כללי כמה מקובל לקחת על טקסט מוקלד ומוגה של זמירות שבת?

הסטודיו

משתמש פעיל
זה די דחוף.
אשמח לקבל כל תשובה
תודה רבה לכולם ובשורות טובות

יצחק למפרט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
לפי כמות הזמן שלוקח להקליד את זה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י פתוש;623052:
לפי כמות הזמן שלוקח להקליד את זה.

ממש לא
עלות הכנת הטקסט (הקלדה+ניקוד+הגהה+קודים) תהיה סכום גבוה בשביל חומר שנפוץ בשוק בכל מיני גרסאות.
אולי ניתן לדרוש רבע ממחיר ההכנה של הטקסט.
גם בטקסטים של ספרים נדירים בהרבה, לא מקובל לגבות מחיר מלא על קניית הטקסט

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י אברהם;623324:
ממש לא
עלות הכנת הטקסט (הקלדה+ניקוד+הגהה+קודים) תהיה סכום גבוה בשביל חומר שנפוץ בשוק בכל מיני גרסאות.
אולי ניתן לדרוש רבע ממחיר ההכנה של הטקסט.
גם בטקסטים של ספרים נדירים בהרבה, לא מקובל לגבות מחיר מלא על קניית הטקסט

יש איזה מחירון, או אינדיקטור לגבי המחיר?

היה לי פעם לקוח, שרצה להוציא ספר פיוט (ספרדי), עם פיוטים נבחרים. זה נועד לתתו כשי לתורמים של מוסד תורני.

הסיכום היה שהוא יביא לי את הטקסט. ובסוף הוא ירד מהרעיון והוא אמר לי שהעלות של קניית הטקסטים היא מאד גבוהה. (הוא לא ציין סכום מדוייק, רק הבנתי שהיה מדובר בכמה אלפי שקלים, לכמות של שישים פיוטים+-).

מעניין אותי מה התמחור של דבר כזה, והאם ניתן להוזיל עלויות כאשר מדובר באנשי מקצוע כגרפיקאים וכדומה?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;623354:
יש איזה מחירון, או אינדיקטור לגבי המחיר?

היה לי פעם לקוח, שרצה להוציא ספר פיוט (ספרדי), עם פיוטים נבחרים. זה נועד לתתו כשי לתורמים של מוסד תורני.

הסיכום היה שהוא יביא לי את הטקסט. ובסוף הוא ירד מהרעיון והוא אמר לי שהעלות של קניית הטקסטים היא מאד גבוהה. (הוא לא ציין סכום מדוייק, רק הבנתי שהיה מדובר בכמה אלפי שקלים, לכמות של שישים פיוטים+-).

מעניין אותי מה התמחור של דבר כזה, והאם ניתן להוזיל עלויות כאשר מדובר באנשי מקצוע כגרפיקאים וכדומה?

העלות היא גבוהה, אבל תחשוב על זה שלהקליד מחדש, לנקד, להגיה, להוסיף קודים וכו' יגיע למחיר גבוה בהרבה.
לא נראה לי שניתן להוזיל עלויות לאנשי מקצוע, הרי בסה"כ רוב מוחלט של רוכשי הטקסטים הם אנשי מקצוע...
(זה שאתה רואה את הלקוח שלך בתור לקוח, זה לא אומר שהוא לא איש מקצוע. המקצוע שלך זה גרפיקאי, המקצוע שלו הוא מו"ל)

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
השאלה שלי היתה האם יש מחיר סביר למספר תיבות, או תוים?

שלפי זה אדע האם המחיר סביר, או שניתן להשיג יותר בזול?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה