דרוש מידע כמה זמן אתם מחכים לתור אצל רופא שיניים של הקופה?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני בלאומית בבני ברק אצל דר יעל יוסיפוב קבעו לי תור לעוד חודש אבל בגלל שרציתי בזמנים מסויימים, זה אומר דרשני? מישהו מכיר את המרפאה? או שסתם בלאומית יש שירות טוב.....

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני בכללית וגרה בבני ברק, ואין תורים קרובים מאד בכלל בבני ברק וסביבותיה לכן אני מעדיפה לנסוע לסמייל רוטשילד בת ים שם יש תמיד הרבה תורים ותוך גג שבועיים יש לי תור. והשירות מעולה!
)למשל בפסח חשדתי שיש לי חור, אז במוצאי שביעי של פסח קבעתי לי אונליין תור ליום אחרי! בקיצור.. תמיד יוצא שיש להם תורים פנויים או שבוטלו)
מעדיפה לנסוע עד לשם כדי להיפטר מהטיפול מהר. קו 1 מוריד אותי ממש קרוב.

פ.נ

משתמש מקצוען
אני במאוחדת בירושלים וגם כן מחכה לתור חודשיים וזה אחרי טירטור...

נקודת זינוק

משתמש פעיל
לילדים או מבוגרים?
כי אני מחכה המון זמן לתורים.
מרופא הילדים לא כ"כ הייתי מרוצה
לא היו תורים
לקחתי 7 ילדים לפרטי ואני לא מתחרט לרגע.
לא תמיד הרפואה הציבורית מתאימה לילדים.
לפני שהלכתי לפרטי לקחתי את כולם לקופ"ח היו אבחנות מהירות מאד
ופספסו שם כמה חורים עמוקים שהתגלו שבוע!!אח""כ בפרטי.
תלוי ברופא/במרפאה וכמובן ס"ד..
בדיוק הפוך!
תבדוק טוב טוב שבמרפאה פרטית לא מנסים לעשות עליך קופה...
אני קיבלתי תכניות טיפול מנופחות במרפאה פרטית, ובמרפאת הקופה של לאומית (שדורשת אישור מראש מהנהלת הקופה על כל טיפול) התכנית הייתה קטנה בהרבה, עבר זמן ועד עצם היום הזה הכל טוב ב"ה עם הטיפול שקיבלנו בקופה.
ועוד משהו:
ממרפאות ההסדר עם לאומית בעיר מגוריי לא הייתי מרוצה כלל, לוקחת את הילדים לעיר חילונית/מעורבת סמוכה, שם רופאי הילדים פנויים וזמינים בהרבה, ועובדים טוב כי חוששים לעורם... יודעים שכל טעות או משהו, מתפרסמת מיד בקבוצות וכאלה...

נערך לאחרונה ב:
D

Deleted 66182

אורח
בדיוק הפוך!
אני קיבלתי תכניות טיפול מנופחות במרפאה פרטית, ובמרפאת הקופה של לאומית (שדורשת אישור מראש מהנהלת הקופה על כל טיפול) התכנית הייתה קטנה בהרבה, עבר זמן ועד עצם היום הזה הכל טוב ב"ה עם הטיפול שקיבלנו בקופה.
ועוד משהו:
ממרפאות ההסדר עם לאומית בעיר מגוריי לא הייתי מרוצה כלל, לוקחת את הילדים לעיר חילונית/מעורבת סמוכה, שם רופאי הילדים פנויים וזמינים בהרבה, ועובדים טוב כי חוששים לעורם... יודעים שכל טעות או משהו, מתפרסמת מיד בקבוצות וכאלה...
במקרה שלנו באמת היתה פשלה
רואים את החורים בצילומים והכאבים היו איומים כך שלא ניתן היה לטעות שהמציאו במרפאה הפרטית.
בנוסף זו מרפאה של עמותה עם מחירים סבירים ורופאה מדהימה!!! ילדות בנות 4 ו6 עברו טיפול שורש וכתרים
בלי שום בעיה ומבקשות ללכת שוב...
בניגוד לרופא קופ"ח שממש לא היה נחמד לילדים, היה קצר רוח
בסגנון של "הבא בתור.."
יצא לי עוד 2000 ש"ח לשלם הפרש וזה בסדר גמור מבחינתי מאשר למשוך את הזמן מחוסר תורים,
לצבור בעיות נוספות או להעמיק אותן,
כדאי לשקול את האופציות. כסף ומחיר זה חשוב אבל יש עוד דברים כמו: שירות, טיפול איכותי, הדרכה מקצועית ועוד
אבל כן, יש מרפאות פרטיות שמנפחות.

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אשמח לדעת מה קורה במקומות אחרים אצל רופא שיניים לילדים
במרפאת מאוחדת בחיפה מינימום חודשיים בין תור לתור
אני סוחבת טיפולים כבר יותר משנה (תוסיפו את הקורונה..) לילדה בת 10

האם בכל מרפאות כל הקופות זה ככה?
( או שזו בעיה מקומית או בעיה בקופה הזו)
אני מתחילה לחשוב שאני גורמת נזק לילדה כי אני רוצה לחסוך את הכסף ללכת לרופא שיניים פרטי
אשמח לכל מידע כדי לדעת איך להתקדם- בפניה לגורמים מלמעלה או שחבל על הזמן

צודקת לגמרי.
התנהלות הקופות בנושא חלמאית לגמרי.
אחת יותר אחת פחות. באופן כללי בכולם תורים ארוכים+ארכה לבדיקת בקשה = נזק לשיני המטופלים.

שוחחתי לפני כשנתיים עם אחראית על רפואת השיניים באחת הקופות והיא הודתה בשפל קול שנושא רפואת השיניים לא מתנהל כראוי ועדיין בחיתוליו.

א ב

משתמש מקצוען
תבררו אם יש מרפאות שיניים בהסדר עם הקופה.

במכבי אלעד התורים גם הם רחוקים, אבל יש מרפאת שיניים בהסדר. כשרוצים תור ומקבלים תור רחוק הם לא אומרים מילה, אבל אם מתלוננים או צריכים עזרה ראשונה- הם מפנים למרפאה בהסדר שעובדת איתם מלכתחילה.

בהצלחה

שולי איטח

משתמש מקצוען
בדיוק הפוך!
ועוד משהו:

לאיזה עיר ומרפאה לקחת את הילדים והיית מרוצה בלאומית?

נקודת זינוק

משתמש פעיל
לאיזה עיר ומרפאה לקחת את הילדים והיית מרוצה בלאומית?
לא יודעת איפה את גרה, אבל אם את לא מרוצה ממרפאת לאומית באזור מגוריך, כי יש עומס מטורף ורופאים עייפים ותוכניות טיפול בלתי נגמרות שאין לך מושג בהן ואף אחד לא טורח לשתף אותך בהן...(זה תיק רפואי של הילדים שלך, כן?!)

תנסי לבדוק בערים או ביישובים סמוכים בהם אוכלוסיית הילדים דלילה יותר (ועם רכב יש נגישות גם ליישובים פחות מרכזיים, כך שההיצע גדל) יתכן מאד ששם תקבלי יחס שונה...

ואני אוסיף עוד משהו:
בטיפולי שיניים מורכבים, כמו טיפולי שורש בשן קבועה וכאלה, אני הולכת עם הילדים לקבל חוות דעת ותכנית טיפול מרופא פרטי (רק בדיקה, ובתשלום מלא! הרופא יודע שאיננו מטפלים אצלו כך שאין לו עניין לנפח...) את הטיפול על פי חוות הדעת של הרופא הפרטי, אנחנו עושים דרך הקופה.
כבר חסכנו בדרך הזו לפחות 3 טיפולי שורש בשיניים קבועות !!

נערך לאחרונה ב:

שולי איטח

משתמש מקצוען
לא יודעת איפה את גרה, אבל אם את לא מרוצה ממרפאת לאומית באזור מגוריך, כי יש עומס מטורף ורופאים עייפים ותוכניות טיפול בלתי נגמרות שאין לך מושג בהן ואף אחד לא טורח לשתף אותך בהן...(זה תיק רפואי של הילדים שלך, כן?!)

תנסי לבדוק בערים או ביישובים סמוכים בהם אוכלוסיית הילדים דלילה יותר (ועם רכב יש נגישות גם ליישובים פחות מרכזיים, כך שההיצע גדל) יתכן מאד ששם תקבלי יחס שונה...

ואני אוסיף עוד משהו:
בטיפולי שיניים מורכבים, כמו טיפולי שורש בשן קבועה וכאלה, אני הולכת עם הילדים לקבל חוות דעת ותכנית טיפול מרופא פרטי (רק בדיקה, ובתשלום מלא! הרופא יודע שאיננו מטפלים אצלו כך שאין לו עניין לנפח...) את הטיפול על פי חוות הדעת של הרופא הפרטי, אנחנו עושים דרך הקופה.
כבר חסכנו בדרך הזו לפחות 3 טיפולי שורש בשיניים קבועות !!

תודה רבה
אנסה כעצתך
אני מירושלים כך שאם זה רלונטי לנסיעה אשמח לשמוע איזה מרפאה מצאת

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
בדיוק הפוך!
ועוד משהו:
וכן להפך.
אחרי שהתחלתי תוכנית טיפולים אינסופית בקופה התעורר חשדי באחד מן המפגשים כשהרופא האחראי על טיפולי שורש הודיע שהיום מבצעים טיפול שורש בשן בריאה (!). תשובותיו ותשובת הרופא שקבע את התוכנית לא הניחו את דעתי, לא הסכמתי לבצע את הטיפול ופניתי לחוות דעת שניה- החלטה שאני מודה עליה להשם בכל יום
לתדהמתי הרופא הפרטי שאיננו זול כלל ועיקר אך אמין ומוכר במשפחתנו ביטל לפחות שליש מהטיפולים שהקופה קבעה בתוכנית כולל שיקום ובניית כתר לשן שהם טענו שמחייבת עקירה ושתל.
אז לפעמים זול עולה ביוקר ואם שיניכם ושיני ילדיכם יקרות לכם אל תוותרו על חוות דעת שניה אצל רופא פרטי מוכר ואמין.

שרי ל

משתמש רשום
לילדים או מבוגרים?
כי אני מחכה המון זמן לתורים.
מרופא הילדים לא כ"כ הייתי מרוצה
לא היו תורים
לקחתי 7 ילדים לפרטי ואני לא מתחרט לרגע.
לא תמיד הרפואה הציבורית מתאימה לילדים.
לפני שהלכתי לפרטי לקחתי את כולם לקופ"ח היו אבחנות מהירות מאד
ופספסו שם כמה חורים עמוקים שהתגלו שבוע!!אח""כ בפרטי.
תלוי ברופא/במרפאה וכמובן ס"ד..
מבוגרים כמובן, לילדים אני מחכה שנה- קובעת מראש כמה תורים

רות לוי

משתמש פעיל
מוזר כ"כ.
מאוחדת, ירושלים, הטורים.
יש תור בין שבוע- שבוע וחצי לרופא רגיל, שבועיים לטיפול שורש (מומחה לטיפולי שורש)
מרפאה מעולה, רופא מעולה.
ממש לא!!
גם אני מטפלת שם ומחכה 3 חודשים לרופאת שיניים של הילדים שלי

D

Deleted 66182

אורח
ממ
ממש לא!!
גם אני מטפלת שם ומחכה 3 חודשים לרופאת שיניים של הילדים שלי
ממש כמונו..
היתה שם תחלופה של רופאים ועומס הזוי
אבל אפשר להירשם לרשימת המתנה ולקבל תור בהתראה קצרה, לפעמים.
מה שכן השירות שם מעולה וניסיתי כמה סניפים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה