כללי כרטיס ביקור לעיצוב אירועים

lidsky

משתמש חדש
צריך חוו"ד לעיצוב כרטיס ביקור לעיצוב אירועים.
מצורפות 3 סקיצות

קבצים מצורפים

• לוגו-עיצוב-אירועים.jpg
    KB 135.7 · צפיות: 6

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
האמת היא, שכולם יפים...........
מאד אהבתי את הראשון מימין,
אופציה שניה - האמצעי

yaffab

משתמש מקצוען
גירסה ב' משדרת יוקרה.
העיטור עדין ושילוב הגוונים מיוחד!

חיה 770

משתמש רשום
עיצוב גרפי
גירסה ב' יפה לטעמי.
הייתי משנה את הגופן למשהו יותר יוקרתי

ח-מ

משתמש צעיר
סליחה שאני אומרת הגיע הזמן להפסיק אם שפיכת המחמאות הבלתי מכוסות פה,

אף אחד מהם עדין לא, ממש לא בשביל זה שלמתי כסף לגרפיקאית,
העיטור החינמי נדוש, לעוס ומוכר
אין כאן שום אמירה,
הפונט ממש לא מתאים

בשביל לעשות עבודה טובה
מומלץ להסתכל על עבודות ברמה גבוהה לשטוף את העינים
לקחת דף ועט ולחשוב מה את הולכת לאמר לחדש,
ואז לגשת למחשב,

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
אני חושבת שכרטיס לתחום כזה אמור לשדר משהו יותר יוקרתי ומיוחד..
אולי גוון אחר?

בכל אופן הכיוון יפה..
בהצלחה!!

איש תם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י ח-מ;740829:

אין כאן שום אמירה,
הפונט ממש לא מתאים

בשביל לעשות עבודה טובה
ואז לגשת למחשב,

מצטרף לנ"ל.
אני אישית, הייתי נוקט במילים יותר עדינות..

אשר גולד

משתמש פעיל
הביקורות שמוטחות פה לאחרונה באגרסיביות נכונות מאוד אבל
מבין השורות נראה כאילו התפתחה מגמה שמי שרוצה להתעלות מעל כל חברי הפורום ולהראות שהוא משהו יותר ואינו נמנה עם הכלומניקים . תוקף במילים מושחזות ולעגניות (כמו"כ מה שהיה בפורום צילום לפני כמה ימים עם כוס אורז). ומחפשים כל מיני הגדרות להראות כמה שהפורום כבר לטעמי סטה קילומטרים מאן שהיה
ומקבל כמה תודות מאלו שרוצים להצטרף לחינגה ובמקרה הגרוע עוד כמה תגובות הנחשלים אחריך

ובכן תדעו לכם שחוץ ממה שזה נורא פוגע במפרסם. זה לא מעלה את הערך העצמי שלכם וכדי בזיון וקצף
ובכן הפתרון זה פשוט לפרסם ממנהל הפורם שהם פשוט יעיפו עבודות וצילומים שאינם הולמים את מכובדיות הפורום

טורקיז

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ח-מ;740829:

אין כאן שום אמירה,
הפונט ממש לא מתאים

בשביל לעשות עבודה טובה
ואז לגשת למחשב,

סגנון מאוד פוגעני!
לדעתי ניתן להעביר ביקורת בונה בצרה יותר עדינה!

כולם כולל כולם היו פעם מתחילות/ים ולכולנו היו עבודות ברמה נמוכה יותר.
מדוע אי אפשר לסייע בעצה טובה לשפר ולתקן?

נשגב מבינתי...

אגב, זה שונה לחלוטין מ"תמונת האורז" המפורסמת שהיתה תמונה סתמית ללא כל משמעות אמיתית
כאן מדובר בעבודה שהוזמנה ע"י לקוח והגרפיקאי/ת מעוניינים לקבל חוו"ד ע"מ לבצע עבודה טובה, מרשימה ונכונה. איזה פסול יש בזה?

lidsky

משתמש חדש
א. תודה על הביקורת. זאת התגובה שציפיתי לה!
ב. יש לך עבודות לדוגמא בסגנון שאפשר לשאוב מהם השראה?
על איזה פונט היית ממליצה?
איזה צבע משדר יוקרה חוץ מאדום וכחול עז? לא רצינו להשתמש באדום בעיצוב חופה ע"מ לא לעורר אסוציאציות שליליות כלשהן. רציתי צבע קצת יותר מרגיע ו"מלטף". האם תוספת זהב או כסף יכולה להוסיף? מצד שני רציתי משהו נקי ולבן לחתונה.
אני חושב שהעיטור החינמי עושה את העבודה במקרה הזה כי רציתי, שוב, ליצור אוירה מלטפת ומרגיעה לכלה או לאמא שתקבל את כרטיס הביקור.
אף אחד לא אמר כלום על שילוב הפסוק בסקיצה א... אני מבין שזה לא רלוונטי.
אני אנסה לעבוד על זה עוד ולנסות להגיע לתוצאה ברמה גבוהה כמו שלך.

אסתר1984

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י אשר גולד;741032:
הביקורות שמוטחות פה לאחרונה באגרסיביות נכונות מאוד אבל
מבין השורות נראה כאילו התפתחה מגמה שמי שרוצה להתעלות מעל כל חברי הפורום ולהראות שהוא משהו יותר ואינו נמנה עם הכלומניקים . תוקף במילים מושחזות ולעגניות (כמו"כ מה שהיה בפורום צילום לפני כמה ימים עם כוס אורז). ומחפשים כל מיני הגדרות להראות כמה שהפורום כבר לטעמי סטה קילומטרים מאן שהיה
ומקבל כמה תודות מאלו שרוצים להצטרף לחינגה ובמקרה הגרוע עוד כמה תגובות הנחשלים אחריך

ובכן תדעו לכם שחוץ ממה שזה נורא פוגע במפרסם. זה לא מעלה את הערך העצמי שלכם וכדי בזיון וקצף
ובכן הפתרון זה פשוט לפרסם ממנהל הפורם שהם פשוט יעיפו עבודות וצילומים שאינם הולמים את מכובדיות הפורום

לעניות דעתי, אף אחד פה לא כתב שום דבר מתוך רצון לפגוע במישהו, או כדי לנפח לעצמו את האגו. בתור אחת שמאוד מאוד רוצה לקבל ביקורות בדיוק מהסוג שהופיע כאן למטה - אני יכולה לומר שאני מאוד מעריכה את אלה שכן עונים לי ככה. בסופו של דבר, בלי ביקורת אמיתית לא לומדים. ומכיוון שכולנו נמצאים כאן כדי ללמוד ולהשתפר, אי אפשר בלי תגובות כאלה.
הבעיה עם הפורום כאן היא שהוא מערבב בין גרפיקאים בכל הרמות ועם סוגים שונים של ניסיון בעבודה, וכשאתה כותב תגובה, אין לך מושג אם זה שקורא אותה יכול לקבל אותה בצורה הנכונה. כי באותה מידה שקשה לדעת איך לכתוב ביקורת, קשה ללמוד גם איך לקבל אותה. ויש כאלה שעדיין אין להם אפילו ניסיון מספיק בשביל להבין אותה.

אז אני לא באמת יודעת מה הפתרון. לכתוב בכל הודעה "אנא, קטלו את העבודה שלי בלי רחמים, אני רוצה ביקורת אמיתית"? לציין שנות ותק ליד שם המשתמש? ליצור פורום לחדשים בתחום ופורום לבעלי ניסיון?
הנקודה היא שבעיניי כל המטרה של הפורום פה היא הביקורות האלה, אחרת זה פורום לטפיחה הדדית על השכם, וחבל לי להבריח את אלה שמוכנים לכתוב אותן.

אסתר1984

משתמש פעיל
D I G I T A L
בנוגע לכרטיס - מבין השלושה, נראה לי שהשני הכי מוצלח. הוא הכי נקי, והגראדיאנטים הלבנים בשני האחרים הופכים אותם לקשים לקריאה.
בקשר לצבע - נשמע כאילו אתה לא בטוח מה בדיוק זה אמור לשדר, ולכן גם קשה להיסגר על צבע. אם הכוונה היא שזה יהיה לבן ומרגיע, אני הייתי מנסה גוונים שונים של אפור ולבן (שגם יתנו אפקט כסוף...) עם נגיעות קטנות של אדום-כתום-כהה. למרות שזה באמת עניין של טעם... הורוד הזה פשוט נראה קצת ילדותי.

לגבי העיטור - הוא אמנם יפה, אבל באמת די סתמי, וגם לא מספיק עדין ביחס לעיטור שעל הלוגו, כך שבאמת הייתי מנסה משהו אחר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה