דרוש מידע כמה עולה בדיקת ראיה בשביל רישיון נהיגה? (ממוצע)

• פותח הנושא s.c
  • פורסם בתאריך

s.c

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני רוצה לשדרג רישיון וביקשו ממני לעשות בדיקת ראיה, בפעם האחרונה שעשיתי היה לפני 10 שנים, המחירים ירדו? עלו?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
באופטיקה סביב 50 ש"ח, כמדומני שלא תמצא הבדל (יש מקומות נידחים שיקחו גם 200)
אתה יכול ללכת לרופא עיניים בקופ"ח, בתשלום האגרה הרגילה שהיא כ-28 ש"ח.

אני רוצה לשדרג רישיון וביקשו ממני לעשות בדיקת ראיה, בפעם האחרונה שעשיתי היה לפני 10 שנים, המחירים ירדו? עלו?
המחיר בגדול זה 50 ש"ח
אם יש לך ביטול משלים בקופ"ח המחיר בהתאם

שמעתי על תפרנים שעשו בדיקה בחינם - באו לרופא ואחרי הבדיקה אמרו לו שהם לא ידעו שזה עולה כסף. והרופא ויתר להם. תכלס זה בדיקה של 20 שניות. ואם זה רופא שמכיר אותך אז זה רק לחתום וזהו.

• תודה
Reactions: s.c

s.c

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
שמעתי על תפרנים שעשו בדיקה בחינם - באו לרופא ואחרי הבדיקה אמרו לו שהם לא ידעו שזה עולה כסף
זה לא גזל..?
ואם זה רופא שמכיר אותך אז זה רק לחתום וזהו.
מאיפה לרופא עיניים להכיר אותי? ב''ה אני בקושי אני מכיר את הרופא משפחה..

s.c

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
איפה אפשר להצטלם באזור בני ברק/אלעד/פתח תקווה ?
והאם הבדיקה בשביל רישיון d היא אחרת מרישיון רגיל?

rrrry

משתמש מקצוען
אנשים פה נראה לי מתבלבלים בין חתימה של הרופא משפחה לבין הרופא עיניים
נראה לי שאפשר לעשות רק אצל זכיינים ולא אצל כל רופא עיניים בעיקרוןן באופטיקה הלפרין אפשר לעשות וזה עולה שם 50 שח
יש עוד כמה אופטיקות שאפשר, בירושלים יש אופטיקה רואים שש שש זה ביפו איפה שהוא וזה עולה שם 20 שח

• תודה
Reactions: s.c

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אנשים פה נראה לי מתבלבלים בין חתימה של הרופא משפחה לבין הרופא עיניים
נראה לי שאפשר לעשות רק אצל זכיינים ולא אצל כל רופא עיניים בעיקרוןן באופטיקה הלפרין אפשר לעשות וזה עולה שם 50 שח
יש עוד כמה אופטיקות שאפשר, בירושלים יש אופטיקה רואים שש שש זה ביפו איפה שהוא וזה עולה שם 20 שח
עד לא מזמן ברור שיכלו לעשות אצל רופא עיניים, אני לא מעודכן יתכן ומאז שהטופס הירוק הוא ממוחשב אז חייבים זכיין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה