שיתוף כשהתיישבתי לנגן על האורגן של אחיין שלי

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני מנגן על Tyros 5
וכשהגעתי אתמול לבית הורי ישב שם אחיין שלי עם ימה תשע מאות ומשהו (לא זוכר מדויק את המספר).

אז זה מה שיצא, שהלחצן של הharmony כשהפעלתי פסנתר נשאר דלוק. ואח"כ גם הSustain כשעשיתי Strings

אבל כולה האי ויצא משהו ערב לאוזן.

תהנו.

קבצים מצורפים

• Audio_055.mp3
    3.2 MB

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אומר את האמת, שמעתי את ההתחלה ובאתי לכבות:sne:, ואז שמעתי את ההמשך, מגניב ביותר, שמעתי כבר 3 פעמים..
נגינה ממש יפה ומקצועית במיוחד בכלי נשיפה. מחכים גם להקלטות מהטיירוס

מוזיקאית בנשמה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אומר את האמת, שמעתי את ההתחלה ובאתי לכבות:sne:, ואז שמעתי את ההמשך, מגניב ביותר, שמעתי כבר 3 פעמים..
נגינה ממש יפה ומקצועית במיוחד בכלי נשיפה. מחכים גם להקלטות מהטיירוס
זה המיוחד בנגינה-שהשיר לאט לאט מתפתח לעוד אופקים. ממש יפה!

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי

מ.S

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יפה מאד

אני בעד להשתמש מידי פעם בharmony כל עוד זה לא מתחיל לזייף, אצלך זה היה בסדר גמור

זה כיף להשתמש בharmony כשמנגנים קטעים מהירים בהם אתה לא מספיק ללחוץ גם על הקול שני, וכל עוד זה נשמע טוב אז למה לא...

אגב בעבר היה לי קורג ושם זה היה מזעזע עם זיופים נוראיים ואף פעם לא השתמשתי באופציה הזאת, אבל דווקא בימאהה שיש לי היום האורגן 'תופס' את האקורדים הרבה יותר טוב ו'מבין' מה הקולות השניים שהוא צריך לעשות

GOLD DESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני מנגן על Tyros 5
וכשהגעתי אתמול לבית הורי ישב שם אחיין שלי עם ימה תשע מאות ומשהו (לא זוכר מדויק את המספר).

אז זה מה שיצא, שהלחצן של הharmony כשהפעלתי פסנתר נשאר דלוק. ואח"כ גם הSustain כשעשיתי Strings

אבל כולה האי ויצא משהו ערב לאוזן.

תהנו.
מושלם!!! מקצועי מאוד!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה