כמה שאלות על phpmotion

BIG-TIMI

משתמש צעיר
לקוח ביקש ממני לבנות לו אתר עם אפשרות צפיה בסרטוני וידאו כמו יו טיוב, ואפשרות העלאת אודיו, ופורומים וכו'

ראיתי ברשת שיש מערכת cms מוכנה לזה שנקראת http://www.phpmotion.com/
עכשיו יש לי כמה שאלות, ולפני השאלות, המערכת הזאת בכלל מומלצת או שאין עליה ביקורות טובות?

1.המערכת בנויה ב php ואני מתכנת asp.net האם לא אמור להיות לי סיבוכים כלשהם?

2.האם ניתן להתקין ולנסות את המערכת על המחשב הביתי שלי (כמובן על שרת wamp ) כמו שעושים עם מערכת ג'ומלה, ואז לאחר הבניה פשוט להעלות את כל הקבצים לשרת?

3.האם זה קל לתרגם את זה לעברית או שזה מסובך מדי? והאם מישהו יותר על תבניות מעוצבות בעברית (RTL) ?

כמה כסף בערך עולה האחסון של אתר כזה לחודש, כי ראיתי באתר שהם מפרסמים איחסון אצל סיטרקס שזה חברה לאיחסון אתרים, שהאיחסון עולה כ 2.5$ לחודש או משהו כזה, זה לא אמור להיות יותר יקר?
תודה רבה לכל מי שיעזור.

BIG-TIMI

משתמש צעיר
ראיתי גם שיש מערכת שנקראת media core שהיא נראת טובה לא פחות, מישהו יכול להגיד את דעתו על אחת מהמערכות האלו, האם שווה בכלל לנסות להתעסק עם זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה