רכבים כמה זה אמור לעלות? או - יכול להיות שעקצו אותי?

בעל ניסיון

משתמש פעיל
שלום וברכה!
בשבוע שעבר שכרתי רכב מסוג טיוטה קורולה חדשה (הייבריד) מחברת השכרה בירושלים, לאחר החזרת הרכב התגלתה מכת חנייה על הרכב ככה"נ מדלת שנפתחה על הרכב בעוצמה. כפרת עוונות.
סיכמתי עם חברת ההשכרה שיצרו איתי קשר לגבי המחיר. לאחר יומיים התקשר אלי נציג מחברת ההשכרה ואמר שהוא קיבל הצעת מחיר ע"ס 300 ש"ח צביעה, פלוס 750 ש"ח העבודה ויישור הקמט, הוא הוסיף כי זמן העבודה זה יומיים שגם צריך לשלם על ההשבתה, ומשום שמדובר גם ברכב חדש יש גם את עניין ירידת הערך (ומרכב שעולה באיזור ה 120000 זה חתיכת סכום).
אני לא יודע איך ומה, אבל הוא הואיל לוותר לי על דמי ההשבתה וגם הוא לא קרא לשמאי כדי לקבל חוות דעת על ירידת הערך (גם לקרא לשמאי עולה כסף) כך שיצא שעלי לשלם 'רק' 1050 ש"ח.
שאילתי היא, האם באמת מדובר בהתחשבות מצידו, או שיש כאן עקיצה כלשהי? והאם המחיר של 1050 הוא מחיר הגיוני או מופרז?
מצו"ב תמונות

קבצים מצורפים

• image.png
    image.png
    KB 666.1 · צפיות: 28
  • IMG_2913.jpg
    IMG_2913.jpg
    1.3 MB · צפיות: 27
  • IMG_2914.jpg
    IMG_2914.jpg
    1.1 MB · צפיות: 29
  • IMG_2915.jpg
    IMG_2915.jpg
    1 MB · צפיות: 27

win watch

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
א' מזה לומדים לעשות תמיד ביטול השתתפות. ב' יחסית לא עקצו אותך יש חברות שהיו דורשים יותר כסף

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
לא מבין בחברות השכרה
אבל לפי הסיפורים באמת כנראה יצאת בזול...
וכן חשוב מאוד תשלמו עוד כמה גרושים ביטול השתתפות ושלום על ישראל
לקחת יצאת
ומכאן מסר חשוב לשים לב לפתוח דלתות בזהירות.
(מחלת לאלו שדפקו?)

בטלן לשעבר

משתמש רשום
חד משמעית לא עקץ אותך
בודאות יכל לקחת 2000 ש''ח קל
600 ש''ח ישור פלוס 250 ש''ח צביעה פלוס מע''מ פלוס השבתה של לפחות יום וחצי יומיים שזה נזק של 500 ש''ח פלוס ירידת ערך קטנטנה אבל גם היא נספרת עוד 1000 ש''ח [אנשים לא אוהבים לקנות רכב שנגעו בצבע שלו].

בעל ניסיון

משתמש פעיל
מותר לומר איזה חברה?
יצאת בזול
אין לי בעיה לומר, אני רק מחכה שאנשים נוספים יגיבו ולפי זה נידע אם זה שווה פרסום.
לא באתי לעשות כאן שיימינג או פרסומת לאף אחד, אבל אם יתברר שבאמת מדובר במשהו יוצא דופן לטוב ולרע בעז"ה אפרסם את שמם.

בוסו

משתמש מקצוען
כמה עולה ביטול השתתפות עצמית
ולכמה זה מוריד במקרה של נזק

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
א' מזה לומדים לעשות תמיד ביטול השתתפות. ב' יחסית לא עקצו אותך יש חברות שהיו דורשים יותר כסף
חולק עליך בעניין הביטול
ביטול השתתפות עולה מינימום 50 ש"ח ליום אם שוכרים הרבה או לתקופה הסיכוי שתצטרך לשלם פעם ב מקסימום 2000 ש"ח לא שווה את המחיר
אולי זה שווה את הרוגע הנפשי אבל זה כבר עניין לפסיכולוג
כל האמור לעיל אינו אמור לגבי השכרת רכב בחו"ל שם ההשתתפות העצמית לפעמים הרבה יותר גבוהה וגם אתה לא בטוח לגבי האמינות של החברה וגם שם אני לא עושה בחברה ישירות שזה מאוד יקר אלא ביטול חיצוני דרך הביטוח בריאות

בעל ניסיון

משתמש פעיל
א' מזה לומדים לעשות תמיד ביטול השתתפות.
וכן חשוב מאוד תשלמו עוד כמה גרושים ביטול השתתפות ושלום על ישראל
כמה עולה ביטול השתתפות עצמית
ולכמה זה מוריד במקרה של נזק
זהו, שהרכב עלה 320 ש"ח ליום וביטול השתתפות לנהג חדש עולה 80 ש"ח שמכסה עד 4000 ש"ח. ואין ביטול השתתפות מלא לנהג חדש. כלומר, אם אני עושה ביטול השתתפות אז המקסימום שאצטרך לשלם זה עד 4000 ש"ח.​

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ביטול השתתפות עצמית בחול זה חובה! בעלי עשה תאונה האוטו הלך טוטאלס ולא היה צריך לשלם שקל ואם הוא לא היה עושה עדיף לא לחשוב מה היה הנזק שאינו צריכים לשלם(בעל הרכב יצא בלי פגע תודה לה')

בוסו

משתמש מקצוען
זהו, שהרכב עלה 320 ש"ח ליום וביטול השתתפות לנהג חדש עולה 80 ש"ח שמכסה עד 4000 ש"ח. ואין ביטול השתתפות מלא לנהג חדש. כלומר, אם אני עושה ביטול השתתפות אז המקסימום שאצטרך לשלם זה עד 4000 ש"ח​
משכירים בחברות לנהג חדש?

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אין ספק שנהגו עימך ביושר והגינות.
יצאת ממש בזול.
בכיף היית משלם פי כמה בחברה אחרת.
ממש מעניין מי החברה הזאת ???
מצוה לפרסם.

שואל לעניין

משתמש פעיל
שלום וברכה!
בשבוע שעבר שכרתי רכב מסוג טיוטה קורולה חדשה (הייבריד) מחברת השכרה בירושלים, לאחר החזרת הרכב התגלתה מכת חנייה על הרכב ככה"נ מדלת שנפתחה על הרכב בעוצמה. כפרת עוונות.
סיכמתי עם חברת ההשכרה שיצרו איתי קשר לגבי המחיר. לאחר יומיים התקשר אלי נציג מחברת ההשכרה ואמר שהוא קיבל הצעת מחיר ע"ס 300 ש"ח צביעה, פלוס 750 ש"ח העבודה ויישור הקמט, הוא הוסיף כי זמן העבודה זה יומיים שגם צריך לשלם על ההשבתה, ומשום שמדובר גם ברכב חדש יש גם את עניין ירידת הערך (ומרכב שעולה באיזור ה 120000 זה חתיכת סכום).
אני לא יודע איך ומה, אבל הוא הואיל לוותר לי על דמי ההשבתה וגם הוא לא קרא לשמאי כדי לקבל חוות דעת על ירידת הערך (גם לקרא לשמאי עולה כסף) כך שיצא שעלי לשלם 'רק' 1050 ש"ח.
שאילתי היא, האם באמת מדובר בהתחשבות מצידו, או שיש כאן עקיצה כלשהי? והאם המחיר של 1050 הוא מחיר הגיוני או מופרז?
מצו"ב תמונות

יצאת בזול ממש!
לדעתי לסדר את זה במוסך עולה יותר מאלף, (אגב זו מכה משמעותית, לא נראה לי מפתיחת דלת)
תוסיף מע"מ+שמאי+השבתה+מצליח
יכלו לחייב על 3000 בכיף

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
יצאת בזול ממש!
לדעתי לסדר את זה במוסך עולה יותר מאלף, (אגב זו מכה משמעותית, לא נראה לי מפתיחת דלת)
תוסיף מע"מ+שמאי+השבתה+מצליח
יכלו לחייב על 3000 בכיף
אכן גם לדעתי זה לא נראה מפתיחת דלת אולי מאופניים וכדומה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה