דרוש מידע כמה עולה חשמל לזוג עם ילד?

תהילתית

משתמש מקצוען
אשמח לדעת ויעזור לי מאוד:
כמה בערך , בממוצע זוג צעיר עם ילד אמור לשלם על חשבון חשמל לחודשיים.(בבקרים אינם בבית רוב הזמן אך בשבתות כן).
אשמח לתשובה על חודשיים חורפיים
וגם אם זה חודשיים מעורבים יותר כלומר "קיץ "-חורץ.(בטווח של חשוון עד אדר)
יעזור לי מאוד לצורך חישוב כלשהו.
תודה רבה!

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
בין 100-1000 ש"ח....
מאוד תלוי מה עושים בזמן שנמצאים, ואיזה מזגנים יש בבית - חסכוניים או ישנים, וכמה שעות ביום דולק המייבש, והתנור אפיה, והתנור חימום באמבטיה, והאם הבישול הוא על גז על על חשמל

תהילתית

משתמש מקצוען
בין 100-1000 ש"ח....
מאוד תלוי מה עושים בזמן שנמצאים, ואיזה מזגנים יש בבית - חסכוניים או ישנים, וכמה שעות ביום דולק המייבש, והתנור אפיה, והתנור חימום באמבטיה, והאם הבישול הוא על גז על על חשמל
הכל סטנדרטי. יש דוד שמש. יש גז רגיל.אין מכשירים חסכוניים.אין מייבש.

סנפירית

משתמש פעיל
יצא לנו 490 חודשיים אחרונים. בחודשיים לפני 606.
יש לנו שתי ילדים. אין דוד שמש. יש מייבש
מאוד זול. בעיקרון יוצא סביב 1000 לחודשיים, בחודשים של שיא החורף כולל מזגנים, רדיאטורים, מייבש , בישולים, בוילר ועוד.
בחודשים רגילים ממוצע 500 לחודשיים.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
הכל סטנדרטי. יש דוד שמש. יש גז רגיל.אין מכשירים חסכוניים.אין מייבש.

מה זה סטנדרטי, כל אחד חושב שהוא סטנדרטי... למשל כמה חדרים יש, האם בכולם דולק מזגן? בלילות דולק מזגן?

לדעתי לא שייך בזה ממוצע בכלל, פרט אחד קטן (כמו שימוש קבוע במייבש, או גודל המזגן, ותדירות אפיה בתנור, או רדיאטור חשמלי) יכול להביא לפער של עשרות שקלים בחשבונית, מה שמסתכם לעיתים בפער של 300 ש"ח ויותר.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
בוילר חשמלי הוא זללן גדול.
הרבה פעמים יותר זול יוצא גז.
לא יודע כמה אתם משלם למ"ק גז, ואולי זה בחינם בכלל
אבל ברוב המקומות כל דקה של מים זורמים ביונקרס עולה בערך בין חצי שקל לשקל, לשם השוואה דוד חשמלי גדול שדולק שעה עולה כ 1.5 שקל

זה טוב בתור גיבוי לימים הקרים ולרצף המקלחות, אבל לא יותר מזה
גם בשביל מקלחת אחת יותר זול להדליק דוד (אא"כ המקלחת ספונטנית...)

תהילתית

משתמש מקצוען
מה זה סטנדרטי, כל אחד חושב שהוא סטנדרטי... למשל כמה חדרים יש, האם בכולם דולק מזגן? בלילות דולק מזגן?

לדעתי לא שייך בזה ממוצע בכלל, פרט אחד קטן (כמו שימוש קבוע במייבש, או גודל המזגן, ותדירות אפיה בתנור, או רדיאטור חשמלי) יכול להביא לפער של עשרות שקלים בחשבונית, מה שמסתכם לעיתים בפער של 300 ש"ח ויותר.
יחידת דיור קטנה

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מאוד זול. בעיקרון יוצא סביב 1000 לחודשיים, בחודשים של שיא החורף כולל מזגנים, רדיאטורים, מייבש , בישולים, בוילר ועוד.
בחודשים רגילים ממוצע 500 לחודשיים.
בהחלט ייתכן
אנחנו משתדלים מאוד לחסוך

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
האם הגיוני שיצא להם 580 שח ל110 יום?(רק הקוט"ש לצריכה נטו ללא התוספות הקבועות וכו')
תודה לכל העונים!
הגיוני. היה שבועות קרים עכשיו ברצף ואם דלק הרבה חימום ושעות נוספות של בוילר ומיבש אז לא מופקע

שכויח

משתמש מקצוען
האם הגיוני שיצא להם 580 שח ל110 יום?(רק הקוט"ש לצריכה נטו ללא התוספות הקבועות וכו')
תודה לכל העונים!
מאוד מאוד הגיוני אני משלם על 50 יום 250 ש"ח
אני מדבר על זו"צ בלי ילדים ורוב שעות ביום לא בבית וגם לא בשבתות
נשמע סביר מאוד

מאמימוש

משתמש חדש
מאוד מאוד הגיוני אני משלם על 50 יום 250 ש"ח

זה ההבדל כשאין ילדים הרבה פחות מחממים
אבל לנו יצא סביב 400-500 לחודשיים עם ילד אחד

רחלה 123

משתמש מקצוען
תודה לכל העונים!
יצאו בזול
אני שילמתי סכומים כאלו בתור זוג לפני 4 שנים
המחירים עלו המון מאז ...
בכל אופן שינשמו עמוק ברגע שיש ילד המחירים קופצים משמעותית.
גם החימום הרבה יותר מסיבי, ובד"כ צריכים מייבש ( או לחילופין כמות גדולה של בגדים )

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה