כסא אורטופדי

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י שוקולטה_10;172470:
וקורה לכם שיש לכם כאבי ראש אחרי 17 שע' על המחשב?
לא, אבל קורה לנו שיש כאבי ראש אחרי 17 שעות בהן לא ישבנו על יד המחשב...

גרפוטו

משתמש מקצוען
גם אני חושבת שמי שיש לו כאבי ראש לאחר 17 שעות עבודה על מחשב יש לו בעיה, וכדאי שיפנה לרופא...:) אין סיבה שזה יקרה....

מיש

משתמש צעיר
יש לי כורסא אורטופדית חשמלית מעולה של ד"ר גב שהיתה בשימוש מס' שעות בלבד, ועומדת למכירה.
הכורסא עלתה 6000 ש"ח ואני דורשת עליה 4700 בלבד!

למעונינים: 052-7615862
הכורסא בירושלים.

KOL

משתמש רשום
תני לי לנחש:
קנית, השקעת 6000 שקל, וראית שזה לא מה שחשבת... שחבל על הכסף.
תני לנו הסבר הגיוני למה שאנחנו נשקיע 4700 שקל על משו שאנו לא צריכים, גם אם המחיר מחירון שלו הוא 6000 שקל.

אלא אם את מדברת על כורסא ולא על כיסא עבודה.אז יש אתר בשם יד2. למה להקפיץ במשו שלא קשור??

רובי

משתמש צעיר
מצטרפת לממליצים על צרעה. גם אני קניתי כסא אורטופדי שלהם לפני כמה שנים, ומרוצה ממנו עד היום. לא מסוגלת לעבוד עם כסא אחר! שווה כל שקל.

מיש

משתמש צעיר
נכתב ע"י KOL;235963:
תני לי לנחש:
קנית, השקעת 6000 שקל, וראית שזה לא מה שחשבת... שחבל על הכסף.
תני לנו הסבר הגיוני למה שאנחנו נשקיע 4700 שקל על משו שאנו לא צריכים, גם אם המחיר מחירון שלו הוא 6000 שקל.

אלא אם את מדברת על כורסא ולא על כיסא עבודה.אז יש אתר בשם יד2. למה להקפיץ במשו שלא קשור??

ההודעה שלי מיועדת לאלו שכן צריכים...

קניתי, ראיתי שזה כן מה שחשבתי, אך בשל נסיבות מסוימות שאין כאן המקום לפרטן ראיתי שהכורסא אינה פותרת את הבעיה שעבורה היא נקנתה.

הכורסא מצוינת, יפה ומאד נוחה ומומלצת ע"י אנשי מקצוע.

עמוד ועימוד

משתמש פעיל
עימוד ספרים
מה דעתכם על כסא ברכיים???

אורטופד מאוד המליץ לי, אבל אשמח על יותר מידע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה