עזרה כמה נהוג לקחת על כתיבת המנון לקיטנה?

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
כמה תשלום לקחת?
ועל ברכות בחרוזים/ לא בחרוזים?
תודה מראש לכל העונים והעוזרים.

הפיתרון
קודם כל תודה על התשובה, עזרת לי מאד!

זה לא יקר מדי? מישהו יקנה?
באופן כללי אין הרבה אנשים שמשלמים על ברכות.
אנשים מעדיפים לנסות להסתדר עם איזה סבתא של בת דודה שתביא להם ברכה מוכנה ולא מוכנים לשלם כל כך מהר.
אז אם אנשים כן רוצים לשלם, כנראה שבדרך כלל הם לא חסכנים או עניים והם ישקיעו את ה-100 ש"ח כי חשוב להם הברכה היפה למחותנים וכו'
כן מסתבר שאם תקחי 50 ש"ח יהיו קצת יותר לקוחות, אבל לא הרבה יותר.
ודווקא בגלל שאין הרבה עבודה בתחום, אני חושבת שזה לא משתלם לעבוד בשכר נמוך.

שולמית רוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
קודם כל תודה על התשובה, עזרת לי מאד!

זה לא יקר מדי? מישהו יקנה?
אנשים מעדיפים לנסות להסתדר עם איזה סבתא של בת דודה שתביא להם ברכה מוכנה ולא מוכנים לשלם כל כך מהר.
אז אם אנשים כן רוצים לשלם, כנראה שבדרך כלל הם לא חסכנים או עניים והם ישקיעו את ה-100 ש"ח כי חשוב להם הברכה היפה למחותנים וכו'

הפיתרון

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה! עזרת לי ממש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה