דרוש מידע כרטיס אשראי הייטקזון

אאא א

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
יש פה מישהי שיש לו כרטיס אשראי הייטקזון, יש לי שאלה באיזה עניין.

אאא א

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
הייתי בסניף של שילב וראיתי שיש מבצע (על עגלות) של 20% בחנות,
אני במועדון הייטקזון, וניתן לרכוש שם שוברים בחנות שילב עד 4,000 בחודש, בהנחה של 20%. וכתוב שם שזה כולל כפל מבצעים והנחות, ורק לא ניתן למימוש במקביל להנחת מועדון.
השאלה שלי היא, האם אוכל לרכוש את השוברים לחנות ב 20%, ולהנות גם מההנחה של 20% שהחנות עושה על המוצרים שם? נניח בכרטיס של הסתדרות המורים, אי אפשר, אבל השאלה אם בזה אפשר, כי זה כמו כסף, זה ממש שובר כספי בשילב.

אלי8888

משתמש פעיל
לפי מה שאתם כותבים נשמע שההנחה בשילב היא לאו דווקא לחברי מועדון וא"כ לכאו' אפשרי.
אבל אפשר פשוט להתקשר ולשאול אותם.

אאא א

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
לפי מה שאתם כותבים נשמע שההנחה בשילב היא לאו דווקא לחברי מועדון וא"כ לכאו' אפשרי.
אבל אפשר פשוט להתקשר ולשאול אותם.
שלחתי מייל לשירות לקוחות של שילב, ולא ענו לי.

נועם צחנוביץ

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני במועדון הייטקזון, וניתן לרכוש שם שוברים בחנות שילב עד 4,000 בחודש, בהנחה של 20%. וכתוב שם שזה כולל כפל מבצעים והנחות, ורק לא ניתן למימוש במקביל להנחת מועדון.
השאלה שלי היא, האם אוכל לרכוש את השוברים לחנות ב 20%, ולהנות גם מההנחה של 20% שהחנות עושה על המוצרים שם? נניח בכרטיס של הסתדרות המורים, אי אפשר, אבל השאלה אם בזה אפשר, כי זה כמו כסף, זה ממש שובר כספי בשילב.
לפני חצי שנה בשילב נתנו לי עד 2,000 ש"ח בתווים/כרטיסים למיניהם, וגם את ההנחה.
לא יותר מ2,000.

הם עונים מאוד בטלפון

לא לפרסום

משתמש פעיל
התשובה לא על שילב ולא על הייטקזון....
יש לי מועדון שנותן לקנות שוברים בחנויות נבחרות בדגש שזה כולל כפל מבצעים.....
ראיתי מבצעים ב"מוצצים" אז קניתי שובר לזה...תכלס שהגעתי לחנות אמרו לי שהמבצעים לחברי מועדון[הצטרפות חינם] אז או שאני יקנה במחיר מבצע או בשובר במחיר רגיל[והכפל מבצעים של השובר זה במבצעים רגילים ולא במועדון]
זה הטריק החדש....

אאא א

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
יש מבצע גדול בהייטקזון על מחשב HP מאד זול 500 ש"ח פחות מהמחיר בזאפ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה