התייעצות כמה שאלות בפנסיה דמי ניהול, וכספי פיצויים

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
א. למה או מה האינטרס של המעסיק באיזה מסלול מופקדים כספי הפיצויים? האם יש מצב שזה לא מגיע לעובד בסופו של דבר?
ב. כספי פיצויים מעבודות קודמות האם אפשר להעביר לאיזה מסלול שאני רוצה? או שזה קשור לאיפה שהכספי פיצויים הנוכחיים מופקדים? ואם אפשר האם צריך טפסי 161 מכל המעסיקים או שהעברת מסלול השקעה לא צריכה טופס 161?
ג. סוכן פנסיה אמר לי שאם אין בקרן צבירה של חצי מליון לא שווה בינתיים ללכת על מסלול שמוריד את דמי ניהול מהצבירה ל0% ומעלה את הדמי ניהול מההפקדה. ורק כשיצבר חצי מליון זה שווה. האם זה נכון?

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
א. למה או מה האינטרס של המעסיק באיזה מסלול מופקדים כספי הפיצויים? האם יש מצב שזה לא מגיע לעובד בסופו של דבר?
אבל לא רק בגלל זה.
ב. כספי פיצויים מעבודות קודמות האם אפשר להעביר לאיזה מסלול שאני רוצה? או שזה קשור לאיפה שהכספי פיצויים הנוכחיים מופקדים? ואם אפשר האם צריך טפסי 161 מכל המעסיקים או שהעברת מסלול השקעה לא צריכה טופס 161?
אפשרי.
ג. סוכן פנסיה אמר לי שאם אין בקרן צבירה של חצי מליון לא שווה בינתיים ללכת על מסלול שמוריד את דמי ניהול מהצבירה ל0% ומעלה את הדמי ניהול מההפקדה. ורק כשיצבר חצי מליון זה שווה. האם זה נכון?
חפש באתר שלי מחשבון השוואת קרנות פנסיה.

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
חפש באתר שלי מחשבון השוואת קרנות פנסיה.
בדקתי במחשבון מעכשיו עד הפנסיה אבל הוא טוען שכשיגיע הצבירה לחצי מליון אז נעבור לדמי ניהול אחרים. (העבודה בחברה ענקית שיש להם הסכמים קיבוציים עם חברות הפנסיה) יש אפשרות לחשבן פנסיה עם דמי ניהול מסוימים לכמה שנים ואחרי זה להחליף?

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
בדקתי במחשבון מעכשיו עד הפנסיה אבל הוא טוען שכשיגיע הצבירה לחצי מליון אז נעבור לדמי ניהול אחרים. (העבודה בחברה ענקית שיש להם הסכמים קיבוציים עם חברות הפנסיה) יש אפשרות לחשבן פנסיה עם דמי ניהול מסוימים לכמה שנים ואחרי זה להחליף?
כן.
לחשב ב2 פעימות.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה