דרוש מתכון כמויות על של קצפת- מה לעשות איתה?

שפיץ

משתמש פעיל
נשארה לי כמות גדולה מאוד של קצפת מפעילות לילדים (משהו כמו 15 שקי זילוף גדולים מאוד) ואני מחפשת מה לעשות איתה.
הבעיה היא שהקצפת כבר מוקצפת + פודינג אז הרעיונות צריכים להתחיל משם...
תודה רבה :)

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפשר כוסיות סלט פירות עם קצפת מעל..

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
תכיני פחזניות / טורט ממולא קצפת וכו'.
כך תוכלי להקפיא חתוך ומוכן לשליפה.

צ'יק צ'אק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יש לקנות גליגליות שאפשר למלאות עם ריץ-אני הקפאתי את זה פעם ככה עם המילוי אחרי חודש זה היה נראה והיה לזה טעם טרי ממש

נר ריחני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נשארה לי כמות גדולה מאוד של קצפת מפעילות לילדים (משהו כמו 15 שקי זילוף גדולים מאוד) ואני מחפשת מה לעשות איתה.
הבעיה היא שהקצפת כבר מוקצפת + פודינג אז הרעיונות צריכים להתחיל משם...
תודה רבה :)
תכיני קוקולידות
יש מתכון מצוין פה בפרוג
וזה בדיוק המילוי פודינג וריץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה