עזרה כמה עולה לשלוח תינוקת למטפלת כל חודש?

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
אז לא תמיד יוצא משתלם לגור בפריפריה : - (
תראי המעונות החרדים פה מעולים רק מקווה שיהיה לי מקום אם כן זה דווקא ממש משתלם יוצא לי אולי 1200 זה עד 4 . מטפלות מעולות מעולות מנהלת מקסימה (איפה שנרשמתי אבל גם במעון השני זה ככה ..) את זה יש במרכז? אין לי מושג...

אני חייבת בדחיפות מטפלת שמקבלת לתקופת נחופש מרביעי הבא לתינוקת בת 3.5 חודשים
באזור רמת אלחנן בבני ברק אפילו אזור אחר גם טוב

מהדמיה להוויה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש המלצה על משפחתון באיזור גוש שמונים בירושלים?

מאטל

משתמש פעיל
אגב, סתם שאלה לקהל הרחב, כדיון פתוח:
מה עושים עם מטפלת במשפחתון מטעם התמ"ת שדורשת לגמור בשעה 3 במקום בשעה 4/4 וחצי, (מה שלא חוקי כלל, אך כמובן ללא ידיעת האחראית העירונית)
לטענתה שאר ההורים מסכימים (4 במספר), והיא אף מוכנה להחזיר ע"כ סכום סמלי של 200 ש"ח חודשיים (אממה הנזק הוא פשוט כמה אלפי ש"ח של שעות עבודה שיורדות מהמשכורת בהתאם לשעת הנעבודה שתצטרך להצטמצמם...), היינו עוברים משפחתון אחר אך אין כמעט מטעם התמ"ת באזור המבוקש לגיל המבוקש, ובפרטי ממש יקר
הבו עצה הלום!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה