..כמה ימים לאחר הכנס.מה שפרינצלה הייתה אומרת?

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
השתדלתי לנקוט בלשון עדינה
אבל אולי, צריך באמת לדבר ברחל בתך הקטנה...

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אגב רק לציין שאני לא הייתי בכנס (@sweetpanda1 ראיתי ששאלת)
ושאלתי באמת מחוסר ידיעה מה בדיוק הלך שם.
הצלוחעס

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רק עכשיו ראיתי את האשכול. הייתי שם, והאמת שהדברים שציינה פותחת האשכול פחות הפריעו לי, אם כי אולי אין לי מספיק רגישות לדברים כאלו, ועליי לחדד אותה. (כותבת ברצינות, לא בציניות).

מה שכן, תמיד בכנסים כאלו צריך להיות עם יד על הדופק, כי יש הרבה מסרים סמויים שעלולים להיווצר בלי שנשים לב.
למשל:
*ההשכלה במקום ראשון.
*מה שהופך את האדם ל"מתקדם" זה הידע המקצועי שלו.
*הערצה של דמויות מסוימות בגלל המעמד שלהן, על אף שהן לאו דווקא דמויות ערכיות.
*המסר שכביכול טוב מאד להשתלב כמה שיותר בציבור הכללי.
* ועוד ועוד שלל מסרים, שתמיד עלולים להיווצר בכנסים מסוג זה, וצריך לשים לב שלא להפנים אותם.

ובקיצור, מה שחשוב זה לשים לב שהכל יישאר בגדר של "חכמה בגויים תאמין" , אך לא כערך אמיתי בפני עצמו.

Ammo

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
@פרוט, אהבתי את מה שאמרת.
אהבתי כאן עוד תגובות.
אני לא הייתי. אני אין לי מושג מה היה.
נהניתי מאוד מהדיון.

אני רק הערה:
כשפותחים אשכול בנושא עמוק, צריך להשקיע. אתם רוצים שיקשיבו לכם, שיקבלו את דבריכם בכבוד?
צריך לתת את הדעת, להסביר את הדעה שלכם.
זה לא קל כמו שזה נראה, נכון.
מי כמוני ידעתי כמה זמן לוקח להקליד כמה שורות פשוטות.

חבל שכמה אנשים חשבו שאפשר להביע את עצמם בלי להשקיע מספיק בתגובה שתהיה מובנת, ולא כל שכן להסביר את הבסיס ההגיוני מאחורי הטענה, ואם הביאו את הבסיס לא הרחיבו עליה מספיק כדי שיבינו: מקשור?! >.<
לדעתי זה מה שהזמין הרבה עגבניות (השתמשתי בביטוי הזה כהוגן? למדתי אותה רק לאחרונה ^_^ ).
זה גרם לאנשים משני ה"צדדים" להתבצר בעמדה שלהם בלי לנסות להבין את ההיגיון של הצד השני.

כיף שכמו תמיד, פורום הציירים התעלה על עצמו והצליח להביא את הדיון להמשך מכובד בוגר ומעניין.
זה הפורום הכי מגניב בעולם! //^ô^\\

חושבני שאם אתם:
@פרוט
@אבימי, (לא אהבתי את התגובות הראשונות [בגלל קצר מדי, לא מובן] - אבל האחרונה - זהב), בייחוד @sweetpanda1 , שגם בתגובת הקצרצרות הביעה הרבה, והארוכות-עוד יותר
@לדLed ,
-הייתם פותחים את האשכול מראש, זה היה מונע הרבה זלזול ליצנות וכעס וסתימות (סליחה, פליטת פה ^_^ ) משני הצדדים.

נ.ב. @לדLed , נא לשנות ניק! בימינו אפשר לעשות את זה! האצבעות שלי נשברות פה!
מי רוצה לעזור לי לפתוח קמפיין על זה?
(זה היה בהומור, כן? למקרה שאי מי לא מבין)

לדLed

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
@פרוט, אהבתי את מה שאמרת.
אהבתי כאן עוד תגובות.
אני לא הייתי. אני אין לי מושג מה היה.
נהניתי מאוד מהדיון.

אני רק הערה:
כשפותחים אשכול בנושא עמוק, צריך להשקיע. אתם רוצים שיקשיבו לכם, שיקבלו את דבריכם בכבוד?
צריך לתת את הדעת, להסביר את הדעה שלכם.
זה לא קל כמו שזה נראה, נכון.
מי כמוני ידעתי כמה זמן לוקח להקליד כמה שורות פשוטות.

חבל שכמה אנשים חשבו שאפשר להביע את עצמם בלי להשקיע מספיק בתגובה שתהיה מובנת, ולא כל שכן להסביר את הבסיס ההגיוני מאחורי הטענה, ואם הביאו את הבסיס לא הרחיבו עליה מספיק כדי שיבינו: מקשור?! >.<
לדעתי זה מה שהזמין הרבה עגבניות (השתמשתי בביטוי הזה כהוגן? למדתי אותה רק לאחרונה ^_^ ).
זה גרם לאנשים משני ה"צדדים" להתבצר בעמדה שלהם בלי לנסות להבין את ההיגיון של הצד השני.

כיף שכמו תמיד, פורום הציירים התעלה על עצמו והצליח להביא את הדיון להמשך מכובד בוגר ומעניין.
זה הפורום הכי מגניב בעולם! //^ô^\\

חושבני שאם אתם:
@פרוט
@אבימי, (לא אהבתי את התגובות הראשונות [בגלל קצר מדי, לא מובן] - אבל האחרונה - זהב), בייחוד @sweetpanda1 , שגם בתגובת הקצרצרות הביעה הרבה, והארוכות-עוד יותר
@לדLed ,
-הייתם פותחים את האשכול מראש, זה היה מונע הרבה זלזול ליצנות וכעס וסתימות (סליחה, פליטת פה ^_^ ) משני הצדדים.

נ.ב. @לדLed , נא לשנות ניק! בימינו אפשר לעשות את זה! האצבעות שלי נשברות פה!
מי רוצה לעזור לי לפתוח קמפיין על זה?
(זה היה בהומור, כן? למקרה שאי מי לא מבין)
זו הדרך שלי למשוך את תשומת לב האנושות. כשקשה להקליד, חושבים על המשמעות. כשחושבים על המשמעות---- לאיפה בעצם לקחתי את המשפט הזה?
נחשוב על החלפה.
(נחשוב על= לא אחשוב על זה אבל לא נעים לי לסרב.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה