כתובת ip למצלמות אבטחה

הפוך על הפוך

משתמש מקצוען
יש לי כתובת ip למצלמות אבטחה בעסק שלי לצפייה דרך המחשב.
בדר"כ זה עובד מצויין, אך מידי פעם אני לא מצליח להיכנס לאתר וכתוב לי:
הדף הזה לא עובד, לא שולח נתונים.
מישהו יכול לעזור בעניין?

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אתה מתחבר מהרשת הפנימית או החיצונית?
כלומר, ממחשב שנמצא בתוך העסק או מחשב שנמצא בבית תחת רשת נפרדת לגמרי?

דב הטכנאי

משתמש מקצוען
יש לי כתובת ip למצלמות אבטחה בעסק שלי לצפייה דרך המחשב.
בדר"כ זה עובד מצויין, אך מידי פעם אני לא מצליח להיכנס לאתר וכתוב לי:
הדף הזה לא עובד, לא שולח נתונים.
מישהו יכול לעזור בעניין?
תנסה לבדוק שזה לא בעייה של מהירות גלישה?

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יכול להיות שיש נפילות רשת במשרד איפה שיש את המצלמות

הפוך על הפוך

משתמש מקצוען
כתוב לי במידע נוסף:
אין אפשרות להגיע לעמוד זה
החיבור לאתר האינטרנט אופס.
קוד שגיאה: INET_E_DOWNLOAD_FAILURE

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אבל שם המצלמות כן עובדות, רואים אותם על המסך.
הבעיה היא שה -IP לא שולח נתונים.
זה לא קשור. גם אם האינטרנט בכלל לא יעבוד שם זה לא אומר שאתה לא תראה את המצלמות על המסך.
הרשת הפנימית יכולה להמשיך לעבוד גם אם היא לא יכולה לצאת החוצה לעולם.

הפוך על הפוך

משתמש מקצוען
זה לא קשור. גם אם האינטרנט בכלל לא יעבוד שם זה לא אומר שאתה לא תראה את המצלמות על המסך.
הרשת הפנימית יכולה להמשיך לעבוד גם אם היא לא יכולה לצאת החוצה לעולם.
אז מה יכול להיות הבעיה?
ומה הכוונה הרשת הפנימית? לא הראוטר הרגיל?

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
קצת קשה להסביר ללא רקע ברשתות, אבל בגדול אתה יכול ליצור תקשורת בין מחשבים גם בלי ראוטר.
כל מה שאתה צריך זה סוויצ' או אקסס פוינט שיעביר את המידע בין המחשבים, ומישהו שיחלק כתובות IP (ויש מצב אפילו בלי כתובות IP) ואז המחשבים יכולים לתקשר אחד עם השני, אבל הם לא יצליחו לצאת לרשת החיצונית העולמית.

כלומר, לא תוכל להיכנס לאתר prog.co.il. בשביל לצאת לרשת החיצונית, אתה צריך ראוטר וכל הנלווה אליו.

אז זה שהמסך במשרד מראה את המצלמות, זה כי או שהוא מחובר ישירות לDVR, או שהוא מחובר למחשב שמחובר ברשת הפנימית לאותו DVR אבל זה לא אומר שום דבר לגבי מצב הרשת מהמשרד החוצה

הפוך על הפוך

משתמש מקצוען
קצת קשה להסביר ללא רקע ברשתות, אבל בגדול אתה יכול ליצור תקשורת בין מחשבים גם בלי ראוטר.
כל מה שאתה צריך זה סוויצ' או אקסס פוינט שיעביר את המידע בין המחשבים, ומישהו שיחלק כתובות IP (ויש מצב אפילו בלי כתובות IP) ואז המחשבים יכולים לתקשר אחד עם השני, אבל הם לא יצליחו לצאת לרשת החיצונית העולמית.

כלומר, לא תוכל להיכנס לאתר prog.co.il. בשביל לצאת לרשת החיצונית, אתה צריך ראוטר וכל הנלווה אליו.

אז זה שהמסך במשרד מראה את המצלמות, זה כי או שהוא מחובר ישירות לDVR, או שהוא מחובר למחשב שמחובר ברשת הפנימית לאותו DVR אבל זה לא אומר שום דבר לגבי מצב הרשת מהמשרד החוצה

הבנתי כמה שהבנתי... ;)
תכלס', מה אפשר לעשות?

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תחכה לראות אולי מישהו אחר ירשום פה פיתרון שלא חשבתי עליו ואם לא וזה מספיק חשוב לך, תשלם למישהו שיבדוק את זה לעומק :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה