כרטיס מיקרו SD לא מזוהה ע"י מחשב

The Little Boy

משתמש רשום
יש לי כרטיס מיקרו SD שיום אחד הפסיק להיות מזוהה ע"י מחשב או NDS.
הכרטיס פשוט לא מופיע ב"מחשב שלי". במנהל ההתקנים הוא כן מופיע, אבל ייתכן שזה רק ההתקן של הקורא כרטיסים שאני משתמש בו.
אשמח למידע כיצד ניתן לתקן אותו או לפחות איך אפשר לשחזר את הקבצים שהיו בו (בעיקר קבצי NDS), גם אם זה בתשלום סביר. אני בירושלים.

תודה רבה!

בנצי20

משתמש פעיל
תבדוק
יש לי כרטיס מיקרו SD שיום אחד הפסיק להיות מזוהה ע"י מחשב או NDS.
הכרטיס פשוט לא מופיע ב"מחשב שלי". במנהל ההתקנים הוא כן מופיע, אבל ייתכן שזה רק ההתקן של הקורא כרטיסים שאני משתמש בו.
אשמח למידע כיצד ניתן לתקן אותו או לפחות איך אפשר לשחזר את הקבצים שהיו בו (בעיקר קבצי NDS), גם אם זה בתשלום סביר. אני בירושלים.

תודה רבה!
בניהול דיסקים מופיע שהוא מכיל משהו?

נערך לאחרונה ב:

The Little Boy

משתמש רשום
זה כן מופיע בניהול דיסקים, אבל לא רואים שזה מכיל כלום. אבל זה כן שונה מהכנסת הקורא לבד.

1597662220385.png

The Little Boy

משתמש רשום
עכשיו הוא כן קולט אותו, גם במחשב זה וגם בניהול דיסקים, אבל מציג כאילו יש לו קיבולת של 0 בתים.
את זה כן אפשר לסדר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה