דרוש מידע כתמי חלודה על סכו"ם

דסי2

משתמש צעיר
הבו עצה בדחיפות!!
כל הסכו"ם שלי מתמלא אט אט בכתמי חלודה. נהיה ממש בלתי אפשרי לאכול איתו :(
איך מסירים???
ניסיתי עם אנטי קאלק להורדת חלודה ואבנית ולא עזר.
מישהו יודע לעזור?

הודו לה'

משתמש מקצוען
את משתמשת במדיח?
כי אני מאז שיש לי מדיח - נהיה לי קצת כתמי חלודה

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
סודה לשתיה מעורבת במיץ לימון מוריד חלודה.
לא יודעת איך זה יגיב על סכו"ם

מתקדמים

משתמש רשום
משהו שלי עזר באופן אישי - חממו כוס חומץ לבן חזק (5% חומצה אצטית) בסיר,תטבלו את הסכו"ם החלוד בחומץ למשך 10-30 דקות, תלוי בחומרת החלודה. שפשפו בעדינות את הסכו"ם עם מברשת שיניים רכה.
שטפו היטב במים חמים וייבשו מיד.

דסי2

משתמש צעיר
משהו שלי עזר באופן אישי - חממו כוס חומץ לבן חזק (5% חומצה אצטית) בסיר,תטבלו את הסכו"ם החלוד בחומץ למשך 10-30 דקות, תלוי בחומרת החלודה. שפשפו בעדינות את הסכו"ם עם מברשת שיניים רכה.
שטפו היטב במים חמים וייבשו מיד.
לטבול בסיר?
או אחרי שהחומץ מתחמם לכבות את האש ולהשרות?

נעה_לוי

משתמש חדש
גם לי היו כתמי חלודה אחרי שימוש במדיח, אחרי תקופה גיליתי שזה נגרם ממקלף חלוד שהיה במדיח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה