פיסגה ברגע שאתה יודע לעמד את כל סוגי הספרים, אתה לא תשב מול המסך ותעמד סתם טקסטים ותשרוף זמן, כי אין בזה שום תכלית.
מה שאין כן בהרבה עסקים אחרים, כמו ציור למשל, או שירה וניגון, אנשים אוהבים להתעסק בזה גם ללא שום תכלית, כי בסופו של דבר עצם ההתעסקות במקצוע מקדם אותם להצלחות ופסגות חדשות.

ואני חוזר ואומר: מקצוע העימוד הוא יחסית רדוד, לא גאוה ולא כבוד גדול, לא צריך להיות חכם גדול ולא ואף לא חצי חכם כדי לעמד ספר, לא אומנות נחשבת ואף לא מוכרת כמעט, לא מקדם לשום מקום, וגם לא מכניס הרבה כסף לרוב המעמדים. קיצור עימוד זה מקצוע נחמד לאברכים שרוצים עוד הכנסה מבלי לצאת לשוק.
אני מבקש את סליחתכם, אבל זה מיתוס שלאנשים קשה לצאת ממנו, ובגלל זה מנסים להגיב כאן בכח מבלי להבין מה אני כותב בכלל.

אברומי & אברומי

בסוף, עימוד טוב קובע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
@שלימות עלית על עץ ממש גבוה. מתפלל בשבילך שתמצא סולם לרדת ממנו.
קבעת עובדות וכתבת שאי אפשר לחלוק עליהם. כך שאיני רשאי.

רק עצה של ידיד, במקום להרגיש חוסר ענין וסיפוק בעימוד, ולכתוב על כך אין ספור הודעות,
לך חפש מקצוע אחר שאתה מוצא בו יותר ענין, תתמקצע שנה - שנתיים, ותהנה מהחיים (כמובן בלי ביטול תורה...)
ותשאיר לחברים שלך ליהנות ממקצוע מושלם שלדעתם יש בזה הרבה הנאה וסיפוק ומתן שכרה בצידה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

MNM

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ברור כי זה משמעמם, ואין בזה שום סיפוק, כמו ללבוש נעלים כל היום וכו', והוא הדין לקודד וורד כל היום או לבדוק יתומים ואלמנות בתג כל היום וכו'. מי שנהנה מזה אשריו...
אבל ישנם מקצועות שאנשים עושים גם כשאין בהם תכלית, כי יש בזה התקדמות לפיסגה מסויימת.
בעימוד ספרים אין התקדמות לשום פיסגה ברגע שאתה יודע לעמד את כל סוגי הספרים, אתה לא תשב מול המסך ותעמד סתם טקסטים ותשרוף זמן, כי אין בזה שום תכלית.
מה שאין כן בהרבה עסקים אחרים, כמו ציור למשל, או שירה וניגון, אנשים אוהבים להתעסק בזה גם ללא שום תכלית, כי בסופו של דבר עצם ההתעסקות במקצוע מקדם אותם להצלחות ופסגות חדשות.

ואני חוזר ואומר: מקצוע העימוד הוא יחסית רדוד, לא גאוה ולא כבוד גדול, לא צריך להיות חכם גדול ולא ואף לא חצי חכם כדי לעמד ספר, לא אומנות נחשבת ואף לא מוכרת כמעט, לא מקדם לשום מקום, וגם לא מכניס הרבה כסף לרוב המעמדים. קיצור עימוד זה מקצוע נחמד לאברכים שרוצים עוד הכנסה מבלי לצאת לשוק.
אני מבקש את סליחתכם, אבל זה מיתוס שלאנשים קשה לצאת ממנו, ובגלל זה מנסים להגיב כאן בכח מבלי להבין מה אני כותב בכלל.
צריך להיות חכם לא קטן וטיפש לא גדול כדי לעמד ספר כמו שצריך, לגבי סיפוק זה תלוי בכל אחד בתחומי ההתעניינות שלו, מי שמבין יודע כמה תענוג יש בקניית פונט חדש ויפה...
מכניס הרבה מאוד כסף למי שעובד בתחום, ו..כן, אפשר להתקדם ולהפוך למו"ל. ואכמ"ל.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אשמח לדעת מה מתוך כל התוכנות תומך ברב טקסט, כלומר יותר מזרם הערות שוליים אחד (ללא הגבלה של זרמים) על העמוד.
מלבד התוכנות מלל ותג כמובן.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה