חומרה כרטיס זיכרון נעול - מצלמת קנון

סיגל א

משתמש מקצוען
הצלחת עם משהו?
יש לי את אותה בעיה!
חוזרת לעדכן.
הייתי הבוקר במעבדת מצלמות בגאולה (בסוף רחוב עמוס).
2 דקות עבודה,
50 ש"ח.
והמצלמה חזרה לעצמה.
אגב - הוא מיד ידע להגיד לי שזה קורה בגלל שמישהו הכניס את הכרטיס הפוך לתוך המצלמה.
בהצלחה.

פרידא

משתמש מקצוען
חוזרת לעדכן.
2 דקות עבודה,
50 ש"ח.
והמצלמה חזרה לעצמה.
אגב - הוא מיד ידע להגיד לי שזה קורה בגלל שמישהו הכניס את הכרטיס הפוך לתוך המצלמה.
בהצלחה.
יודעת להגיד את השם של החנות?
חיפשתי בספר טלפונים ולא מצאתי
ממש תודה

אימא של מלכות

משתמש פעיל
הודעה מופיעה על מסך המצלמה, שכרטיס הזיכרון נעול.

ניסיתי להזיז את הלחצן הקטן שבצד הכרטיס למעלה ולמטה, ושתי האפשרויות לא שינו את המצב.

מישהו יודע מה עוד אפשר לעשות? איך זה קרה? לשנות משהו בהגדרות?

תודה
היי
יש לי את אותה בעיה בדיוק
אני לא יכולה לצלם במצלמה
ניסינו כמה כרטיסים ובמצלמה אחרת הם עובדים מצוין
יש לכם רעיון מה לעשות????????

rutt

משתמש מקצוען
זה הפתרון המושלם לבעיה שלכם!
כתוב בחיפוש cmd ותפעיל כמנהל, כתוב במסך השחור שנפתח Diskpart ולחץ אנטר, list disk ולחץ אנטר, תופיע רשימה של כל הדיסקים המחוברים למחשב עם מספרים בצידה, תכתוב Select disk x (הX זה המספר של הכונן המוגן) ולחץ אנטר, ואז attributes disk clear readonly ואנטר.
לא הועיל...
עדיין כותב כרטיס הזכרון נעול...
עד כמה שאני זוכר זו בעיה במצלמה, ולא ברמת הכרטיס.

rutt

משתמש מקצוען
ניסתי עם טכנאי פרטי. מה ששולחים לקנון תמיד לא נכלל באחריות וכדי שיחזור אליך צריך לשלם 200 שקל. מנסיון מר (3 פעמים חזקה....)
הוא אמר שצריך להחליף תושבת של הכרטיס וזה עולה 300 שקל. המצלמה עלתה 450. לא חושבת שזה שווה.

מדויק מאד!!
הם נותנים הרבה שנות אחריות, כיון שאין להם אף פעם כוונה לממש אותה...
אחת הטכניקות הנבזיות שלהם להמנע מאחריות - היא חיפוש של סריטה כלשהי על המצלמה ואז להחזיר בנימה מזלזלת - המצלמה נפלה, אין אחריות על נפילות...
או שהוא מספרים שיש קורוזיה, ואין אחריות על קורוזיה, ולך תוכיח שאין קורוזיה, אלא יש לך רק קריזה איך היית עוד פעם 'טעמבעל' וקנית שוב קנון...

מנוחה שלמה

משתמש צעיר
מה הכוונה מתג? מבחוץ?
הורדה.jpeg

RUMV KKNUS

משתמש רשום
חוזרת לעדכן.
2 דקות עבודה,
50 ש"ח.
והמצלמה חזרה לעצמה.
בהצלחה.
יש מצב לעידכון איך מגיעים למעבדה הזו?
אני עם אותו בעיה... ומחפש מישהו שיתקן את המצלמה.
מה הוא עשה החליף משהו במצלמה?
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה